سه شنبه 26 آبان 1394
تعداد بازدید: 1368

نگهداری موانع فصلی از هالووین تا کریسمس !

هالووین به تازگی به اتمام رسید و باید منتظر کریسمس 2016 باشیم و همه می دانیم که سوپرسل هر ساله در این دو رویداد ، موانع خاصی با شکل و شمایل های مختلف به ما می دهد

هالووین به تازگی به اتمام رسید و باید منتظر کریسمس 2016 باشیم و همه می دانیم که سوپرسل هر ساله در این دو رویداد ، موانع خاصی با شکل و شمایل های مختلف به ما می دهد ، هالووین پارسال به ما سنگ قبرهایی داد که از داخل آن یک دست به بیرون آمده بود و امسال هم به ما دیگ های Cauldron را داد که باید تا به حال پنج عدد آن در دهکده تان روشن شده باشد !

 

 

در کریسمس پارسال هم سوپرسل درخت هایی داد که روی آن چراغانی و کریسمسی بود ، پس سوپرسل در هر رویدادی که می شود این موانع را به ما می دهد و شایعاتی که در مورد نگهداری این درخت ها و موانع معمولی که روزانه به ما داده می شود و گفته می شود اگر آنها را نگه دارید ، چراغانی می شود یا 1000 تا جم می دهد یا لولو خورخوره از توش بیرون میاد و شب میاد ما رو می خوره ! خنده همگی دروغ و شایعه است ! حالا من در این مطلب می خواهم به شما آموزش بدهم که چگونه بتوانیم این موانع را کاری کنیم که در جایی از دهکده بیرون بیاید که مثلا وسط دهکده نباشد و در قسمتهایی بیرون بیاید که مزاحمتی برای نقشه نباشد و مثلا وسط زمین نباشد.

چگونه موانع هالووین و کریسمس را برای همیشه در دهکده مان نگهداری کنیم ؟

حتی زمانی که رویدادهای بالا هم مطرح نباشد ، در زمین هایمان موانع درخت و چوب و ... ظاهر می شود که البته تکراری است و با پاک کردن آنها توسط کارگرها یمان دوباره ظاهر می شوند و اررزش نگهداری ندارند و این موانع کریسمس و هالووین است که با پاک کردن آن دیگر بازی به ما این موانع زیبا را نمی دهد و حیف است که آنها را پاک کنیم و حکم دکوراسیون دارد و بودنش برای ظاهر دهکده زیباتر است.

کلش آف کلنز

 

نگهداری از این دکوراسیون های منحصر بفرد هم نشان دهنده سابقه بازی شخص از بازی است که حتی این موانع را با جم هم نمی توان خرید و به بازی اضافه کرد و تنها مشکل این است که کنترلی بر روی ظاهر شدن و یا جابجایی آن ندارید و نمی توانید در دهکده خود آنرا جابجا کنید و به مکان دلخواه ببرید.

موانع در کدام قسمت زمین ظاهر می شوند ؟

موانع در قسمت هایی از زمین ظاهر می شود که هیچ ساختمانی وجود نداشته باشد و یا به اندازه یک کاشی بین ساختمان و یا یک قطعه ایی از دیوار فضای خالی فاصله افتاده باشد. اینجاست که می توان تا اندازه ایی روی ظاهر شدن مانع کنترل داشت و البته که نمی خواهید این مانع در وسط زمین دهکده ظاهر شود !

 

کلش آف کلنز

 

شما می توانید ساختمان ها و دیوارهای خود را در فواصلی چیدمان کنید که فضای بیشتر از یک کاشی بین آن نیفتد و برای این کار هم می توانید دکوراسیون های بازی را در منوی بازی هم با طلا و اکسیر بخرید و در زمین اضافه کنید و تا آنجا که می توانید کناره های زمین را پر کنید و فضای خالی را بپوشانید و همچنین می توانید یک یا دو هفته به رویداد کریسمس یا هالووین موانع را پاکسازی نکنید تا زمینتان پر از موانع شود تا موانع فصلی در قسمت های گوشه ظاهر شود ظاهر شدن این موانع فصلی زیبا بیشتر کناره های زمین است و اگر بتوانید سه ردیف ستونی زمین را تقریبا پر کنید مانند شکل بالا ، احتمال ظاهر شدن آن در کناره زمین و قسمتهایی که نمی توان نقشه را در آن گسترش داد ، بسیار زیاد می شود و ظاهر شدن این موانع فصلی در آن قسمت ها بسیار زیاد است و می توان برای همیشه از آن حفظ و نگهداری کرد. البته در تاون هال ده به علت داشتن ساختمان های بیشتر کار شما ساده تر است و در تاون هال های پایین تر یک مقدار بستگی به شانستان هم دارد خب باید صبر هم داشته باشید تا پیشرفت کنید تا ساختمان هایتان بیشتر شود و توجه داشته باشید که این بازی به صبر و حوصله زیادی هم نیاز دارد تا بتوانید پیشرفت کنید و یک شبه همه چیز بدست نمی آید.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP