چهار شنبه 27 آبان 1394
تعداد بازدید: 2277

چگونه از شر قهرمانان خلاص شویم !؟

حتما شما هم هنگام حمله به دهکده حریف بازو ها و شمشیر بربرشاه را دیده اید و یا تیروکمان بزرگ ملکه کماندار شما را به وحشت انداخته است.

کلش آف کلنز

 

چگونه از شر قهرمانان خلاص شویم !

صبورانه و با ملاحظه جنگ را پیش ببرید و به دنبال محل استقرار شاه و ملکه باشید و موقعیت آنها را بسنجید .
برای شروع حمله عجله نکنید، در عوض چند ثانیه را برای مشاهده ی محل پیاده روی شاه و ملکه و به عبارتی برای آگاهی از محل استقرار آنها صرف کنید. با کمی صبر و حوصله، شما قادر خواهید بود با موفقیت آنها را از پایگاه دور کرده و با امنیت و بدون خطر به حذف و نابودی آنها اقدام کنید.

به علامت تعجب قرمز روی سر آنها توجه کنید !
حواستان به علامت تعجب قرمز باشد  وقتی علامت تعجب قرمز بالای سر بربرشاه یا ملکه کماندار روشن می شود، در این صورت مطمئن باشید که آنها متوجه حضور شما شده اند، در این صورت شروع به حملات پی در پی علیه شما خواهند کرد.

نقشه ای دقیق برای قتل پادشاه طرح کنید.
با دقت بهترین مکان را برای دور کردن پادشاه از پایگاه انتخاب کنید.
به دنبال خمپاره انداز ها (Mortars)، برج های جادوگر (Wizard Towers) و تسلاهای مخفی (Hidden Teslas) باشید، به یک مکان امن برای جلب توجه قهرمانان (Heroes) و سپس به دام انداختن آنها نیاز دارید. حملات ساختمان های دفاعی به شما پرهزینه خواهد بود.

با دقت آسیب رسانی را بالا ببرید.
از سربازانی مناسب برای انجام این کار استفاده کنید. مطمئن شوید که نیروهای کافی و مناسب برای گسترش حملات به منظور آسیب رسانی بیشتر دارید، همچنین ممکن است نیاز به جادوگران بیشتری برای نابودی سربازان قلعه قبیله و اطمینان کافی از اینکه همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت، داشته باشید.

آرایش مناسبی برای نیروها داشته باشید.
سربازان خود را در صفوفی منظم قرار داده و طبق دستوری مناسب رها کنید به طور متداول قهرمانان دشمن حملات خود را بعد از اینکه شما اولین نیروهای خود را در میدان جنگ رها کردید شروع می کنند، اگر از ویچ استفاده کرده اید، حتی الامکان آنها را از قهرمانان به منظور ذخیره زمان برای تولید اسکلت ها (Skeletons) دور نگه دارید، ولی توجه داشته باشید که آنها را نزدیک به ساختمان های دفاعی دیگر قرار ندهید، چون به جای حمله به بربرشاه و ملکه کماندار به این ساختمان ها حمله خواهند کرد.شما باید قهرمان را محاصره کرده و با فاصله توسط نیروهایتان از بین ببرید .

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP