یکشنبه 01 آذر 1394
تعداد بازدید: 2155

استراتژی حمله با بالون و مینیون

یکی از رایج ترین حملاتی که در بازی صورت میگیره استفاده از ترکیب بالون(Balloon) و مینیون (Minion) هست


کلش آف کلنز

 

یکی از رایج ترین حملاتی که در بازی صورت میگیره استفاده از ترکیب بالون(Balloon) و مینیون (Minion) هست که اکثر بازیکنان سطح بالای دنیا از اون استفاده میکنند و برای به دست آودن منابع و کاپ (Trophy) بسیار کاربرد دارد.

استفاده از این استراتژی بسیار کم خرج و سریع می باشد. زیرا ساخت بالون هزینه ای همانند هزینه ی ساخت غول (Giant) دارد و مینیون نیز بسیار کم هزینه و سریع است. (باید توجه داشته باشید که ساخت مینیون به وسیله ی Dark Baracks صورت میگیرد)


اطلاعات کلی

حمله با این استراتژی به شما کمک می کند که حمله هایی سنگین و اغلب ۱۰۰% یا همون ۳ ستاره رو بگیرید و از این رو برای کلن وار هم کاربرد دارد.

سرعت بالون در حمله ۱۰ میباشد ولی سرعت مینیون  ۳۲ است و از این رو سریع ترین سرباز بازی محسوب می شود و از طرفی فضای مورد نیاز مینیون ۲ است و شما می توانید تعداد زیادی از آن ها را برای حمله با خود ببرید.

اولویت حمله کردن بالون ها وسایل دفاعی است و مینیون ها هم هر چیزی که نزدیکشان باشد و بالون ها جای می گذارند را تخریب می کنند.


استراتژی حمله

بالون و مینیون نیرو های هوایی هستند و توپ ها و خمپاره ها (Mortar And Canons) روی آن ها تاثیری ندارند. بد ترین دشمن این استراتژی ایر دیفنس ها (Air Defense) ها هسنتد پس باید قبل از هر کار سعی کنیم تخریب این ساختمان ها را اولویت قرار بدیم.در غیر این صورت به سرعت حمله ما شکست می خورد. همچنین ارچر تاور (Archer Tower) و (Wizard Tower) ها هم می توانند مینیون ها رو به سرعت نابود کنند.

همچنین باید در نظر گرفت که استفاده از اسپل هم مهم است و پیشنهاد من استفاده از طلسم خشم (Rage Spell) و شفادهنده (Healing Spell) است.

خب برای شروع حتما کلن کستل حریف رو خالی کنید و بعد از خالی کردن جوری بالون هارو خالی کنید که بتوانند به راحتی به ایر دیفنس برسند و اون رو خراب کنند،پس از خراب شدن لایه اول دفاعی دشمن می توانید مینیون هارو توی مپ خالی کنید کنید تا بقیه ساختمان هارو خراب کنند.

یک ایده دیگر هم اینه که اول مینیون هارو بفرستین تا ایر دیفنس مشغول آن ها شود و بالون ها به راحتی به آن برسند.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP