شنبه 28 آذر 1394
تعداد بازدید: 1388

بهترین زمان استفاده از لوت ها در کلن کسل

فرض می کنیم که شما در کلن وار مقدار زیادی گلدGold،اکسیرElixir ،دارکDark Elixir که بدست آورده اید که همانطور می دانید جوایز کلن وار در کلن کسل ذخیره می شود


کلش آف کلنز

 

فرض می کنیم که شما در کلن وار مقدار زیادی گلدGold،اکسیرElixir ،دارکDark Elixir که بدست آورده اید که همانطور می دانید جوایز کلن وار در کلن کسل ذخیره می شود و آیا برداشتن سریع این لوت ها که نمی توانید با آنها ساختمانی را آپگرید کنید ، کار درستی است ؟

باید به شما بگویم که این اصلا فکر خوبی نیست،یکی از راه های بسیار آسان برای جمع آوری لوت نگه داشتن لوت های جوایز کلن وار در داخل همان کلن کسل هست که شما باید بگذارید تا فضای ذخیره سازی در کلن کسل پر شود و بعد آن را بردارید و از لوت ها محافظت به عمل آورید .

وقتی شما لوت جنگ کلن ها را در کلن کسل می گیرید ، نباید سریع آن را استفاده کنید  و به مخازن خود انتقال یا همان Collect کنید باید این لوت ها را  آنقدر در کلن کسل نگه دارید تا لوت کافی جمع شود و وقتی لوت زیادی هم جمع کردید سریع  آنها را به مخازن خود انتقال یا کالکت نکنید و منتظر بمانید تا با آن و یا به علاوه انتقال آن به مخازن بشود یک ساختمان یا نیرو  را آپدیت کرد .

 

کلش آف کلنز

 

علت هم با توجه به جدول زیر کاملا مشخص است ، همانطور که می بینید درصد غارتی که هنگام اتک زدن به شما می شود و از مخازن شما غارت می شود (مثلا تان هال 10) ، 12 درصد است و در صورتی که غارت از کلن کسل فقط 5 درصد است و بدین ترتیب درصد غارت کمتری از شما می شود و تا آنجا که می توانید لوت ها را در کلن کسل خود نگه دارید ، مگر اینکه کلن کسل شما پر شده باشد و مجبور باشید برای دریافت لوت های کلن وار بعدی آنرا به مخازن انتقال دهید.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP