چهار شنبه 02 دی 1394
تعداد بازدید: 2320

راهکارها برای بازی در آپدیت جدید

همه چیز بعد از آپدیت بازی و با آمدن تان هال 11 تغییر پیدا کرده است.دیگر نمی توان به شیوه قدیم بازی کردو بیشتر روش های قدیمی دیگر کارآیی ندارد.

بروزرسانی جدید برای همه کلشرها ، هرج و مرج در محدوده جایزه های لیگ ، سیستم سپر دفاعی شیلد و گارد ، حمله به دهکده ما همگی باعث دردسر و سردرگمی شده است ، بسیاری از بازیکنان بخصوص در لیگ گلد به چینش دهکده خود زیاد اهمیتی نمی دادند چرا که با بیرون گذاشتن تان هال شان به راحتی شیلد رایگان می گرفتند و با خیالی آسوده نیز لوت هایشان را ذخیره و جمع آوری می کردند اما دیگر این بازیکنان هم بازی را جدی گرفته اند چون در غیر اینصورت پیشرفت نمی کنند  ... احتمالا شما بتونید در این راهنما راهکارهای مفیدی را که ارائه کردیم را پیدا کنید :

کلش آف کلنز

 

در حال حاضر دیگر از سه منبع خود  همزمان حفاظت و جمع آوری نکنید ، توصیه ما به شدت این است که یک عدد منبع خود را برای جمع آوری انتخاب کنید ( یا دو منبع اگر در تان هال هشت به بالا هستید) و 2 منبع دیگر ( یا یک منبع دیگر ) را وقتی به اندازه کافی به اندازه  ارتقاء بمب یا دیوار رسید ، آنها را ارتقا دهید.

مثلا اگر در یک تان هال 9 مقدار غارت در دسترس را بیش از 200.000 طلا و 200.000 اکسیر و 2000 اکسیر سیاه باشد ، بلافاصله توسط یک ارتش قدرتمند مورد حمله قرار می گیرد در صورتی که اگر این روستا مقدار غارت در دسترس (لوت) 300.000 طلا / 50000 اکسیر / 2000 اکسیر سیاه باشد ، معمولا ارتش قوی به این پایگاه کمتر حمله می کند ، چرا که برایش  از نظر حمله و نیروهای ساخته شده ضرر منابعی دارد.

تان هال خود را در داخل و مرکز دهکده قرار دهید چرا که تان هال دیگر یک منبع ذخیره سازی است و 1/5 از اکسیر سیاه شما در تان هال قرار دارد ، 20 درصد غارت در دسترس در تان هال قرار دارد و یادتان باشد هنگامی که نقشه چینی و طرح بندی می کنید دهکده خودتان را منبع ذخیره سازی اکسیر سیاه را در مرکز دهکده قرار دهید و همانطور که گفتیم اگر قصد دفاع از مثلا یک منبع خود را دارید ، منابع و مخازن خود را که قصد جمع آوری ندارید ، برای حفظ آن منبع در تیررس و دسترس حریف قرار دهید تا ساختمان های دفاعی نیروهای دشمن را بزنند و مخزن های خالی در دسترس باشد و بتوانید مخزن های پر را بیشتر حفظ کنید و غارت کمتری از آن شود ، مثلا اگر قصد جمع آوری طلا دارید مخزن های طلا را در جاهای حفاظت شده و مخازن اکسیر بنفش را در تیررس بیشتر دشمن قرار دهید تا هم وقت و هم نیروی دشمن توسط دیگر ساختمان های دفاعی شما نابود شود.

کلش آف کلنز

 

مرحله دوم ، حمله  کردن است !

حالا زمان استفاده از استراتژی فارمینگ واقعی است و دوران زدن تان هال و گرفتن شیلد رایگان به سر آمده است !


استراتژی BAM
 استراتژی ساده و ارزان و سریع که البته روشی موثر برای کسب اکسیر سیاه نمی باشد ولی برای جمع آوری طلا و اکسیر بنفش موثر است و ساده و سریع و می توانید پشت سر هم با شش باراکس خود تولید و حمله کنید.

استراتژی GiBarch
 اگر ملکه کماندار ندارید و یا در حال استراحت است و یا نمی خواهید از آن استفاده کنید با جاینت و بربر و آرچر می توانید در این استراتژی تا عمق دهکده حریف پیش بروید و اکسیر سیاه نیز جمع کنید.

استراتژی Barch
 اگر تمرکز و خلاقیت و راهکار استفاده از این استراتژی را بلد هستید می توانید از این استراتژی استفاده کنید و در لیگ های طلا و سیلور ، روستاهای کم فعال که تولید کننده های آن هم پر است را پیدا کنید و حمله کنید و در این استراتژی کاپ و جایزه اهمیتی ندارد و لازم نیست 100 درصد روستاهای این لیگ را خراب کنید و با 50 درصد هم که دهکده را بزنید ، منابع خوبی را کسب می کنید و سربازهایتان را هدر ندهید و برای حمله بعد آماده کنید.

استراتژی های GoWi

اگر در لیگ های بالاتر هستید ، مستر و بالاتر با ترکیبات متفاوت این استراتژِی منجمله GoWiPe, GoWiWi, ... می توانید به دهکده های قوی که پر از لوت است حمله کنید و به راحتی 2 ستاره بگیرید و 4000 اکسیر سیاه و جوایز شیرین این لیگ ها را با یک حمله کسب کنید .

نکته » یادتان باشد برای مهارت در این نوع حملات احتیاج به 50 حمله تمرینی دارید تا بتوانید در این نوع استراتژی تبحر پیدا کنید و آن را در زمین های حریفتان پیاده کنید و نتیجه بگیرید ، جرا که بعضی ها فقط نیروها را خالی می کنند و کار را به امان خود رها می کنند و استفاده صحیح و درست از اسپل ها ، سنجش محل شروع حمله برای بکارگیری و مشغول کردن ساختمان های دفاعی دشمن برای استفاده صحیح از نیروهای پشتیبان و ... مهم و کلیدی است.مرحله سوم : لیگ ها

با توجه به اینکه اگر در تان هال 9 به بالا هستید و پس از اینکه به لیگ های کریستال و مستر و ...وارد شدید می توانید با دو ستاره کردن حریف ، جوایز زیادی از لیگ ها دریافت کنید و مقدار لوت هم خوب خواهد بود و با شرایط مزبور احتمال اینکه سوپرسل جوایز لیگ را هم افزایش دهد بسیار زیاد است ، پس سعی کنید لیگ تان را بالا ببرید چرا که در حال حاضر جای خوبی است !

نتیجه گیری:

با شرایط بوجود آمده توسط سوپر سل برای بازی کلش آف کلنز که دیگر نمی توان زمین های پر کالکتور از طلا و اکسیر را پیدا کرد ، تان هال های بیرون از دهکده را پیدا کرد و یا تان هال خودمان را بتوانیم بیرون بگذاریم ، ایجاد سیستم Personal Break که نمی توان زیاد آنلاین ماند ، پس بهتر است کاپ های خودمان را بالا بیاوریم و با ساختن یک ترکیب قوی جهت حمله به دهکده ها ، و حداقل دو ستاره کردن حریف ، با حداقل همان یک حمله در روز ، می بینید که لوت خوبی را کسب خواهید کرد.

اگر شما در تاون هال نه به بالا هستید میتوانید پس از ورود به لیگ های کریستال و همچنین مستر و الی آخر با دو ستاره کردن حریف به راحتی جایزه لیگ زیادی دریافت کنید و همچنین مقدار لوتی که از حریف خواهید گرفت بسیار عالی خواهد بود و همچنین به احتمال زیاد سوپر سل با این شرایط جوایز لیگ ها رو هم افزایش دهند پس لیگ های بالا جای خوبی برای ماندن شما هستند .


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP