یکشنبه 06 دی 1394
تعداد بازدید: 1398

محافظ بزرگ Grand Warden

محافظ بزرگ یا  Grand Warden "گراند واردن" یک محافظ و متخصص فنون جنگی است که سالهای زیادی را صرف یادگیری فنون رزمی کرده است.

کلش آف کلنز

 

محافظ بزرگ یا  Grand Warden "گراند واردن" یک محافظ و متخصص فنون جنگی است که سالهای زیادی را صرف یادگیری فنون رزمی کرده است و قدتی ناشناخته دارد او با نیروی ناشناخته خود به دشمن حمله می کند و با همین نیرو از دهکده شما محافظت می کند ، او هنگام دفاع از دهکده شما به شکل مجسمه در می آید و مانند سنگ ، محکم و سفت می شود !

 

کلش آف کلنز

 

خلاصه ای از ویژگی های Grand Warden

گراند واردن ویژگی هایش در پایه مشابه ویزارد و هیلر است و رفتارهایی مانند بربرشاه و ملکه کماندار است.

گراند واردن دارای یک محراب است و هزینه ساخت آن 6.000.000 اکسیر می باشد و در تان هال یازده در دسترس است.

محدوده سلامت دهنده گراند واردن در یک محدوده دایره ای شکل در اطراف وی است و تا زمانی که نیروها در این محفظه دایره محدود هستند ، نیروها سلامتی می بینند و وقتی که خارج می شوند گراند واردن نمی تواند سلامتی به آنها بدهد ، مگر اینکه دوباره در محدوده دایره ایی گراند واردن قرار بگیرند.

توانایی خاص گراند واردن در ابتدا غیر فعال است و با افزایش لول این قهرمان به این نیروی ویژه دست پیدا می کند که در لول 5 به این نیرو دست پیدا می کند و سپس با هر 5 بار افزایش لول ، سطح لول نیرو یک عدد افزایش پیدا می کند.

گراند واردن قهرمان سوم این بازی است که در قدرت فیزیکی ضعیف است ولی در حمایت کردن از نیروها بسیار قدرتمند است این نیرو Eternal Tome نام دارد که برای یک مدت کوتاه نیروهایی که در هاله او قرار دارند را غیر آسیب پذیر می کنند.

Eternal Tome هم با هر 5 سطح افزایش لول قهرمان افزایش پیدا می کند.

در حالت دفاعی ، به شکل مجسمه در می آید ومانند یک ساختمان دفاعی می شود و در حالی که از نیروهای شما و ساختمانهای شما دفاع می کند به نیروهای دشمن نیز حمله می کند.

گراند واردن به ساختمان هایی حمله می کند که بیشترین نیروها در حال حمله به آن هستند و تا نابودی این ساختمان به کار خود ادامه می دهد.

استراتژی تهاجمی :

این قهرمان در دوحالت هوایی و زمینی می تواند حمله کند که بستگی به نیاز شما ، قابل تنظیم است.

میزان وارد کردن خسارت گرند واردن 110 است که از یک ویزارد 4 کمتر است ولی میزان سلامتی او کمی کمتر از آرچر کویین سطح 40 است! گرند واردن میزان سلامتی 1500 در لول 20 را دارد و آرچر کویین در لول 40 میزان سلامتی 1630 را داراست.

گراند واردن می تواند از روی دیوارها مانند هاگ رایدر ، بپرد و دیوارها مانعی برای این قهرمان نمی باشد.

Eternal Tome یک نیروی ویژه است که اهمیت و استفاده آن زمانی پدیدار می شود که مرکز هسته دشمن بسیار قوی است و با این نیرو می تواند در مرکز دهکده دشمن ، نیروهای خود را شکست ناپذیر کند و دهکده هایی با DPS بالا در مرکز دهکده ، را نابود کند.

این قهرمان احتیاجی ندارد که نیروهای دیگر بصورت قیفی شکل پیاده شوند و اطراف را پاک کنند و مسیر را پیدا کنند و منحرف نشوند ، این قهرمان هوشمندانه هر جا که نیروهای بیشتر پیاده شوند به سمت آن می رود و سلامتی می دهد.

این قهرمان می تواند بطور موثر برای مقابله با توپخانه عقاب استفاده شود و با استفاده از گروه های نیروی زیاد خود که پیاده کردید هم به آنها سلامتی دهد حتی اگر مورد اصابت توپخانه عقاب قرار گیرند و هم به اینفرنو یا توپخانه عقاب حمله کند در حالی که به نیروها سلامتی می دهد و ساختمان های دفاعی دشمن مشغول حمله به نیروهای ما هستند.

در صورتی که گرند واردن را به تنهایی پیاده کنید او به نزدیکترین ساختمان خود حمله خواهد کرد ولی اگر پشت نیروهای خود او را قرار دهید هدف او در این زمان اهدافی خواهند بود که سربازهای شما حمله میکنند و به نیروهای شما آسیب وارد میکنند. در این صورت او نزدیک خواهد شد و به آن عنصر دفاعی حمله خواهد کرد.

استراتژی دفاعی :

HP این ساختمان کم است ولی DPS خوبی دارد و به عنوان یک دفاع در هسته خیلی مناسب نمی باشد و به عنوان یک واحد پشتیبان از ساختمان خوب است ، مثلا دفاع از توپخانه عقاب خوب کار می کند.

گراند واردن از نیروی خود برای سلامتی دهنده به ساختمان های اطراف خود و نیروهای کلن کسل در محدوده خود یا نزدیک محراب خود استفاده می کند و نیرو ها را سلامتی می بخشد و همچنین دیگر قهرمانان هم به سلامتی آنها کمک می کند و در محدوده خود به آنها سلامتی می بخشد.

تفاوت در ارتقاء :

شکل ظاهری گراند واردن از ارتقاء 10 به بعد تغییر پیدا می کند.

در ابتدا موی بنفش او شبیه به ملکه کماندار است و کاراکتر چهره وی شبیه جاینت است ، او لباس سفید و بنفش می پوشد همراه با یک شنل کوتاه و یک یقه طلایی ترو تمیز دارد ! یک تاج سفید هم در سر دارد ، یک کتاب قطور در دست دارد و یک عصای بلند چوبی با کریستالی براق و جادویی در سر این عصای چوبی است.

از لول 10 به بعد تاج او از سفید به شکل طلایی تبدیل می شود.

 

کلش آف کلنز

 

مطالب کم اهمیت :

برای اولین بار این قهرمان همراه با تان هال 11 در مراسم ClashCon 2015 معرفی شد و فقط شبح یی از این قهرمان به نمایش گذاشته شد و مسابقه ای برای حدس زدن و طراحی آن تدارک دیده شد که جایزه آن جم بود.

بر خلاف دیگر قهرمانان دیگر (بربرشاه و ملکه کماندار) فقط تا سطح 20 قابل ارتقاء است در صورتی که قهرمانان دیگر تا سطح 40 قابل ارتقا می باشند.

او تنها نیرویی در بازی است که هم بر روی زمین و هم بر روی هوا قابل تغییر است.

او تنها قهرمانی است که همزمان دونیرو دارد ، هم حمله می کند و هم سلامتی می دهد!

او تنها قهرمانی است که در حالت هوایی می تواند توسط تله های هوایی کشته و آسیب ببیند.

این قهرمان بر خلاف قهرمانان دیگر با اکسیر بنفش ساخته و ارتقا پیدا می کند.

هزینه ارتقا آن تا لول 8  (5.500.000 اکسیر) کمتر از هزینه ساخت (6.000.000 اکسیر)  آن می باشد.

او تنها قهرمان بازی است که پیش نیاز آن به تاون هال ماکسیمم دارد.

تنها قهرمانی است که مانند ویزارد و هیلر کار می کند و با استفاده از توانایی جادوگریش هم قادر به افزایش HP نیروهای خودی است.

تنها قهرمانی که هنگام دفاع ، تغییر چهره می دهد.

 

کلش آف کلنز

 

 

جدول کلیاتGrand Warden

کلش آف کلنز

 

جدول اثرگذاری هاله Grand Warden

کلش آف کلنز

 

 

قابلیت قدرتEternal Tome
کلش آف کلنز

 

 

 

 

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP