چهار شنبه 09 دی 1394
تعداد بازدید: 1462

تسلای مخفی Hidden tesla

تسلای مخفی یک سازه ی دفاعی پر پیچ و خم است. همانند تله ی زمینی و بمب ها ، این عنصر دفاعی از دید دشمن مخفی است تا زمانی که نیرو های دشمن تا حد کافی به محدوده ی آن نزدیک شوند.


کلش آف کلنز

 

تسلای مخفی:

تسلای مخفی یک سازه ی دفاعی پر پیچ و خم است. همانند تله ی زمینی و بمب ها ، این عنصر دفاعی از دید دشمن مخفی است تا زمانی که نیرو های دشمن تا حد کافی به محدوده ی آن نزدیک شوند.

در یک حالت خاص تسلا های مخفی نمایان می شوند و آن هم زمانی است که بیش از نیمی از سازه های کل قبیله از بین بروند.

تسلای مخفی که در واقع تله محسوب نمی شود ، اگرچه اکثر کاربران آن را در رسته ی تله ها قلمداد می کنند، اما همانند تله ی زمینی بعد از اتمام جنگ نیاز به بازسازی نخواهد داشت و به همین دلیل نمی توان آنها را تله قلمداد کرد.

محدوده ی تحت پشتیبانی تسلای مخفی که با ارتقاء خانه ی اصلی به سطح هفتم قابل دسترسی است شعاعی 6 کاشی است.

تسلا که از طریقه ایجاد نیروی مغناطیسی به نیرو های زمینی و هوایی دشمن آسیب می رساند، به دلیل پوشش بدنی پکا ها ، دو برابر به آنها آسیب وارد می کند. در واقع تسلای مخفی قاتل پکا است.


استراتژی دفاعی:

خصوصیت بارز تسلای مخفی غافلگیری آن است. بنابراین قرار دادن آن در جاهایی که دشمن کمترین انتظار ظهور آن را دارد به نبوغ کاربر و نوع چیدمان قبیله اش بستگی دارد.

متاسفانه خیلی از کاربران قسمت هایی از قبیله ی خود را به محدوده ی 2در2 خالی میگذارند و تسلا را در آنجا قرار می دهند که مهاجم به راحتی می تواند پی به مکان تسلا ببرد.

اگر تسلای مخفی در حال ارتقاء باشد دیگر از دید دشمن پنهان نخواهد بود. بنابراین توصیه می شود هنگام ارتقاء جایش را تعویض کنید .

استراتژی هجومی:

قبل از حمله به قبیله ی دشمن سعی کنید بتوانید حدس بزنید که تسلا های مخفی اش در کجا ها گماشته شده اند و برای نبرد با آنها آماده باشید. اگر در طی حمله تسلای دشمن نمایان شد و به هر دلیل شک داشتید که نمی توانید به راحتی نابودش کنید ، با فرستادن نیرو هایتان به طور دسته جمعی به نزدیکی اش ریسک نکنید چون تسلای مخفی خسران زیادی به آنها وارد خواهد کرد.

اگر در بین دیوار های دشمن فضای خالی 2در 2 مشاهده نمودید مراقب باشید ، چون به احتمال فراوان تسلای مخفی در آنجا قرار دارد.به این نکته هم توجه کنید که اگر خانه ی اصلی دشمن 7 به بالا باشد می تواند تسلای مخفی داشته باشد، اگر خانه اش 6 به پایین باشد ممکن است این فضای خالی 2در2 محتوی بمب باشد!

تسلای مخفی تقریبا ضعیف است ، فرستادن یک غول به عنوان نیروی منحرف و سپس فرستادن کمانداران می تواند به راحتی تسلای مخفی را نابود سازد.

طلسم رعد و برق نمی تواند به تسلای مخفی ای که نمایان نشده آسیبی وارد کند.

تسلای مخفی در یک نگاه :

1- تسلای مخفی (Hidden Tesla) یک ساختمان دفاعی است که در آپدیت آگوست ۲۰۱۲ به بازی اضافه شد. این ساختمان تنها ساختمان بازی است که تا زمانی که دشمن به آن نزدیک نشود، مخفی می ماند.
2- تسلای مخفی مانند تله ها زمانی ظاهر می شود که نیرو های زمینی یا هوایی دشمن به آن نزدیک شوند ولی برخلاف تله ها بعد از استفاده نیاز به مسلح کردن (Rearm) ندارد.
3- تسلای مخفی در ساختمان اصلی سطح ۷ باز می شود.
4- اکثر پلیر های قدرتمند و موفق بازی از تسلای مخفی در نزدیکی ساختمان اصلی (Town Hall) استفاده می کنند و نه برای منابع.
5- یکی از مساول گیج کننده تسلای مخفی این است که بُرد جست و جوی این ساختمان ۶ بلوک است اما بُرد حمله ی آن ۷ بلوک است. یعنی این ساختمان ظاهر نخواهد شد مگر اینکه دشمنی از ۶ بلوک به آن نزدیک تر شود.
6- تنها استثنای ظاهر شدن تسلای مخفی این است که اگر حداقل ۵۱% از روستا نابود شده باشد،از آنجا که تمامی ساختمان ها باید قابل تخریب باشند (به منظور دریافت ۳ ستاره)، تسلای مخفی به صورت خودکار ظاهر می شود.
7-تسلای مخفی روی پکا (P.E.K.K.A) قدرت تخریبی دو برابر دارد و زدن پکا در اولویت حمله ی تسلای مخفی است.
8- تسلای مخفی قادر به زدن همه ی اهداف زمینی و هوایی می باشد.
9- تسلای مخفی می تواند گروهی از کمانداران هم سطح (Level) خود را تنها با یک ضربه نابود کند. (به جز تسلای مخفی سطح ۵)


خصوصیات تسلای مخفی (Hidden Tesla) در سطح 1 :

✦ هدف مورد علاقه : پکا (P.E.K.K.A) آسیب دو برابر
✦ میزان خسارت در ثانیه : ۳۴
✦ سلامتی : ۶۰۰
✦ بُرد جست و جو : ۶ بلوک
✦ بُرد شلیک : ۷ بلوک
✦ نوع هدف گیری : تک هدف
✦ نوع اهداف : زمینی و هوایی
✦ سرعت حمله : ۰٫۶ ثانیه
✦ اندازه : ۲×۲


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP