چهار شنبه 23 اردیبهشت 1394
تعداد بازدید: 3119

آموزش حمله در کلش clash of clans

در بازی کلش اگر دوست داشته باشید زود پیشرفت کنید باید یک غارتگر خوب باشید. منابع افراد دیگر را سرقت کنید و ساختمان های خودتان را ارتقا دهید. اما چگونه میتوان یک غارتگر خوب بود؟ در این مطلب به آموزش بهترین روش های حمله میپردازیم. در بازی کلش از چند نوع استراتژی حمله میتوان استفاده کرد. بسته به نیروهای در دسترس و نیاز شما این حمله ها متفاوت خواهند بود.

آموزش حمله با هوگ در کلش

حمله برای منابع

برای این نوع حمله بهترین ترکیب، ترکیب بربر و آرچر در کنار یکدیگر است. ابتدا 60 درصد از فضای سرباز های خود را آرچر یا کمان دار بسازید و سپس بقیه را با بربر پر کنید.

پس از ساخت، وارد نقشه مورد نظر شوید و اتک را شروع کنید. در این نوع حمله یک ردیف از بربر ها را به صورت خطی در جلو قرار دهید و سپس یک خط آرچر در پشت آن ها بگذارید. این روش در بیشتر مواقع برای حمله هایی استفاده میشود که میخواهید دور نقشه را بزنید و منابع در Collector جمع شده است.

 

حمله با Hoge در Clash

حمله با هوگ

هوگ از قوی ترین نوع نیرو ها است. اما در عین حال اگر از آن بدون دقت کافی استفاده کنید هیچ کارایی ندارد. حمله با هوگ بیشتر در مواقعی استفاده میشود که شما میخواهید یک نقشه را 100درصد بزنید و کل منابع آن را بردارید.

در این نوع حمله از ترکیب 40 آرچر و بقیه جای خالی هوگ استفاده کنید. توجه داشته باشید که در این نوع حمله باید از افسون جان بخش یا Heal Spell استفاده کنید. برای شروع حمله ابتدا بررسی کنید که Clan Casle مدافع خالی باشد. در صورتی که در آن نیروی دفاعی بود آن ها را با آرچر از بین ببرید. سپس هوگ ها را از یک گوشه به صورت دسته جمعی وارد نقشه کنید.

در این مرحله Spell خود را در منطقه ای بیندازید که تعداد زیادی از ساختمان های دفاعی را در بر بگیرد.

با این روش پس از اتمام تمامی ساختمان های دفاعی هوگ ها شروع به تخریب بقیه ساختمان ها میکنند. شما هم میتوانید آرچر های خود را دور تا دور نقشه پخش کنید تا به روند تخریب نقشه سرعت ببخشند.

 حمله با هوگ

 

حمله ترکیبی گولم و پکا و ویچ

این نوع حمله بیشتر در جنگ های قبیله ای استفاده میشود. در این نوع حمله میتوانید 2 یا 3 عدد گولم بسازید. سپس 3 عدد پکا و دو عدد ویچ و بقیه را با آرچر یا ویزارد پر کنید. دو عدد Rage Spell و Heal Spell نیز همراه خود ببرید. برای شروع ابتدا گولم ها را رها کنید. پس از کمی فاصله پکا ها را خالی کنید و اندکی بعد ویچ ها و آرچر ها را بریزید. مراقب باشید تا به محض کم شدن جان گولم ها Heal Spell را روی آن ها بریزید. وقتی نیرو ها به ساختمان اصلی نزدیک شدند میتوانید از Rage Spell استفاده نمایید.

 حمله گولم پکا ویچ در کلش

 حمله تمام دراگون
این نوع حمله بسیار پر خرج است و بیستر در Clan War استفاده میشود. برای این نوع حمله تمامی ظرفیت خود را اژدها بسازید. 2 عدد Heal Spell و Rage Spell هم بسازید. پس از ورود به نقشه مدافع بررسی کنید که کدام قسمت به ساختمان اصلی نزدیک تر است. تمامی دراگون ها را از همان نقطه خارج کنید. وقتی که دراگون ها به Air Defense رسیدند از Spell های خود جهت سریع تر شدن کار استفاده نمایید.

حمله با دراگون

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP