چهار شنبه 16 دی 1394
تعداد بازدید: 916

نحوه استفاده صحیح از اسپل "سرعت"

طلسم سرعت سومین طلسم ساختمان دارک اسپل فکتوری می باشد و کارش این است که به نیروهای شما سرعت می بخشد و نیروهای شما به سرعت باد حرکت می کنند.

کلش آف کلنز

 

طلسم سرعت چگونه کار می کند ؟

تمرکز طلسم سرعت فقط بر روی یک چیز است ، آن هم فقط سرعت دادن به نیروها ،حال مقایسه ای که با طلسم خشم می توان داشت این است که طلسم خشم فقط موجب آسیب رسانی بیشتر و قدرت بیشتر نیروهایتان می شود و سرعت و قدرت تخریب را بیشتر می کنند ولی طلسم سرعت تنها سرعت نیروها را بیشتر می کند و قدرت تخریب تغییری نمی کند ! ولی با این وجود طلسم سرعت دارای مزایای بهتری نسبت به طلسم خشم است چرا که :

طلسم سرعت دارای Leve1  به اندازه طلسم خشم لول آخر به نیروهایتان سرعت می دهد ! و طلسم سرعت لول آخر سرعت نیروها را در زمان دو برابر می کند .

با یک طلسم خشم :

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز

 

شما قبل از اینکه از طلسم خشم دلزده شوید و استفاده از آن را برای خود متوقف کنید و آنرا بی فایده بدانید دلایلی دارم که با شرح آن شما لازم می بینید که هنوز باید از این طلسم استفاده نمود ! بیایید تفاوت این دو طلسم ها را با هم مقایسه کنیم و بیشتر با طلسم سرعت و طلسم خشم آشنا شویم :

    طلسم خشم حلقه و محدوده بزرگتر و بیشتری نسبت به طلسم سرعت دارد.
    طلسم سرعت ، سرعت بسیار بیشتری نسبت به طلسم خشم به نیروها می دهد.
    طلسم سرعت تنها به نیمی از فضا خانه برای ساخت نیاز دارد و آسیبی به نیروهای دشمن نمی رساند.


کلش آف کلنز

 

ازطلسم سرعت چه استفاده هایی می توان کرد ؟

شما با این توضیحات کاملا متوجه می شوید که اسپل سرعت چگونه عملکردی دارد. هدف شما این است که نیروهایی که کند و آهسته حرکت می کنند را به آن سرعت ببخشید و احتیاجی ندارید که در این حرکت خسارتی را نیز وارد نمایید ، در این قسمت چند کاربرد برای طلسم سرعت بیان می کنیم :

می توان سرعت کند بالن ها را افزایش دهیم مخصوصا در برابر تلمبه هوایی (ایرسویپر)

البته با اضافه شدن یک تلمبه هوایی (ایرسویپر) جریان بازی یک مقدار سخت تر از قبل شده است ، حتما متوجه شده اید که تلمبه هوایی در برابر بالن ها چگونه عمل می کند و متوجه سختی آن در حمله به مرکز دهکده حریف شده اید و مقاومت در برابر تلمبه هوایی لول بالا با استفاده از بالن بسیار سخت و می شود گفت که غیر ممکن است ! خوب خبر ناگوار هم اینکه دو عدد تلمبه هوایی هم اضافه شده است اما مشکل شما با اسپل سرعت حل می شود !

ولی اسپل سرعت بسیار خوب و عالی و راهگشا برای موضوع فوق است چرا که :

    اسپل سرعت ، حرکتی سریع و فوق العاده به بالن ها میدهد و نقطه ضعف بالن ها که کند است را حل می کند.
    قدرت آسیب و تخریب بالن ها بسیار قوی و خوب است ، بنابراین نیازی به طلسم خشم که قبلا بکار می رفت نیست.
    اگر به سرعت تخریب بالن ها دقت کنیم می بینیم که سرعت تخریب زیادی دارند مخصوصا اگر به صورت گروهی 5 یا 6 تایی با هم حرکت کنند و اگر یک ساختمان را مورد هدف و تخریب قرار دهند ، ساختمان های اطراف را هم تخریب و آسیب میرسانند بدون اینکه آن ساختمان را مورد هدف قرار دهند ، همانند اینکه موج انفجار آن به دیگر ساختمان ها اثر می گذارد.

 

کلش آف کلنز

 

استفاده از طلسم سرعت و اثر آن بر روی دراگون ها

به نظر من از طلسم سرعت بر روی دراگون ها استفاده نکنید ! چرا که دراگون ها ساختمان های دقاعی حریف را مورد هدف قرار نمی دهند و به همین خاطر به صورت گروهی و دسته ایی هم حرکت نمی کنند و مسیرهای متفاوتی را انتخاب می کنند و نباید تعداد زیادی دراگون را در یک حمله استفاده نمایید، شما باید از یک دراگون و شش بالون در محوطه اسپل که کوچک هم هست استفاده کنید و مطمئنا نتیجه مطلوبی را خواهید گرفت ، چرا که بالون ها هماهنگتر و دسته ایی تر حرکت می کنند و با دراگون هم حمله تان قدرت بیشتری می گیرد.

 

توصیه می شود که همچنان برای دراگون از طلسم خشم استفاده نمایید.

استفاده از طلسم سرعت بر روی لاواهوند و گولم

گولم و لاواهوند نیازی به تخریب رسانی بیشتر و قدرت اضافی ندارند چرا که آنها به اندازه کافی قدرت تخریب بالایی دارند و گولم و لاوا هوند نسبت به دیگر نیروهایتان از قدرت و سلامتی بالایی برخوردار هستند و می توانند تخریب های شدیدی بر روی دهکده حریف ایجاد کنند البته سوالی که پیش می آید این است که آیا مایلید سرعت بیشتری به آنها بدهید ؟

اگر دوست دارید سرعت به آنها بدهید پس حتما از طلسم سرعت استفاده کنید و به خاطر قدرت زیاد آن ها نیازی به استفاده از طلسم خشم نیست و با طلسم سرعت نیز به اهداف دهکده حریف خواهند رسید و با افزایش سرعت قدرت تخریب آنها هم کم نمی شود و تغییری نمی کند ، اما با طلسم خشم هم قدرت و هم سرعت آنها زیاد خواهد شد ، پس می توان گفت هر دو اسپل در این مورد یک کارآیی را دارند. بنابراین در این مورد هم توصیه می شود که برای لاواهوند و گولم از طلسم سرعت استفاده کنید.
نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP