پنج شنبه 24 اردیبهشت 1394
تعداد بازدید: 3167

آموزش اتحاد در بازی Dominations

در اتحاد شما میتوانید از دوستان دیگر عضو اتحاد نیرو بگیرید و با نیروهای بیشتری با دشمنان وارد جنگ شوید یا به درخواست هم اتحادی های خود به آنها نیرو دهید ، بازی سلطنت ها به دلیل اینکه به تازگی رونمایی شده در اتحاد در حال حاضر تنها میتوانید از شهر سایر دوستان هم اتحادی خود دیدن نمایید و یا به از دوستانتان نیرو دریافت کنید و یا به آنها نیرو دهید .

اتحاد در بازی دامینیشنز

 

 اما احتمالا در آپدیت های جدید قابلیت به اشتراک گذاری Replay نبرد های شما با سایر هم اتحادیانتان اضافه خواهد شد یا شاید بازهم در آپدیت های آینده امکان نبرد بین اتحاد ها به وجود خواهد آمد ، اما در حال حاضر تنها به دریافت نیرو و چت با سایر دوستانتان در اتحاد و بازدید از شهر هم اتحادیانتان را بیشتر ندارید .

برای همین آموزشی آماده کردیم تا دوستان عزیز با نحوه عملکرد Alliance Gate آشنایی کامل پیدا کنند.

آموزش کامل دروازه اتحاد شما یا همان Alliance Gate قدم به قدم  در ادامه مطلب

آموزش کامل دروازه اتحاد شما یا همان Alliance Gate قدم به قدم :

 

1. اگر در سمت چپ شهر خود نگاه کنید اول ورودی شهر شما یک دروازه قرار دارد نام این دروازه Alliance Gate است ، از این دروازه شما میتوانید اتحاد های دیگر را پیدا کنید و به عضویت آنها درآیید و یا خودتان یک اتحاد تشکیل دهید .

 

آموزش بازی Dominations


2. بر روی Alliance Gate کلیک کنید ،بعد از کلیک بر روی دروازه اتحاد سه گزینه در پایین صفحه بازی ظاهر می شود با لمس کردن گزینه Alliance شما وارد صفحه اتحاد میشید که در بالای آن 4 تب به اسم های Join Alliance, Search ,Friends ,Create Alliance قرار دارد در تب اول شما اتحاد های برتر را مشاهده خواهید کرد .


بازی Dominations


3. بعد با باز کردن هرکدام از این اتحاد هایی که درون لیست قرار دارند وارد صفحه همان اتحاد می شوید ، در صفحه اتحاد بعد از اسم ، یک دکمه سبز رنگ وجود دارد به نام Join بعد از اینکه بر روی Join کلیک کنید در صورت داشتن شرایط لازم شما به عضویت آن آتحاد در خواهید آمد.


شارژ جم در Dominations


4. بعد از آنکه به عضویت اتحاد در آمدید درهمان مکان به جای Join کلمه Leave ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن میتوانید از اتحاد خارج شوید.


Dominations بازی


5.در مکانی که در عکس پایین با یک علامت مشخص شده حداقل مقدار مدال هایی است که شما برای وارد شدن به آن اتحاد نیاز دارید ،

یعنی اگر شما برای مثلا تنها 100 مدال تا به حال از جنگ هایتان کسب کردید در صورتی که اتحاد مورد نظرتان حداقل مدال برای عضویتش 200 باشد شما قادر به عضویت در آن اتحاد نیستید.

درضمن در بالای همین گزینه در مقابل Rules اگر نوشته شده باشد Open شما تنها کافی است که شرایط مدال را داشته باشید برای عضویت اما اگر Rules اتحاد Invite Only باشد یعنی اینکه توسط لیدر اتحاد شما باید حتما دعوت شوید و در صورت Closed یعنی بسته است و قادر به ورود به آن اتحاد نخواهید بود.

 

ایجاد اتحاد در Dominations


6. بعد از عضویت در اتحاد شما در هر زمانی که در محیط اصلی شهر خود مشغول به کار هستید در سمت چپ صفحه شما یک منوی باز شونده وجود دارد که با لمس آن صفحه چت و درخواست نیروی اتحاد شما باز خواهد شد.


Dominations


7.در دروازه اتحاد شما یا همان Alliance Gate یک تب دیگر به نام Search وجود دارد که شما می توانید از آن طریق اسم اتحاد مد نظرتان را جستجو کنید ضمنا دقت داشته باشید ، در صورتی که تیک مشخص شده طبق عکس زیر را زده باشید دقیقا همان نامی را جستجو میکند که شما وارد کنید اما اگر تیک مورد نظر زده نشود نام های مشابه را هم بررسی میکند که در این حال احتمال پیدا کردن اتحاد مورد نظرتان بیشتر است.


اتحاد دامنیشنز Dominations


8. در آخر هم در صورت مورد نیاز به جای عضویت در اتحاد های دیگر شما میتوانید خودتان یک اتحاد تشکیل دهید با کلیک بر روی تب Create Alliance در Alliance Gate


دامینیشنز Dominations سلطنت ها

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP