یکشنبه 20 دی 1394
تعداد بازدید: 2556

تلمبه هوایی Air Sweeper

این ساختمان دفاعی جدید مخصوص نیروهای هوایی دشمن می باشد، به صورتی که در جهتی که تنظیم شده باشد برای نیروهای هوایی دشمن مزاحمت ایجاد می کند.

این ساختمان به نیروهای دشمن آسیب نمی رساند و فقط سرعت آن ها را کم می کند و مانند یک پنکه یا تلمبه عمل می کند و نیروهای هوایی حریف را به عقب هدایت می کند و مسیر آنها را تغییر می دهد . این ساختمان در Town Hall سطح ۶ در دسترس قرار می گیرد و تا ۶ سطح قابل ارتقا می باشد

و تا تاون هال سطح ده قابل ارتقاء است .Air Sweeper شعاع 120 درجه را پوشش می دهد و 8 حالت برای تنظیمات دارد که می توانید در تمام جهت دلخواه توسط خودتان تنظیم گردد.

 

کلش آف کلنز

 

استراتژی دفاعی :

- از آنجا که Air Sweeper یک شعاع 120 درجه را پوشش می دهد در تنظیم آن دقت کنید و هر چقدر در مرکز قرار گیرد پوشش بهتری روی دهکده را انجام میدهد و از نزدیک قرار دادن آن در لایه اول دهکده خودداری کنید تا توسط آرچرها و بربر ها مورد نابودی قرار نگیرد.

- از آنجا که حریف می تواند شعاع تنظیم شده Air Sweeper را ببیند ، پس دشمن از پشت آن ممکن است نیروهای هوایی خود را پیاده کند تا مورد فشار باد ایر سوییپر قرار نگیرد که شما می توانید پشت آن را توسط بمب های هوایی و ایر دیفنس ها پوشش دهید تا دهکده شما نیز در امان باشد.

 

کلش آف کلنز

 

استراتژی حمله :

ایر سویپر فقط یک زاویه مشخصی را پوشش می دهد که می توانید از نزدیکترین قسمتی که تحت پوشش نیست به آن حمله کنید و نابودش کنید.

بسته به سطح ایر سوییپر می تواند تا یک فاصله ای از نیروهایتان را به عقب هل دهد و بنابر این شما می توانید با یک طلسم خشم نیروهای هوایی را سرعت و قدرت ببخشید تا به آن برسد و نابودش کند ، مخصوصا نیروهای هوایی که سرعت کمی دارند مانند بالون و دراگون را می توانید با طلسم خشم بکار ببرید.

سطح یک AirSweepr توسط دو عدد طلسم رعد و برق سطح 4 نابود می شود یا 3 عدد طلسم رعد و برق در هر لولی ایر سوییپر را نابود می کند.

ماکزیموم لول از ایرسوییپر نابود می شود توسط 3 عدد طلسم رعد و برق لول سه یا بالاتر.

نابودی ایر سوییپر می تواند زمان بیشتری به دراگون و بالون ها و نیروهای هوایی بدهد.

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP