سه شنبه 22 دی 1394
تعداد بازدید: 2925

چه مقدار طلا و اکسیر هم اکنون درتولید کننده ها هست ؟

وقتی شما وارد بازی کلش می شوید در بالای گلد ماین و کالکتور اکسیر و دریل های تولید اکسیر سیاه می بینید که علامت طلا و اکسیر  و اکسیر سیاه ظاهر شده است.


کلش آف کلنز

 

وقتی شما وارد بازی کلش می شوید در بالای گلد ماین و کالکتور اکسیر و دریل های تولید اکسیر سیاه می بینید که علامت طلا و اکسیر  و اکسیر سیاه ظاهر شده است و به محض اینکه به این کالکتورها اشاره کنید ، تخلیه می شوند و به مخازن انتقال پیدا می کنند و شاید شما دوست داشته باشید قبل از انتقال آن به مخازن خود بدون آنکه تخلیه شوند مقدار آن را بدانید !

کلش آف کلنز

 

خب شما در تصویر بالا می بینید که هیچ اطلاعی از ظرفیت تولید شده تولید کننده ها ندارید و تا بر روی آن کلیک نکنید نمی دانید که چه مقدار در آنها هست برای اینکه بدون تخلیه کردن آنها از مقدار تولید آن مطلع شوید دو ترفند را به شما آموزش می دهیم .

1- ابتدا مطابق شکل زیر یک لایه دیوار را انتخاب می کنیم و سپس بر روی یکی از تولید کننده هایمان کلیک می کنیم و Info  را انتخاب می کنیم و بدون اینکه تولید کننده مان تخلیه و صفر شود مقدار تولید شده آن را مشاهده می کنیم.

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز

 

2- می تونیم یک ساختمان را انتخاب کنیم و آن را به یک منطقه قرمز ببریم و سپس هر تولید کننده ایی را که دوست داشته باشیم را انتخاب می کنیم و Info را می زنیم و مقدار تولیدی آن و ظرفیت باقی مانده اش را مشاهده می کنیم ، بدون اینکه کالکتور تخلیه و صفر شود .

 

کلش آف کلنز

کلش آف کلنز

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP