یکشنبه 04 بهمن 1394
تعداد بازدید: 1519

آموزش آپگرید در کلش آف کلنز

در این آموزش اصول اولیه درست آپگرید کردن تجهیزات دفاعی رو بیان میکنم و در مورد آپگرید بعضی از افراد دچار سردرگمی می شوند و با خودشون میگن اول چی رو ارتقا بدم ؟ توجه داشته باشید اگر شما در تاون هال 6 و پایین تر هستید این آموزش زیاد به درد شما نمی خورد این آموزش برای افراد تاون هال 7 تا 10 مناسب می باشد ولی شما می توانید چیزهایی از این آموزش یاد بگیرید.

کلش آف کلنز

 

1-بگذارید تاون هال آخرین آپگرید باشد

کلش آف کلنز

 

اصول اولیه ارتقا در کلش آف کلنز این است که تاون هال همیشه آخر ارتقا داده شود چون این بسیار مهم است اوردمش بالا و در پست قبلیم هم در این مورد نوشتم حتما فکر میکنید تکراری هست ولی واقعا اینقدر این مهمه که نه من بلکه همه روی این بحث تاکید دارند چون اگر این کار را انجام بدهید بازیکنان قویی تر به شما حمله خواهند کرد

2- اگر منابع زیاد است نگذارید کارگری از کار بیکار شود!

 

کلش آف کلنز

 

همیشه کارگراتون باید مشغول به کار باشند هیچ وقت نگذارید کارگری به خواب بره اگر منابع ندارید بروید دیگران را غارت کنید اگر دارید چیزی را ارتقا دهید هیچ وقت نگذارید تعادل دفاع دهکده تان به هم بخورد یعنی اگر یک توپخانه لول هشت دارید و یکی لول نه حالا شاید به این فکر بیفتید که آیا توپخانه 8 را به 9 ارتقا بدهم یا 9 را به 10 در این صورت اگر طلای کافی برای ارتقا کنون 9 به 10 را داشته باشید هم این کار را انجام ندهید و اول وسیله ایی که لولش 8 هست را آپگرید کنید.

3- خرید تله ها و بمب های جدید و ارتقا آنها

 

کلش آف کلنز

 

پیشنهاد من در اینجا این هست که قبل از همه چیز باید بمب هوایی,بمب,بمب غول پیکر  را خرید کنید و جای خوبی برای آنها پیدا کنید حتما آنها را در اولین فرصت آپگرید کنید و البته مین هوایی تله فنری و تله اسکلتی یادتون نرود !

 

4- هیچ وقت سه یا چهار ساختمان دفاعی را همزمان آپگرید نکنید.

 

کلش آف کلنز

 

و رسیدیم به چهارمین نکته اصول اولیه آپگرید هیچ وقت بیشتر از 2 تا ساختمان دفاعی شبیه هم را بصورت همزمان آپگرید نکنید. چون اینکار باعث میشه دفاع شما ضعیف شود و اگر طلا و اکسیر در منبع ها داشته باشید همه آنها با حملات دشمن خالی میشود به طور مثال من 5 تا از آرچر تاورهایم را همزمان گذاشتم روی آپگرید و در این مدت زمان آپگرید آرچر تاورها ، من بشدت کاپ و منابع زیادی را بر اثر حملات مکرر دشمن از دست دادم پس تجربه میگه این کار را انجام ندهید!

 

5-مشکل آپگرید دیوار

 

کلش آف کلنز

 

بعضی از افراد به دیوار هایشان زیاد اهمیت به طور جدی نمی دهند که در کلشرهای زیادی هم این عقیده را دارند. دیوارها واقعا با اهمیت هستند هرچند که نیرو هایی مثل هوگ رایدر و نیرو های هوایی مثل دراگون و مینیون و بالون و ... میتوانند بدون هیچ مشکلی از روی آنها رد شوند ولی دیوار ها کمک میکنند تا سربازان دشمن در محوطه پیشبینی شده حرکت کنند و از راه رفتن و ویران کردن دهکده شما از طریق سربازان دشمن جلو گیری کنند پس آنها را در حد سطح خودشون مکس کنید و البته همیشه وقتی همه ساختمان های دفاعی را آپگرید کردید این کار را انجام دهید.

 

6- آپگرید ساختمان های دفاعی به ترتیب

 

1 خمپاره انداز

2 برج جادوگر

3 ضد هوایی

4 همه بمب ها و همه تله ها

5 تسلای مخفی

6 تلمبه هوایی

7 برج کماندار

8 توپ خانه ها

9 برج جهنمی (اگر موجود است)

10 کمان ایکس(اگر موجود است)

11 در آخر دیوار ها
نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP