سه شنبه 06 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2590

چگونگی حمله در جنگ کلن ها

از هر عضو کلن حریف سه ستاره  بیشتر برای کلن نمی شود گرفت پس وقتی یه نفر رو قبلا یکی 100٪‌ زده باشد و علامت سه ستاره سفید رنگ بالای دهکده اش هست دیگه شما بهش حمله نکنید چون دیگر ستاره و امتیازی نمی دهد.

کلش آف کلنز

 

از هر عضو کلن حریف سه ستاره  بیشتر برای کلن نمی شود گرفت پس وقتی یه نفر رو قبلا یکی 100٪‌ زده باشد و علامت سه ستاره سفید رنگ بالای دهکده اش هست دیگه شما بهش حمله نکنید چون دیگر ستاره و امتیازی نمی دهد.
وقتی از حریف دو ستاره گرفته شده و بالای دهکده اش به نشانه دو ستاره شدن دو ستاره سفید و یک ستاره مشکی است یعنی دو ستاره شده و اگر شما صد در صد بزنید یک ستاره برای کلن سود دارد.
وقتی از حریف یک ستاره گرفته شده و بالای دهکده اش به نشانه یک ستاره شدن یک ستاره سفید و دو ستاره مشکی است یعنی یک ستاره شده و اگر شما صد در صد آن را بزنید دو ستاره برای کلن سود دارد.
دهکده ایی هم که در بالای آن سه ستاره مشکی هست یعنی به آن حمله شده ولی ستاره ایی کسب نشده و شما می توانید به آن حمله کنید و ستاره ایی کسب کنید.

 

کلش آف کلنز

 

1-به کسی حمله نکنید که فقط تاون هالشو بتوانید بزنیند و یک ستاره حداقل امتیازه فقط وقتی اینکارو کنید که حریفی هم اندازه ی خودتون نمونده باشه.

2-اول از همه آرچر کویین بربرین کینگ و نیروهای کلن حریف رو بکشید بعد "هوگ رایدر/جاینت/بالون" ها رو بفرستین.

3-از طرفی حمله کنید که به ساختمان تاون هال نزدیکتر باشید اینجوری حداقل یک ستاره رو میگیرید و با رسیدن به 50٪ تخریب ستاره ی دوم رو هم میگیرین خیلی ها رو دیدم که 49٪ حتی یه ستاره هم نگرفته بودن این عدد تنها 1٪ تا دو ستاره فاصله داره پس دقت کنید.

4-در مورد قبل گفتم که از طرف تاون هال حمله کنید ولی یه چیز را مدنظر بگیرید که حریف میدونه هدف شما زدن تاون هال اونه و ممکنه تله های بیشتری تو اون منطقه گذاشته باشه پس اول جاهایی که فکر میکنین تله ها باشه برای اطمینان چند نیروی معمولی (مثل بربر یا کماندار) اونجا خالی کنید که اگه چیزی هست خراب شه.

5-حواستون به هیدن تسلا (برج دفاعی که تا نزدیکش نشن بیرون نمیاد) باشه معمولا اطرافشون جاینت بمب و اسپرینگ ترپ هست(تله فنری).

6-منتظر نمونید جاینت ها همه ی برج های حریف رو بزنند بعد بخواهید کماندارها و غیره رو بفرستید اینها باید جاینت ها رو پشتیبانی کنند.

7-شما با زدن تاون هال 1 ستاره با رسیدن به 50٪ تخریب ستاره ی دوم و با صد درصد تخریب ستاره ی سوم رو میگیرین پس اگه همه ی ساختمونای حریف رو هم بتونین بزنین تاون هال بمونه فقط یک ستاره میگیرید.

8-قبل از حمله دکمه ی Scout را روی نقشه دهکده دشمن و حریفتون را بزنید و نقشه ی حمله ی خودتونو بچینید حواستون به این مورد باشه بعضی مواقع حریف ساختمون های کارگر (builders hut) رو چهار گوشه ی مپش گذاشته 4 تا آرچر بزارین اینا رو بزنن که در آخر ، وقت کم نیارید.

9-حواستون هم به زمان باقی مانده باشد و محو حمله خود نشوید.

10-گابلین دزد جونور سبز رنگ به هیچ وجه با خود نبرید غارت نیست که جنگه !!! و غارت کردن و زدن منابع دشمن و همچنین دقاع از منابع خود در نقشه اهمیتی ندارد و به شما کم یا زیاد نمی شود !

چه نیروهایی برای جنگ کلن ها مناسب هستند؟

جاینت به میزان نیاز ببرین طوری جمعیت ارتشتون رو تنظیم کنید که کماندار و دیوار شکن هم بتونین ببرین شما به کماندار یا ویزارد برای خالی کردن کلن حریف و کشتن کینگ بربرها نیاز دارید نه رعد و برق پس حتما با خودتون کماندار ببرین به هیچ عنوان از گابلین که فقط استفاده ی اون تو غارت هاست توی جنگ کلن ها استفاده نکنید و به جاش ویزارد یا آرچر بسازین.

چطور نیرو های موجود در کلن حریف رو بیرون بکشم؟

اول حریفتون رو قبل از حمله بررسی کنید ببینید دایره ی رنج کلن حریف تا کجاست برای خالی کردن کلن حریف دو حالت وجود داره :

1-کلن حریف جایی قرار گرفته که میتونید توی رنج دیدش نیرو بفرستین اینجا کار خیلی راحت هست چند تا نیرو پیاده میکنین اونجا تا کلن حریف کاملن افرادش بیرون بیان بعد میکشونین یه گوشه نقشه و میکشیدشون.

2-کلن حریف جایی قرار گرفته که نمیتونید توی رنج دیدش نیرو بفرستین اینجا میتونین یکی دوتا جاینت بفرستین جاینت ها به سراغ برج ها تا کنار دیوارهاشون میرن که معمولن وارد دایره ی دید کلن حریف میشن و نیروهاشونو بیرون میکشن بعضی مواقع باز هم جاینت نمیتونه وارد دایره دید کلنشون بشه در این حالت دو جاینت و تعداد کافی دیوار شکن میفرستین که دیوار رو بشکنن و جاین بتونه وارد دیوارهاشون شه.

نیرو های کلن حریف رو چطوری میتونم بکشم؟

بعد از این که نیرو های کلن حریف رو بیرون کشیدید و به نقطه ی مورد نظر کشیدینشون نیروهاتون رو دور تا دورشون پیاده کنید(محاصره) اینکار باعث میشه نیرو های حریف برای زدن هر نیروی شما مجبور بشن جا به جا بشن اینکار رو در مقابل ویزارد های کلن حریف خیلی مهمه که انجام بدین چون ویزارد با یه تیر تمام نیرو های کنار هم رو دود میکنه و با اینکار مجبور میشه که هی بچرخه و زود میمیره.

اطلاعات ضروری

1-جنگ کلن ها چیست؟ چگونه کار میکند؟
جنگ کلن ها یک نبرد استراتژیک بین تو کلن هست.  جنگ کلن ها دو مرحله است.
1-مرحله آمادگی
2-مرحله ی نبرد


هر بازیکن 2 حمله در طول 24 ساعت روز نبرد میتواند انجام دهد در پایان روز نبرد هر کلنی ستاره ی بیشتری با حملات خود کسب کند پیروز نبرد خواهد شد.

هر عضو کلن که حملات موفقی را انجام دهد مقداری جایزه ی غارت میگیرد اما فقط کلن برنده جایزه ی بزرگ را دریافت خواهد کرد.
برخلاف جنگ های معمولی (مولتی پلیر) کلن ها میتوانند هر وقت که دوست داشتند وارد جنگ شوند کلن ها مجبور به شرکت در جنگ نیستند.

2-چه اتفاقی درحین جنگ کلنی برای روستای من می افتد؟ روستای واقعی من نیز وارد جنگ میشود یا در امان خواهد بود؟
روستای شما از جنگ کلن ها در امان خواهد بود به این خاطر که جنگ کلن ها در یک جای دیگر در حال انجام است و ربطی به روستای مولتی پلیر شما ندارد. در جنگ کلن ها کاپ منابع و شیلد شما به خطر نمیافتد (محافظت از منابع لازم نیست)

کجا میتونم جنگ کلن ها رو پیدا کنم؟
با انتخاب دکمه ی جنگ کلن ها(دو شمشیر بر روی هم) واقع در گوشه ی پایین سمت چپ تصویر . از اینجا جنگ های کلنی میتونن توسط لیدر یا کو- لیدر ها شروع بشن
پس وقتی میگیم در جنگ کلن ها شرکت کنید منظور این قسمت است.
اول از همه باید مفهوم پایگاه جنگی و روستا رو بدونین این دو مثل این میمونه که هر کدوم تو جهان دیگه ای باشن . روستای شما اونیه که تو مولتی پلیر بقیه بازیکن ها بهش میتونن حمله کنن ولی پایگاه جنگیتون همونیه که وقتی وارد جنگ با کلنی میشین تو نقشه ی جنگ"war map" قابل مشاهده است.

رفتن به جنگ

چگونه جنگ کلن ها شروع می شود؟
لیدر ها و کو - لیدر ها با باز کردن قسمت جنگ کلن ها و انتخاب دکمه ی "START WAR" (شروع جنگ) جنگ رو شروع کنند و به دنبال کلن حریف برای جنگ بگردند. همیشه تعداد اعضای هر دو کلن مساوی خواهد بود.


چگونه در جنگ کلن ها شرکت کنم؟
اگر قبل از اینکه لیدر یا کو -لیدری دکمه ی "START WAR" (شروع جنگ) را بزند وارد کلن شده باشید میتوانید در آن جنگ شرکت کنید در غیر اینصورت شما در جنگ های بعدی میتوانید شرکت کنید به همین خاطر هست که نمیتوانید نام خود را در نقشه ی جنگ کلن ها پیدا کنید.


چه اتفاقی می افتد اگر در حین جنگ کلن ها کلن را ترک کنم؟
بعد از انتخاب دکمه ی "START WAR" توسط لیدر یا کو - لیدر میتوانید کلن خود را ترک کنید به بقیه کلن ها بپیوندید و برگردید و در جنگ شرکت کنید نام شما در نقشه جنگ کلن ها باقی می ماند حتی اگر در کلن نباشید پس ترک کلن تاثیری در یک جنگ در حال انجام ندارد هرچند شما نمیتوانید در بیش از یک جنگ کلنی در یک زمان شرکت کنید وقتی شما یک کلن را ترک میکنید تا وقتی که نبردتان در کلن قبلی تمام نشده نمی توانید در هیچ جنگی در هیچ کلنی شرکت کنید بقیه ی بازیکنان با مشاهده ی پروفایلتان می توانند قادر به دیدن این که شما در حال نبرد هستید باشند.

معنای جمله ی قادر به شرکت در جنگ نیستید چیست؟
این به این دلیل است که قبل از این که وارد این کلن شوید در کلن دیگری موقع حضور شما دکمه ی شروع جنگ زده شده و نام شما در لیست جنگ در کلن قبلی است و نمیتوانید در جنگ کلن جدید تا پایان جنگ قبلی شرکت کنید.

چه اتفاقی میافتد اگر کسی از اعضا در کلن فعال نباشد؟
اعضای غیر فعال هم همانند اعضای فعال هستند یعنی کلن حریف قادر به حمله به آنها نیز هست افراد غیر فعال هم جزو تعداد افراد تیم محاسبه می شوند برای تایین حریف در جنگ کلن ها و روستای آنها قابل مشاهده در جنگ کلن ها خواهد بود.

ملاک انتخاب کلن حریف

ملاک اتخاب کلن حریف برای جنگ کلن ها چیست؟
جنگ کلن ها بر اساس قدرت اعضای کلن ها است(بر خلاف جنگ های مولتی پلیر که ملاک حریف ها کاپ آنهاست).

چگونه قدرت اعضا محاسبه می شود؟
قدرت اعضا بر اساس قدرت هجومی هر بازیکن(نیروها . ظرفیت اردوگاه ها . اسپل ها(جادو) و قهرمان ها(کینگ و کویین)) و قدرت دفاعی هر بازیکن(ساختمان های دفاعی . دیوار ها . تله ها . و قهرمان ها) محاسبه میشود. طراحی های مختلف نقشه ی اعضا تاثیری بر این محاسبه ندارد.

آیا کلن هایی با تعداد اعضای نا مساوی به عنوان حریف انتخاب میشوند؟
خیر این عادلانه نخواهد بود هردو کلن همیشه مساوی و یکسان خواهند بود و بر اساس(1-4 بازیکن) از هر دو تیم خواهند بود 10 به 10 کمترین تعداد اعضا برای شرکت در جنگ کلن ها است.

جنگ:نقشه ی جنگ

کمک من این نقشه و "Town Hall" های درون اونو متوجه نمیشوم.
اینجا نقشه ی جنگه سمت چپ اعضای کلن خودی هستند و سمت راست اعضای کلن دشمن با انتخاب هر کدام از اعضای هر دو طرف میتونین اطلاعات بیشتری در موردشون کسب کنید از طریق این نقشه میتونید وارد جنگ بشید همچنین از اینجا میتوانید به اعضای کلن خودی نیرو بدهید که جزو نیروهای مدافع در جنگ کلن ها خواهند بود و ربطی به کلنتون توی جنگ های خارج از جنگ کلن ها ندارد پس بهتر در این قسمت نیروهای دفاعی بدید مثل آرچر(کماندار) و ویزارد(جادوگر) از دادن جاینت و گابلین و بربر و هوگ رایدر و غیره خود داری کنید همچنین اگه توی یه دفاع در جنگ کلن ها این نیروها مردند به طور اتوماتیک دوباره همین نیروها جایگزین میشوند (شما از این نیروها نمیتوانید در جنگ های مولتی پلیر و دفاع های مولتی پلیر استفاده کنید.

ترتیب اعضا در نقشه ی جنگ بر چه اساسی است؟
بر اساس قویترین پایگاه جنگی در بالا و ضعیفترین پایگاه جنگی در پایین میباشد.

تفاوت "پایگاه جنگیم" با "روستام" در چیست؟
پایگاه جنگی شما خیلی مشابه با روستای شماست با این تفاوت که پایگاه جنگی شما منابع تولید نمیکند کلن کستل شما به صورت جداگانه در روستای شما و پایگاه جنگی شما پر میشود در پایگاه جنگی شما نیازی به تعمیر تله ها و  پر کردن برج اینفرنو و ایکس بو ندارین همیشه پر هستند و خودشون بدون هیچ هزینه ای تعمیر میشن و همچنین اینکه کینگ و کویین شما همیشه زنده خواهند بود حتی ساختمان های دفاعی در حال آپگرید در دفاع شرکت میکنند(بر خلاف روستای شماه در مولتی پلیر).


جنگ:روز آمادگی(24 ساعت)

چه اتفاقاتی در روز آمادگی می افتد؟

این روزی است که کلن ها دفاع هاشونو آماده میکنن اطلاعات کسب میکنند و  شروع به نقشه ریزی در مورد کلن مقابل میشوند در روز آمادگی نمیشود حمله کرد ولی این روز روزی است که شما استراتژی خودتون برای پیروزی در جنگ رو پایه ریزی میکنید.

سه کاری که در روز آمادگی معمولا انجام میشه :
چینش دوباره پایگاه جنگی دونات کردن نیرو به اعضای کلن و دیده بانی پایگاه های جنگی تیم حریف.

چگونه می توانم پایگاه جنگی خودمو تغییر بدم؟

در روز آماده سازی پایگاه جنگیتون دقیقا همشکل روستاتون میشه اگه میخواهید که تغییرش بدید تا پایان روز آمادگی وقت دارید وقتی روز آمادگی به پایان رسید طراحی نقشه شما در سیستم جنگ ذخیره میشه و با شروع روز جنگ نمیتوانید پایگاه جنگیتونو تغییر بدید سعی کنید 10 -15 دقیقه قبل از شروع روز جنگ "Townhall" رو در وسط روستای خود قرار دهید .


چگونه دونات کردن "کلن کستل(CLAN CASTLE)" در جنگ کلن ها انجام می شود؟

کلن کستل روستاتون با کلن کستل پایگاه جنگیتون فرق داره و جداگانه پر میشه نیروهایی که به پایگاه جنگی دونات میشن در مقابل همه ی حملات جنگ کلن ها خواهند بود و با مردن تو یک جنگ از بین نمیرن بر خلاف روستاتون اینجا نیازی به درخواست نیرو ندارین و با انتخاب نقشه جنگ کلن ها در روز آمادگی میتونین به هم کلنی ها نیروی دفاعی بدین و در روز جنگ نمیتونین اینکارو بکنین.

آیا میتونم نیرو های خاصی رو در جنگ کلن ها درخواست کنم؟

بله میتونین با رفتن به نقشه ی جنگ و انتخاب پایگاه جنگی خود و انتخاب دکمه ی درخواست نیرو متن مورد نظر در مورد نوع نیرو رو بنویسین بهتره که نیروهای دفاعی همچون کماندار و ویزارد بگیرین چون غول و غیره نیروهای تهاجمی هستند و هیچ استفاده ای برای شما نخواهند داشت.

جنگ:روز جنگ(24 ساعت)

این روزی است که کلن ها شروع به حمله و کسب ستاره از همدیگر میکنند در اینروز پایگاه جنگیتونو نمیتونید تغییر بدید با به روز رسانی های نقشه ی جنگ دقت کنید که بعد از هر حمله نقشه ی جنگ تغییر میکنه و این استراتژی شماست که ستاره های کلن شما رو افزایش میده.

چند حمله میتونم انجام بدم؟

دو حمله در طول روز جنگ میتونین انجام بدین و حواستون باشه که شما نمیتونین به یک نفر دوبار حمله کنید.

به چه کسی باید حمله کنم؟حمله ی توصیه شده چیست ؟

هدف اصلی در جنگ کلن ها گرفتن ستاره ی بیشتر در جنگ ها برای کلن خود و پیروزی در جنگه نه دزدی پس گابلین با خودتون نبرین. این مهمه که به کسی حمله کنین که فکر میکنین میتونین شکستش بدید اگه شکست بخورید نه تنها ستاره ای برای کلنتون نمیگیرید بلکه جایزه اضافی هم نمیگیرید در روز جنگ به شما یک حمله از طرف بازی پیشنهاد می شود که این حریف نزدیک ترین فرد به قدرت هجومی شماست (زورتون بهش میرسه) که بر اساس قدرت دفاعی شماست محاسبه می شود اگه فکر میکنید نمیتونید به این حریف توصیه شده حمله کنید یکی دو نفر بالاتر یا پایین ترش رو هم ببینید.

این فکر خوبیه که قبل از اینکه به کسی حمله کنید حمله های قبلی که به هدف مورد نظر شما انجام شده رو (اگه انجام شده باشه) ریپلی آن را چک کنید تا از محل تله ها و ... حریف آگاه شوید .

چه چیزی تعیین کننده بهترین حمله(Best Attack) در مقابل یک پایگاه جنگی است؟

بهترین حمله اونیه که بیشترین ستاره  در مقابل اون پایگاه جنگی در اون کسب شده فقط بهترین حمله در مقابل یه حریف بر تعداد ستاره های یه کلن تاثیر داره یعنی وقتی میخواین به کسی حمله کنید و میبینید که طرف مقابل قبلا از سوی یکی از هم کلنی ها مورد حمله قرار گرفته و از اون حمله 2 ستاره برای کلن کسب شده شما اگه دوباره حمله کنید به این پایگاه جنگی و یک ستاره بگیرید هیچ تاثیری بر روی ستاره های کلن نخواهد داشت و اگر 3 ستاره بگیرید تنها یک ستاره بر ستاره های کلن می افزایید( به این خاطر که از هر پایگاه جنگی دشمن برای کلن 3 ستاره بیشتر نمیتوان کسب کرد).

آیا اگر در جنگ کلن ها حمله کنم شیلد خود را از دست میدهم؟

نه شیلدتون رو از دست نمی دید.

آیا اگر شیلد داشته باشم در جنگ کلن ها شیلد از من محافظت میکند؟

نه پایگاه جنگیتون قابل حمله میباشد حتی اگر شیلد داشته باشید شیلد فقط از روستای شما در مولتی پلیر محافظت میکند.

بیشترین تعداد ستاره ای که در کلان جنگ کلن ها قابل دریافت است چقدر است؟

تعداد پایگاه های جنگی دشمن ضرب در 3 برای مثال اگر دشمن 15 پایگاه جنگی داشته باشه هر کلن بیشترین ستاره ای که قادر به دریافتشه 45 ستاره خواهد بود.

(15*3=45)

اگه کسی از جنگ کلن ها به من حمله کنه آیا منابعی رو از دست میدم ؟

نه منابعی که دشمن میتونه از شما بدزده منابع روستای شما نیست و جزو منابع پایگاه جنگی شماست که سیستم در نظر گرفته و هیچ ربطی به منابع روستای مولتی پلیر شما نداره پس حفاظت از منابع در جنگ کلن ها نیاز نیست .

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP