چهار شنبه 07 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2460

استراتژی حمله هوگ هیلر برای تاون هال نه!

یکی از استراتژی های موفق و قدیمی در بازی کلش اف کلنز استراتژی حمله با هوگ رایدر (خوک سوار) است.

کلش آف کلنز

 

یکی از استراتژی های موفق و قدیمی در بازی کلش اف کلنز استراتژی حمله با هوگ رایدر (خوک سوار) است.این استراتژی حمله ایده جدیدی از حمله را در ذهن ما انداخت و آن استفاده از هیلر و هوگ رایدر در کنار هم بود،که در پایین به توضیح کامل آن خواهیم پرداخت.

در این استراتژی هوگ رایدر ها سریعتر از هیلر ها حرکت میکنند و هیلر در تعقیب انهاست و به هوگ ها جان میبخشند اما تکلیف ایر دیفنس و ساختمان های دفاع هوایی چیست؟

 

ترکیب استراتژی حمله هوگ هیلر

 

کلش آف کلنز

 

1 شما میتوانید 4 گوبلین یا یک ویزارد برای پاک سازی نهایی بیس کمپ استفاده کنید.

2 بر اساس طرح بیس کمپ حریف میتوانید ، گاهی اوقات نیاز دارید از 4  اسپل ریج استفاده نمایید.

3 اگر از طله های اسکلتی خوشتان نمیاید و انها مانع حرکت هوگ هایتان میشود میتوانید از دوستانتان در خواست طلسم پویسون (سم) بکنید و در داخل کلن کستل خود نگه دارید در غیر این صورت میتوانید از طلسم هسته (سرعت)استفاده کنید زیرا هم باعث افزایش سرعت حرکت هوگ ها میشود هم هیلر ها.

4 نیازی نیست نگران اسکلت های پرنده باشید زیرا هیلور لول 4 اسیب پذیری کمی نسبت به اینگونه تله ها دارد.

5 تنها نگرانی شما در اینگونه استراتژی ها ارچر کویین است زیرا ممکن است باعث نابودی تمام هوگ ها و هیلر های شما بشود پس در کلن کستل خود نیرویی ببرید که باعث کشتن ارچر کویین شود . از استفاده کینگ باربرین خود برای حمله به کویین دشمن دریغ نکنید.

 

چه مپ هایی را باید برای استفاده از این روش مورد حمله قرار دهیم؟

یک ترفند برای فهمیدن ان وجود دارد شما باید اهدافی را انتخاب کنید که کشتن ارچر کویین  و خالی کردن و کشتن نیرو های داخل کلن کستل اسان باشند. بیس کمپ مورد نظر باید دارای الگوی مستطیل شکلی باشد در این صورت برای حمله توسط هوگ مناسب میباشد.این استراتژی حمله از این جهت برای تیم ایران کلش مورد اهمیت است که بسیار سریع بیس کمپ حریف را تخریب میکند و نیازی به نابودی دیوار ها نیست بنابر این لول دیوار ها در این شیوه حمله مهم نیست.

نکات کلیدی در استراتژی حمله هوگ هیلر

اگر شما هیرو های خود را زودتر از هوگ ها ازاد کنید کشته شدن انها ممکن است حمله شما نتیجه دلخواه را به شما ندهد.

اگر هیرو ها را بعد از هوگ ها ازاد کنید قطعا به پاکسازی بیس کمپ حریف کمک خواهد کرد توجه داشته باشید ازاد کردن همزمان هوگ و هیرو ها ممکن است باعث ترک کردن هیلر ها از هوگ ها شود و انها به دفاع از ارچر کویین و کینگ بپردازند.

هیلر هارا به صورت خطی و پشت هوگ راید ها ازاد کنید.

در استراتژِی گالم هوگ اسپل هیل هنگامی که جان هوگرایدر ها کم میشد استفاده میشد در این روش از ریج اسپل و از طرفی که نیرو ها ازاد میشوند مابین فاصله هوگ و هیلر ها.

اگر با مپ نامنظمی رو به رو بودید میتوانید به جای استفاده چهار اسپل ریج از سه اسپل ریج و یک هیل استفاده کنید زیرا ممکن است در مپ های نامنظم هیلر ها به موقع به هوگ ها نرسند و انها کشته شوند پس استفاده از یک اسپل هیل در اینگونه مپ ها توصیه میشود.

شما در این روش میخواهید که هوگ ها به سمت ایر دیفنس رفته و سریعا انهارا را نابود کنند (دلیل استفاده از ریج اسپل) تا نتوانند به هیلر اسیب برسانند.در بسیاری از مواقع بلافاصله بعد از ازاد شدن هیلر ها ایر دیفنس حریف تنها مهلت ارسال دو شلیک به هیلر را دارد زیرا هوگ رایدر ها فورا انهارا منهدم خواهند کرد اگر هم زمانی یکی از هیلر هارا از دست دادید نگران نباشید زیرا هنوز سه عدد دیگر موجود دارید با تعداد بسیار زیادی هوگ.

زمانی که هوگ رایدر ها از محدوده اسپل ریج خارج شدند،هیلر ها به محدوده ریج اسپل وارد شده و به سرعت به سمت هوگ ها پرواز کرده و به انها جان میبخشند.دو عدد هیلر لول 4 با انرژِی که از اسپل ریج میگیرند قادر خواهند بود صدمات ناشی از یک عدد جاینت بمب لول دو را بر هوگ ها درمان کنند همچین میتوانند 268 اسیب 337.5 از یک جاینت بمب لول را بر هوگ ها درمان کنند.دیگر ساختمان های دفاعی اسیب کمتری نسبت به جاینت بمب ها بر هوگ ها ایجاد میکنند.

 

صدمات دو عدد جاینت بمب بر هوگ ها چیست؟

در این استراتژی اگر هیلر ها بتوان به موقع مابین پالس منفجر شدن جاینت بمبها به هوگ ها برسند و از محدوده ریج اسپل خارج شوند میتوانند صدمات وارد به هوگ هارا ترمیم کنند (این  در صورتی که هوگ های شما از  لول پنج برخوردار باشند).

475-337.5+268-337.5 = 68HP

میزان خون هر عدد هوگ 475 است

از میزان سلامتی هوگ ها تنها 68 عدد از جان خود را از دست میدهند و بعد از پرتاب چند پالس انرژِی توسط هوگ ها تمامی صدمات وارده بر انها از بین خواهد رفت.اگر شما میدانید و حدث میزنید که دو جاینت بمب حدودا در کدام ناحیه از مپ قرار دارند با فرستادن دو هیلر ها از ان سمت و ازاد سازی یک عدد اسپل ریج میتوانید صدمات وارد بر هوگ هارا جبران نمایید.

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP