یکشنبه 11 بهمن 1394
تعداد بازدید: 1984

The Elysian نقشه جدید برای TH7

پس از بروز رسانی جدید در کلش آف کلنز و تغییراتی که در نسخه جدید اتفاق افتاد که ظهور 3 ایردیفنس در تاون هال هفت هم یکی از آنها بود ، عملا نقشه های قبلی که درمورد  این تاون هال بود منسوخ شد و به ناچار باید با سیستم جدید نقشه را دوباره چینش کرد.


The Elysian
TH7 War Base –ضد دراگون ، ضد هوگ

 

کلش آف کلنز

 

ویژگیهای نقشه :

* موقعیت مناسب و خوب ایردیفنس ها به خوبی با حملات  توسط دراگون مقابله خواهد کرد .همچنین حملات دسته جمعی توسط دراگون ها باعث می شود که آنها پخش شده و وهر کدام به سمتی روند.چه از شمال نقشه و چه از جنوب نقشه فرقی نمی کند و دراگون ها را متفرق می کند.

*ابتدا بنظر می رسد که حمله از سمت شمال نقشه آسان بنظر برسد و چون ایر سویپر بنظر می رسد که پوشش کمتری دارد ولی در صورت حمله نیروی دراگون قیچی شده و به اطراف می رود و مشغول تخریب ساختمان ها می شود و در محدوده ایر دیفنس قرار می گیرد و نابود می شود و در صورت حمله از جنوب هم ، بسرعت ایردیفنس فعال شده و دراگون را زیر آتش قرار می دهد و ایر سویپر نیز از قسمت جنوبی نقشه نیز محافظت می کند.

*در مرکز بودن کلن کسل که پوشش خوبی بر روی دهکده دارد و نیروهای داخل آن را  نمی توان به آسانی فریب داد.

*استفاده از جاینت بمب ها نیز برای مقابله با هوگ رایدر ها   بسیار مناسب است و آسیب سختی به آنها وارد می کند.

*ضد بالن :تدابیر مناسب برای حملات با بالن نیز تعبیه شده است و آرچر تاورز ها نیز مناسب این کار در جای مناسب تعبیه شده است و ضمن خسارت زدن به بالن ها به خوبی از دهکده محافظت می کنند.

این نقشه چگونه نابود می شود ؟

حالا هنگامی که با این نقشه برخورد کردیم ، برای نابودی آن چه تدبیری باید کرد ! اگر من مهاجم قصد حمله به این نقشه را داشته باشم ، با استفاده از بالن/هوگ سعی به نابودی ایرسویپر در بالای نقشه می کنم که میتونه از نیروهای کلن کسلم باشد ، سپس با طلسم رعد و برق یکی از ایردیفنس های چپ و یا راست دهکده را نابود می کنم و سپس در فضای تقریبا امن و مناسب ایجاد شده دراگون ها را رها می کنم.

گزارش دفاعی این نقشه

از آنجایی که این نقشه جدید است و تنها یکروز از عمر آن می گذرد ، گزارش دفاعی نتوانستیم برای آن تهیه کنیم ، اما شما مطمینا با استفاده از این نقشه دهکده ، در برابر دراگون ها به خوبی در کلن وار   مقابله خواهید کرد و قطعا ستاره کمتری را به دشمن خواهید داد.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP