سه شنبه 13 بهمن 1394
تعداد بازدید: 1192

استراتژی حمله "باران اسید"

در این مطلب از سری استراتژی های حمله در بازی کلش آف کلنز - استراتژی هجومی باران اسید را به شما آموزش خواهیم داد.


در این استراتژی همانطور که مشخص است یک نوع استراتژی حمله هوایی است و از نیروهای دراگون و مینیون به علاوه طلسم رعد و برق استفاده می شود ، این استراتژی برای تاون هال های 7 تا 10 قابل استفاده است و گرفتن یک ستاره در آن از حریف تضمینی است..

در این استراتژی به علت استفاده از مینیون ، یک مقدار اکسیر سیاه مصرف می شود که زیاد چشمگیر نیست و می توانید از آن نیز برای حملات فارمینگ و رفتن به لیگ های بالاتر نیز استفاده نمایید .

شما حداقل باید 200 فضا برای آرمی کمپ هاتون داشته باشید تا بتوانید این استراتژی را به خوبی پیاده نمایید .

 

ترکیب نیروها :

 

کلش آف کلنز

 

هر گونه فضای خالی پادگانهای موجود را اگر دارید با بربر و آرچر پر می کنید ، کلن کسل را هم پر کنید و آرچر درون آن قرار دهید ، بربرین کینگ هم را اگر ساخته اید حتما با خود به نبرد ببرید !

نحوه چگونگی انجام عملیات :

1- از طلسم رعد و برق تان برای نابودی یکی از ایردیفنس های حریف بکار ببرید و سعی کنید با خوب اجرا کردن و زدن آن یکی از ایردیفنس ها را از بین ببرید.

2- دو عدد دراگون را از همان نقطه که ایردیفنس را زده اید خالی کنید و اگر از کلن کسل حریف نیرو خارج شد ، یک اسپل رعد برق را بر روی آنها بزنید و یا اگر اسپل سم به همراه دارید از آن نیز می توانید استفاده کنید و اگر اسپل هایتان نیز تمام شده ، نگران نباشید چرا که دراگون ها حریف آنها خواهند شد !

3- شما باید دیگه مطمئن باشید که در آن ناحیه که حمله کرده اید ، بمب هوایی موجود نیست و همگی تقریبا توسط دراگون هایتان خنثی شده است ، چرا که مینیون هایمان  توسط بمب هوایی به راحتی از بین می روند .

4- اگر در آن قسمتی که دراگون ها را پیاده کردید هنوز ساختمانی موجود است ، از کلن کسل خود برای نابود کردن آن ساختمان بهره بگیرید چرا که مینیون ها خیلی نادان هستند و مشغول نابود کردن آن ساختمان می شوند !

5- موقع پیاده کردن مینیون هاست که نباید آنها را به یکباره پیاده کرد چرا که یک بمب هوایی در صورت وجود دسته ای از مینیون ها را از بین می برد ، پس یا آنها را تک به تک پیاده کنید و یا مطمئن باشید که در این منطقه بمب هوایی وجود ندارد .آرچر تاور ها و ویزارد تاور ها نیز می توانند برای مینیون ها مشکل ساز شوند ، پس از دراگون هایتان باید برای نابودی آنها تا حد امکان بهره مند شد و دراگون هایتان توانسته باشند به آنها خسارت وارد کرده باشند.

با استفاده صحیح از این استراتژی هجومی می توان تا 2 ستاره در حملات گرفت .


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP