شنبه 17 بهمن 1394
تعداد بازدید: 1091

حریف یابی در Clan War بر چه اساسی است ؟

یکی از قسمت های جالب در بازی کلش آف کلنز که سوپرسل برنامه های مختلفی هم برای آن در نظر گرفته است ، Clan War می باشد که روی این مساله سوپرسل سرمایه گذاری کرده است و قصد گسترش و پیشبرد آن را در آینده خواهد داشت ،


کلش آف کلنز

 

یکی از قسمت های جالب در بازی کلش آف کلنز که سوپرسل برنامه های مختلفی هم برای آن در نظر گرفته است ، Clan War می باشد که روی این مساله سوپرسل سرمایه گذاری کرده است و قصد گسترش و پیشبرد آن را در آینده خواهد داشت ، که البته امکان این هست که قابلیت سیستم تورنومنت هم بین کلن ها در آینده به بازی افزوده شود و البته باید قبل از این موضوع سیستم کلن وار تکمیل و بی عیب و نقص شده باشد که بنظر می رسد این سیستم حالا حالا ها کار داشته باشد ، چرا که همانطور شاهد هستید با یک آپدیت ، سیستم بازی دارای باگ های فاحشی می شود که هم بازیکنان و هم برنامه نویسان را به دردسر می اندازد ! به هر حال یک سوالی که همیشه ذهن بازیکنان را درگیر می کند ، این بوده است که هنگام حریف یابی و جستجوی در Clan War چه مسائلی دخیل است و بر چه اساسی حریف ما شناسایی و رخ به رخ و روبروی همدیگر قرار می گیرد !

حریف یابی در CllanWar به چه مواردی بستگی دارد ؟

حتما در بین صحبت هایی که با دوستانتان انجام می دهید که به عنوان راهنما به شما پیشنهادهای عجیب و غریبی که می دهند این است که برای اینکه War شما آسان بیفتد کاپ های خود را پایین بیاورید و بعد از اینکه سرچ برای کلن وار به پایان رسید ، دوباره کاپ ها را بالا ببرید به عنوان اینکه حریف برایشان آسان بیفتد ! که البته صد در صد این یک تفکر اشتباه و غلط است و باید بدانید که پیدا کردن حریف در کلن وار ، هیچ ارتباطی با کاپ یا همان تروفی شما ندارد و نخواهد داشت !

طبق گفته سوپرسل پیدا کردن حریف در ClanWar بر خلاف نبردهای مولتی پلیر که روزانه برای لوت گرفتن انجام می دهید ارتباطی با تروفی و مقدار کاپ ندارد ، بلکه این موضوع به قدرت بازیکن بستگی دارد ! و قدرت بازیکن بر اساس قدرت حمله : که شامل نیروها و لول آن ، ظرفیت اردوگاه ها ، اسپل ها و قهرمانان / قدرت دفاعی : که شامل سازه های دفاعی ، دیوارها ، تله ها و قهرمانان می باشد.

همچنین باید بدانید که چیدمان نقشه بصورت مختلف تاثیری در قدرت بازیکنان ندارد هرچند که یک چیدمان صحیح نقشه می تواند حریف را به زحمت و دردسر بیاندازد ، تنها راهی که یک بازیکن می تواند قدرتش را بالا ببرد باید نیروهایش را ارتقاء دهد ادوات دفاعیش را منجمله دیواره را ارتقاء دهد و اسپل ها و ... نیز شامل شود.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP