شنبه 17 بهمن 1394
تعداد بازدید: 1435

محل خزانه داری همیشه امن نیست

همانطور که می دانید در حمله به خزانه مان که در کلن کسل قرار دارد ، حمله کنندگان فقط قادر هستند که سه درصد از منابع موجود در آن را به غارت ببرند.


کلش آف کلنز

 

همانطور که می دانید در حمله به خزانه مان که در کلن کسل قرار دارد ، حمله کنندگان فقط قادر هستند که سه درصد از منابع موجود در آن را به غارت ببرند! حال می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که با توجه به درصد غارت در خزانه ، آیا نگهداری منابع مان در این خزانه معقولانه خواهد بود یا خیر ؟ آیا محل امن تری هم وجود دارد یا خیر ؟  ...

 می دانستید که شما نمی توانید همه منابع دهکده را به غارت ببرید و مقدار لوتی که به شما نمایش داده می شود درصدی از منابع است که با توجه به منابع کل دهکده ایی که شما قصد حمله به آن را دارید نمایش داده می شود و منابع دهکده خیلی بیشتر از آن است ! و هر دهکده با توجه به تاون هال درصد آن مطابق جدول زیر محاسبه می شود :

 

کلش آف کلنز

 

مثلا در یک تاون هال 9 مطابق جدول بالا :

* اگر کل منابع شما بیش از 2.5 ملیون طلا داشته باشد و تمام آنها را در منابع نگهداری کنید و خزانه خالی باشد ، دشمن نمی تواند بیشتر از 400 هزار طلا از منابع غارت کند.
* اگر شما بیش از 2.5 ملیون طلا در منابع و 1 ملیون طلا در خزانه وجود داشته باشد ، دشمن می تواند 400 هزار طلا از منابع و 30 هزار طلا از خزانه غارت کند.

پس با توجه به توضیحات بالا می توان نتیجه گرفت که هنگامی خزانه را خالی کنید که یا به آن احتیاج دارید و یا اینکه کاملا پر شده باشد و چرا که حمله کنندگان به دهکده شما با توجه به مقدار غارتی که می توانند از آن ببرند که مقدار کمی است ، زیاد روی آن تمرکز نمی کنند و می توان گفت بهترین مکان برای جمع آوری و حفظ منابعتان می باشد.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP