دوشنبه 19 بهمن 1394
تعداد بازدید: 1171

نقشه برای حفظ کاپ ها در تاون هال هشت

همیشه درخواست های زیادی داشته ایم در مورد یک نقشه مناسب برای تاون هال هشت که بتوان توسط آن به لیگ های بالاتر مثل کریستال و مستر رفت که این کار بیشتر به خاطر گرفتن جم های رایگان این لیگ ها است.

در کل طرح اصلی به همین صورت است و آن کارگر که در کنار تخت بربرین کینگ در حال ساخت و ساز یک ساختمان است ، آن یک ایرسویپر می باشد که شما می توانید جایگزین کنید و همانطور که می بینید حفاظت هوایی از تاون هال خیلی عالی و قدرتمند است ! و حملات هوایی را ناکام می گذارد !

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

این نقشه در تاون هال هشت چگونه کار می کند ؟

* با طعمه قرار دادن مخزن دارک اکسیر شما می توانید دشمن را فریب دهید که حملات خود را از آن قسمت انجام دهند ، البته می توانید از مخازن طلا و یا اکسیر هم برای طعمه و وسوسه دشمن استفاده کنید !

* جایگیری تسلاهای مخفی خیلی عالی است و همانطور که می دانید اکثر افراد تسلاهای مخفی را در پایگاه های خود می گذارند که این مورد که بیرون از پایگاه است می تواند حریف را سردرگم کند که با پیاده کردن جاینت و یا هاگ رایدر و یا حتی بربرها بصورت گروهی ، ناگهان تغییر این سربازهای دشمن تغییر مسیر دهند و از طرفی که دشمن قصد ورود داشته باشد را نروند و نقشه دشمن را به هم بریزد و باعث شکست وی نیز شود ! از طرفی نیروهای داخل کلن کسل شما هم که بیرون می ریزند می توان با طلسم سم از بین بروند که تسلاها در آن قسمت می تواند جایگزین شده و از بیس محافظت کنند.

* حملات با دراگون معمولا از پشت ایرسویپر انجام می شود و ایرسویپر ما هم در سمت راست است (درحال ساخت) و دراگون ها توسط 4 بمب های هوایی که مخفی هستند ، متوقف می شوند.

* قرار گرفتن تاون هال در مرکز باعث مشکل شدن و گرفتن ستاره دوم توسط دشمن می شود.

* اتصالات به شکل T از حملات والبریکرها برای باز کردن دو محفظه جلوگیری می کند و والبریکرها فقط یک منطقه را می توانند بشکنند که خوب است

 

کلش آف کلنز

 

> ترکیبات حمله دشمن به پایگاه ما :

دراگون

در نقشه عادی دشمن فقط 30 ثانیه فرصت دارد که پایگاه شما را بسنجد و سبک و سنگین کند و نقشه وار نیست !و در صورت حمله با دراگون همانطور که گفتیم از پشت ایرسویپر می شود ، توسط 4 بمب هوایی ضربه می خورند و در کنارش هم ایردیفنس ها فعال می شوند و کارشان را تمام می کنند .

منابع مان یک سپر محافظ را تشکیل می دهد ، چرا که اگر دراگون ها از قسمت های دیگر حمله کنند ابتدا سراغ مخازن می روند و چون نابودی مخازن طول می کشد ، زیر آتش دراگون قرار می گیرند و تا نابودی منابع ما نصف جان دراگون حداقل گرفته می شود و ساختمان های دفاعی دیگر می توانند دراگون را نابود کنند.

مهاجم نمی تواند به ایرسویپر برای نابودی آن دسترسی آسان داشته باشد.

اگر مهاجم هوشمندانه عمل نکند ، دراگون هایش هنگام حمله ، پخش می شوند و هر کدام به سویی می روند !

 

کلش آف کلنز

 

هوگ رایدر/جاینت/بالن

تصویر زیر نشان دهنده مسیر حملات این نیروها به پایگاه ما است که در صورت حمله چنین مسیری را طی می کنند

 

کلش آف کلنز

 

تعدادی از جاینت ها / هوگ رایدر ها برای نابودی تجهیزات دفاعی ما توسط جاینت بمب ها و تله های فنری نابود می شوند ، مطابق مسیر ترسیم شده که در عکس بالا است.

ترکیب جاینت و هیلر به خاطر متمرکز بودن ایردیفنس ها به راحتی هیلرها مورد هدف قرار می گیرند و جاینت ها هم دوامی نخواهند داشت که به سمت مرکز حرکت کنند.

حمله با بالون هم در صورتی که انجام شود یک ایردیفنس در پایین قرار دارد که بخوبی می تواند بادکنک ها را به پایین سرنگون کند و از گزند دشمن در امان است !

Barch/GiBarch

حملات با استراتژی Barch و GiBarch تنها می تواند 30 درصد از پایگاه را نابود کنند.

آرچر تاورها در اطراف پایگاه به خوبی دهکده را پوشش داده اند و می توانند دشمنی که حملات با این استراتژی را انجام می دهند را به دردسر بیاندازند.

گزارش دفاعی:

تا به حال نتوانسته ام گزارشی از حمله به این پایگاه را پیدا کنم و شما با تست آن و استفاده از این نقشه می توانید برایمان شرح دهید که تا چه اندازه این پایگاه خوب است ! شما می توانید از این نقشه به عنوان نقشه وار هم استفاده کنید و ترفند قرار گیری تسلاها به نظر من خیلی خوب و صحیح است که باعث دو موج حمله به پایگاه می شود و نیروهای بیشتری از دشمن را تلف می کند.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP