چهار شنبه 21 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2098

بازگشت روستاهای متروکه

بعد از آپدیت بازی و وارد شدن تاون هال یازده به بازی شاهد تغییراتی نه چندان دلچسب بودیم و یکی از این موارد حذف نقشه های مرده از بازی بود.

همانطور که می دانیم بعد از آپدیت دسامبر ، روستاهای غیر فعال و مرده که بعد از 24 ساعت به بازی وارد نشدند از سیستم جستجو حریف برای حمله ، حذف شدند و دیگر کسی نمی توانست به آنها حمله کند.

اما امروز " ماریکا " یکی از دست اندرکاران سوپرسل در انجمن سوپرسل تایید کرد که این مساله ناپدید شدن روستاهای غیر فعال به خاطر یکسری مشکلات فنی (!) بوده است که در حال حاضر این مشکل فیکس شده است (!)  و نقشه های مرده دوباره به بازی برگشتند !

کلش آف کلنز

 

بعد از خواندن این موضوع من بازی را اجرا کردم تا ببینم تا چه اندازه این موضوع صحت دارد و شروع به جستجو در بازی کردم و یکساعت را با استفاده از استراتژی فارمینگ اجرا کردم ...

این هم نتیجه کار من که فقط با حمله با گوبلین ، که توجه کنید که این حمله با گوبلین کمترین هزینه را دارد و دزدی های آن کاملا مقرون به صرفه است ، هر چند اگر 30 یا 40 هزار گلد و اکسیر باشد .

 

کلش آف کلنز

 

بله ! همانطور که می بینید نقشه های مرده برگشتند ! شما همین الان می توانید پیدا کنید در هر سه یا چهار دقیقه یک نقشه مرده در لیگ سیلور. اما از شانس من تمام معادن و تولید کننده ها در داخل دیوار و روستا بودن و بیرون نبودند ! چون گوبلین ها فقط می توانند گلدماین ها و کالکتورهای خارج از دهکده را بزنند و به سختی می توانند در داخل روستا نفوذ کنند و سریع نابود می شوند و البته می توان از نیروهای دیگر مثل دیوارشکن و یا طلسم زلزله استفاده شود و داخل روستا هم رفت که بنظرم زیاد مقرون به صرفه و معقولانه نیست ، مگر در مواردی خاص .

این هم یک عملکرد بازی از کلشری بنام yuriypinchuk که 1.8 میلیون لوت بدست آورده فقط در عرض 12 دقیقه !

 

کلش آف کلنز

 

بنظر من الان برای بدست آوردن چنین لوت هایی لیگ "سیلور یک" و "گلد سه"  از همه لیگها برای بدست آوردن نقشه های مرده بهتر است و لوت های مناسب و دهکده های مناسبی پیدا خواهید کرد.
نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP