شنبه 24 بهمن 1394
تعداد بازدید: 1908

نیروی جدید دارک در آپدیت بعدی !

قبل از آپدیت بزرگ و در مطالب قبل از آپدیت بزرگ (که تاون هال یازده به بازی اضافه شد) ، در لابه لای معرفی امکانات جدید بازی شاهد بودیم که سربازخانه تاریک (Dark Barracks) تغییر چهره داده بود.

کلش آف کلنز

 

سوپرسل که بازی کلش رویال را در بعضی از کشورها منتشر کرد و منتظر بازخورد و استقبال آن بود ، بیان کرده بود که یکی از نیروهای کلش رویال به بازی کلش آف کلنز اضافه خواهد شد و نیرویی مهم و برجسته بازی کلش رویال است و اکثرا حدس زده بودند که این نیرو Musketeer (تفنگ دار) است که در بازی کلش رویال است ، ولی " آنوشکا " رسما این موضوع که این نیرو به بازی کلش آف کلنز اضافه می شود را رد کرد !

 

کلش آف کلنز

 

آنوشکا در یکی از پست های خود در پاسخ به کاربری که اطلاعات بیشتری در باره سرباز جدید را خواسته بود ، نوشته است که در حال کار بر روی یک نیروی جدید برای بازی کلش آف کلنز هستند که البته این نیروی جدید تفنگدار Musketeer بازی کلش رویال نیست و باید منتظر اخبار بعدی باشید ! که البته طبق معمول اطلاعات بیشتری ارائه داده نشد تا همچنان سورپرایز باقی بماند ! با توجه به نظم بروزرسانی های بازی کلش آف کلنز ، حدس زده می شود که آپدیت بعدی بازی کلش آف کلنز پایان ماه میلادی فوریه و یا اوایل ماه مارس باشد .

البته من حدس می زنم که این بروز رسانی حداقل سه هفته زمان خواهد برد با توجه به اینکه آپدیت های جدید مانند لوت کارت و وزارت خزانه داری هم از آخرین آپدیت های بازی به حساب می آید و حدس می زنم تا قبل از اواسط ماه مارس 2016 این بروزرسانی انجام شود.

 

کلش آف کلنز

 

نیروی جدید کلش آف کلنز چیست ؟

اگر و فقط اگر نیروهای برجسته بازی کلش رویال را در نظر بگیریم ، این سرباز جدید می تواند Knight, Prince, Giant Skeleton, Spear Goblins… در بازی کلش رویال باشد.

اما حدس و گمان بیشتر این است که این نیرو برای بازی کلش رویال طراحی شده بوده است و قبل از انتشار این بازی بصورت آزمایشی از کلش رویال حذف شده باشد ، پس هر نیرویی می تواند باشد و شاید هیچ کس هنوز آن را هم ندیده باشد.

برای دوستانی که هنوز اطلاع ندارند از بازی کلش رویال ، باید بگوییم که این بازی بزودی در ماه مارس برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

شاید بتوان گفت ماه مارس ، ماه مهمی برای سوپرسل باشد ، چرا که در این ماه دو بازی کلش رویال و کلش آف کلنز منتشر و آپدیت خواهد شد ، البته با توجه به سابقه بدقولی هایی که مانند قبل از سوپرسل به یاد داریم ، امیدواریم که اینبار اینطور نباشد و سر وقت بازی ها حاضر و آماده باشند.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP