یکشنبه 25 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2003

غارت 5000 اکسیر سیاه در پنج دقیقه

قصد داریم یک استراتژی خوب و سریع را به شما آموزش بدهم که معمولا در پنج دقیقه 5000 اکسیر سیاه بدست می آید.

استراتژی عمومی

 معمولا می توان  با نصف ارتش خود حدود 2500 اکسیر سیاه بدست آورد و بعد از اتمام حمله دوباره به سرعت با نصف ارتش دیگر خود حدود 2500 اکسیر دیگر کسب کرد و در مدت حمله، ارتش هم در صف قرار داده می شود تا بتوان آماده نبرد سوم و چهارم و ... شد و شما حتما فکر می کنید که امکان ندارد که بتوان با نصف ارتش به پایگاهی حمله کرد و این مقدار اکسیر سیاه را کسب کرد که این کار دشوار نیست و خیلی هم راحت است !

ترکیب ارتش

برای این استراتژی احتیاج به ملکه کماندار دارید و هیلر که معمولا من از 5 تای آن در حملات استفاده می کنم و حداقل سطح ملکه کماندار هم باید 10 باشد و هر چه بالاتر هم باشد خیلی بهتر است . ملکه کماندار من سطحش در این حملات که در فیلم می بینید 25 است . من تنظیمات ساختن سربازخانه ایم را به خوبی تنظیم کرده ام که در هر حمله از 5 هیلر استفاده می کنم و یکی هم ذخیره دارم و 4 تا هم در صف ساختن که برای حمله دومم به سرعت آماده می شوند و زیبایی کار و سرعت کار به همین ترتیب است که شما هم رعایت کنید و کلا برای هر حمله و استراتژی بهتر است تنظیمات تولید سربازخانه هایتان هماهنگ باشد که سربازها در یک زمان مناسب همگی با هم تولید شوند و اینطور نباشد که یکی از سربازخانه ها بیکار بماند و سربازخانه دیگر در حال تولید باشد که وقت گیر و غیر معقول است و این یک نکته کلیدی در تمام بازی است .

 

کلش آف کلنز

 

در این استراتژی استفاده می شود از، 50 آرچر - 16 دیوارشکن - 6 هیلر - 4 طلسم خشم - 2 طلسم سم - و در کلن کسل هم از هوگ رایدر استفاده میشود که بهتر است هوگ رایدر ها سطح بالایی داشته باشند و ماکسیمم باشند که هوگ رایدر ها بهترین نیرو برای پاک کردن راه ملکه کماندار می باشد و اطراف دهکده را برای رسیدن ملکه کماندارمان به مخزن دارک اکسیر حریف پاکسازی می کند.

همچنین  در حملات  از نصف این ارتش استفاده می شود. معمولا در هر حمله از 26 آرچر و 26 بربر و 8 تا دیوارشکن و طلسم سم هم معمولا برای کلن کسل حریف بکار برده می شود که اگر نیرویی از آن بیرون آمد استفاده شود و همچنین لزومی به استفاده از طلسم خشم هم نیست و اگر ناچار به استفاده از آن شدید فقط از یک عدد آن استفاده کنید ، چرا که زمان ساخت آن طولانی است و تا یکساعت وقت می گیرد و در صورت لزوم و اضطراری استفاده کنید.

کل نیروها در حدود 53 دقیق طول می کشد تا آماده شود که می توانید این نیروها را در صف انتظار قرار بدهید و صبح که آماده رفتن به مدرسه یا سرکار هستید و همه خواب هستند و مخازن هم معمولا پر هستند با سرچ کردن ، اتک های پر از لوت خود را سریع انجام دهید ! و در زمان کمی مقادیر زیادی اکسیر سیاه بدست آورید.

چگونگی ترتیب تولید ارتش برای حمله :

    سربازخانه اول = 2 هیلر, 4 دیوارشکن, 13 بربر, 1 هیلر
    سربازخانه دوم = 2 هیلر, 4 دیوارشکن, 13 آرچر, 1 هیلر
    سربازخانه سوم = 1 هیلر, 4 دیوارشکن, 39 بربر, 1 هیلر
    سربازخانه چهارم = 1 هیلر4 دیوارشکن, 39 آرچر, 1 هیلر
    طلسم= فقط طلسم خشم و طلسم سم

ظرفیت تاون هال 9 حدود 276 عدد است.

ظرفیت تاون هال 10 و تاون هال 11 حدود 296 عدد است.
نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP