یکشنبه 25 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2344

استراتژی حمله با GoWiPe

 Gowipe یه استراتژی حمله برای تون هال ۸ به بالا هستش که برای کلن وارها عالیه و اینکه اگر تجربه داشته باشین حتی لازم نیست کلن کستل حریف رو خالی کنید.


 Gowipe یه استراتژی حمله برای تون هال ۸ به بالا هستش که برای کلن وارها عالیه و اینکه اگر تجربه داشته باشین حتی لازم نیست کلن کستل حریف رو خالی کنید. برای این اتک حداقل باید آرمی کمپتون ۲۰۰ تا جا داشته باشه. GOWIPE یعنی Golem+Wizard+Pekka . مهم ترین چیز که احتمالا خیلی ها در نظرشون هست هزینه این اتک هست که به صورت زیر هست:

 

کلش آف کلنز

 

تاون هال ۸

یه پکای اضافه در کلن کستل و بربریان کینگ خودتونو در حمله به همراه داشته باشید و از اسپل ها در هنگام رسیدن به تون هال بندازید و همینطور از اون ۱ آرچر کوچولویی که مونده برای زدن یک ساختمون یا بیلدر گوشه استفاده کنید.

۲ تا گولم رو از دو طرف و با فاصله بفرستید و از وال برکر ها برای تخریب دیوار استفاده کنید.حواستون به موشک مورتار باشه که تو سر وال برکرهاتون نخوره. وال برکر هارو هم تو دسته های ۳ و ۴ تایی بفرستید. ویزارد هارو به سورت خطی پشت گولم ها رها کنید تا ساختمان های جانبی را بزنند و حواس پکا رو پرت نکنن که دهکده رو دور بزنه. وال برکر های بیشتری بفرستید برای شکستن لایه بعدی دیوارها.
وقتی ساختمون های جانبی بیرون زده شد کینگ و پکاهارو خالی کنین و یک اسپل ریج(خشم) رو سرشون پرت کنید (مواظب باشید سرشون نشکنه).
دیگه بقیه جنگ رو فقط خدا خدا کنید و در هنگام نیاز اسپل های دیگه رو پرت کنید.

تاون هال ۹
این اتک فقط برای بازیکن های لول بالا و کاپ +۲۰۰۰ بدرد میخوره
میزان جای ارمی کمپ باید ۲۲۰ باشه و اسپل فاکتوری ۴ و هزینش به این ترتیبه :

کلش آف کلنز

 

از سربازان کلن کستلتون برای حمایت گولم ها استفاده کنید و اگر در کستل حریف سرباز بود با یک لایتینگ اسپل بکشینش و اگر دراگ یا پکا بود با سربازانتان نابودش کنید.ویزارد هارو خطی بریزید تا ساختمون هارو بزنن و گولمو حمایت کنن.وقتی ساختمون های بیخودی بیرون خراب شد کینگ و کویین و پکارو بفرستید برای نابود کردن. برای نابود کردن کینگ و کویین حریف از ریج(خشم) استفاده کنید.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP