سه شنبه 27 بهمن 1394
تعداد بازدید: 2374

آیا نیروی جدید Ice Mage خواهد بود؟

نیروی جدیدی به دارک باراکس بازی کلش آف کلنز بزودی اضافه خواهد شد و سوپر سل با اضافه کردن این نیرو،محبوبیت بازی را دوچندان خواهد کرد.

کلش آف کلنز

 

 نیروی جدیدی به دارک باراکس بازی کلش آف کلنز بزودی اضافه خواهد شد و سوپر سل با اضافه کردن این نیرو ، محبوبیت بازی را دوچندان خواهد کرد و همچنان حدس و گمان هایی از این نیروی جدید در سراسر وب منتشر می شود.


نیروی جدید کلش آف کلنز چه می تواند باشد ؟

بازیکنان کلش آف کلنز قبلا حدس می زدند که این نیروی جدید Musketeer باشد که عملا این نیرو توسط آنوشکا طی مطلبی که (( اینجا )) نوشته بودیم رد شد و باز م کلشر های کنجکاو بیکار ننشستند و به بررسی بازی کلش رویال پرداختند که بصورت آزمایشی در بعضی از کشورها منتشر شده بود ، قرار بر این بود که نیروی جدید کلش یک نیرو از کلش رویال باشد که حذف شده است و در بازی بکار گرفته نشده است ! طی بررسی که در بازی کلش رویال انجام شد بازیکنان به دو فایل صوتی بنام «ice_mag_hit_01.wav» و یک فایل صوتی دیگر بنام «icemage_attack_01.wav» برخورد کردند که در بازی کلش رویال هم بکار گرفته نشده است و احتمالا همان نیروی گمشده و حذف شده ما می باشد که بزودی به کلش آف کلنز اضافه خواهد شد .

خصوصیات Ice Mage چه می تواند باشد ؟

با کمی سبک و سنگین کردن بازی و تجهیزات بازی می توان حدس هایی از این نیرو زد که این نیرو می تواند ساختمان های دفاعی حریف و یا نیروهای داخل کلن کسل حریف را لحظاتی منجمد کند و درست مانند طلسم انجماد عمل کند ! می تواند یک نیروی پشتیبان باشد و همانند گراند واردن از پشت نیروها کارآیی داشته باشد و احتمالا قدرت حمله و سلاح کشنده نداشته باشد ! برج های جهنمی کابوسی بود برای تمام کلشرها ، چرا که هیلرها و یا طلسم سلامتی بر روی نیروهای زیر آتش برج جهنمی تاثیری نداشت و شاید این نیروی جدید " Ice Mage " دشمن برج های جهنمی اینفرنو باشد و آتش اینفرنو بر روی این نیروی جدید کلش آف کلنز تاثیری نداشته باشد !

به هر حال تمام این مطالب حدس و گمان هایی است که با توجه به اطلاعاتی که سوپرسل داده است بین بازیکنان حدس زده می شود و شاید بتوان گفت این حدس شاید خیلی به واقعیت نزدیک باشد ! به هر حال باید باز منتظر ماند و بینیم که سوپر سل اینبار نیز چگونه کلشر ها را سورپرایز خواهد کرد و به احتمال زیاد این نیرو از تاون هال 10 یا 11 به به بازی اضافه خواهد شد.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP