چهار شنبه 05 اسفند 1394
تعداد بازدید: 1481

بهترین زمان برای استفاده از توانایی بربرشاه

ما همیشه از بربرشاه برای حملات خود استفاده می کنیم چه برای غارت و چه استفاده از آن در جنگ کلن ها ، اما تابه حال فکر کردید که چه زمانی باید از قدرت ویژه آن استفاده کنیم ؟

درت ویژه آن (Ability) یا مشت آهنین که وقتی لول بربرشاه پنج شود این گزینه فعال میشود و استفاده از آن به بربرشاه قدرت و جان دوباره می دهد !

در بیشتر مواقع بازیکنان هنگام حمله ، محو حمله خود می شوند و به فکر پیاده کردن نیروهای خود هستند که استفاده از این قدرت را فراموش می کنند که یا از همان ابتدا از این قدرت استفاده می کنند و یا اینکه وقتی که بربرشاه کشته شد ، ناگهان به یاد استفاده از این قدرت می افتند که در هر دوحالت این کار اشتباه است.

برای مثال نگاهی به تصویر زیر می اندازیم :

 

کلش آف کلنز

 

وقتی که از قدرت ویژه بربرشاه استفاده می کنیم ، بربرشاه 899 HP سلامتی خود را بدست می آورد و دوازده بربر به خود اضافه می کند و آسیب رسانی خود را به میزان 195 افزایش دهد و با سرعت 21 برای خود و بربر های اطراف خود که در محیط قدرتی بربرشاه قرار می گیرند و در نزدیکی وی هستند به مدت ده ثانیه توانایی ویژه ایجاد کند و وقتی که بربرشاه این مزیت ها را دارد باید بهترین بهره برداری را از آن نمود ، ولی چگونه ؟و بعضی ها وقتی که فقط یک سوم سلامتی HP آن باقی مانده است از آن استفاده می کنند که بهترین زمان برای توانایی و قدرت وی همین زمان است.

کلش آف کلنز

 

عکس بالا یک مثال خوب است که وقتی گولم منفجر شد همه دفاعیات دشمن و همچنین آرچر کویین دشمن شروع به حمله به سمت بربرشاه می کنند و بربرشاه جان خود را بسیار از دست داد و می توان گفت تقریبا مرده بود و 4 ثانیه با مرگ فاصله داشت و اگر مهاجم با زدن قدرت  ویژه آن فقط 6 ثانیه زنده می ماند و این باعث می شود که کمتر زنده بماند و باید در این مواقع کمی زودتر از قدرت ویژه استفاده کرد تا از زمان کامل قدرت ویژه آن استفاده کرد.


کلش آف کلنز

 

استفاده از بربرشاه همراه با استراتژی های همراه با بربر چگونه است ؟

هنگامی که شما از استراتژی های همراه با بربر استفاده می کنید مثل (Barch, GiBarch, BAM,…) بهترین زمان استفاده از قدرت ویژه بربرشاه زمانی است که بربرشاه سلامتی HP  خود به یک چهارم آن رسیده باشد چون با فعال کردن توانایی آن کمی دیرتر یا زودتر پس از مردن بربرشاه ، بربرهای اطراف آن از قدرت ویژه استفاده می کنند و قدرت ویژه را هدر نمی دهند.
نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP