دوشنبه 10 اسفند 1394
تعداد بازدید: 1331

حملات طوفانی دراگون

میخواهیم در این پست شما رو با نحوه صحیح حمله با دراگون آشنا کنیم... البته میدانیم که شما خود در اتک های کلن وار از این روش به خوبی استفاده می کنید اما لازم دانستیم تا برای دوستانی که همچنان در این زمینه کم تجربه هستند

کلش آف کلنز

 

اول اینکه تقریباً تمامی دوستان در این کلن تابحال تجربه حملات طوفانی با دراگون را داشته اند اما بارها مشاهده شده که همچنان برخی دوستان با دراگون و پخش شدنشان مشکل دارند... چرا؟

تا بحال چند بار شده که دراگون هایتان به سمت و سوی دیگری متفرق شدند و نتوانستند آنطور که انتظار دارید نتیجه بگیرند؟

ما میخواهیم در این مقاله اطلاعات مفیدی را در اختیار شما دوستان قرار دهیم بطوری که با خواندن این مقاله شاید بسیاری از مشکلات شما رفع خواهند شد.


موج طوفانی دراگون (یا همان شیوه حمله با 10 دراگون) پس از آپدیت جدید این بازی و ایجاد بخش جنگ های کلن با کلن بطور قابل توجهی افزایش یافته و در اینجاست که بسیاری از بازیکنان از نقص های حمله با دراگون به خوبی پی برده اند... در اینجا ما میخواهیم تنها تجربیات خود را در اختیار شما دوستان قرار دهیم.

در روش موج طوفانی دراگون، بازیکنان سه روش حمله مستقل پیش رو خواهند داشت که البته شباهت زیادی بین این روش ها وجود دارد و تنها در برخی نکات ریز متوجه تفاوت آنها خواهیم شد:

1- حمله با تمام دراگون ها (معمولاً 10 دراگون) + اسپل زرد رنگ یا همان Healing Spell

2- حمله با تمام دراگون ها + اسپل بنفش یا همان Rage Spell

3- حمله با تمام دراگون ها + اسپل آبی یا همان Lightning Spell

 

تمام این سه روش اگر به درستی انجام بگیرند برای شما یک نتیجه را در پی خواهند داشت و آن چیزی جز پیروزی کامل تان نیست!

نکته مشترکی که در تمام روش ها وجود دارد، این است که :

اولاً، باید از حداکثر اسپل های موجود استفاده نماییم، دراگون ها بدون اسپل یا تنها با یک اسپل به سادگی از بین می روند، در این مورد اصلاً خسیس نباشید!

ثانیاً، اتک ها باید از یک گوشه که به ضدهوایی یا همان Air Defense نزدیک است و قبلاً روی آن برنامه ریزی شده است انجام بگیرد و نباید بی گدار به آب زد!

ثالثاً، پیشنهاد می شود که اتک را از جایی شروع کنید که به تالار شهر یا همان Town Hall طرف نزدیک است. این عمل به این خاطر انجام شود که اطمینان داشته باشید که حداقل دو ستاره در کلن وار بدست میاورید.

خب مانند تمامی اتک ها، اول به جایگاه Clan Castle ، Air Defenses و TownHall توجه می کنیم و محدوده پوشش کلن کسل و ضدهوایی ها و بقیه پایگاه های دفاعی دشمن را مورد بررسی قرار می دهیم. اینکار با Scout کردن در کلن وارها به سادگی قابل انجام است... پس قبل از شروع حمله یک نقشه ناب بکشید!

حالا به روش های ذکر شده اشاره کوچکی میکنیم:

روش اول، استفاده از Healing Spell : همچنان رایج ترین روش در این نوع حملات طوفانی دراگون می باشد؛ در این روش باید دقت بسیاری در نحوه اتک و زمان استفاده از اسپل را داشته باشید.

دراگون ها همیشه به دنیال نزدیک ترین هدف می روند، مشکل کار اینجاست که هدایت کردن آنها به سوی ضدهوایی ممکن است مشکل ساز باشد. بنابراین دقت داشته باشید که قبل از قرار دادن کامل دراگون ها تمامی خانه های چیده شده در جلوی دیوار و اطراف آن را با نیروی دیگری یا دو - سه عدد دراگون منهدم سازید... از آنجایی که در اتک های کلن وار زمان برای ما اهمیت فراوانی دارد، لذا پیشنهاد میکنیم که از نیروی سریع و قدرتمند و دور زن استفاده کنیم، پیشنهاد ما جادوگر یا همان Wizard است.

 زمانی که خانه های (حداقل سه خانه) اطراف نقطه شروع حمله کامل پاکسازی شد، وقت قرار دادن دراگون ها می شود. چون خانه های اطراف پاکسازی شده اند نیازی نیست دراگون ها را پخش کنیم و تنها کافی است که انگشت خود را روی گوشی یا تبلت خود 3 ثانیه نگه داریم... حالا تمام دراگون ها به سمت هدف اصلی خود یعنی ضدهوایی شماره یک هدایت می شوند و پس از آن به سراغ تالار شهر حرکت می کنند...

هدف ما این است که دراگون ها دسته ای حرکت کنند چرا که اگر آنها متفرق شوند تقریباً نیروی خود را از دست می دهند و اسپل ما دیگر کارآمد نخواهد بود. خب تا اینجای کار ما سه تا اسپل هیلینگ داریم؛ با توجه به استراتژی این اتک دراگون ها تا نیمه های زمین حریف دسته دسته ای حرکت می کنند و حداقل میدانیم که به دنبال حاشیه های مپ دشمن نمی روند، به همین خاطر به محض اینکه به ضدهوایی شماره دوم نزدیک شدند می توانیم یکی از اسپل های زرد خود را استفاده نماییم؛ لطفاً توجه داشته باشید هیلینگ اسپل باید در جایی استفاده شود که حملات سنگینی بر روی دسته ای از دراگون ها صورت گرفته و اسپلِ جان بخش، بتواند یک دسته دراگون را کامل تحت پوشش خود قرار دهد، پس از آن به درستی استفاده کنید.

با نابود سازی ضدهوایی شماره دوم، ما بیش از 50% تخریب داشته ایم و میشه گفت بیشتر مشکلات را پشت سر گذاشته ایم، حالا باید دقت لازم را داشته باشید تا با دراگون های موجود ضدهوایی شماره سوم را هم منهدم سازید و برای اینکار دو اسپل هیلینگ به همراه دارید و اینکار خیلی سخت بنظر نمی رسد.

توجه داشته باشید که کینگ و نیروی کمکی هم برای پاکسازی خانه های منحرف کننده دراگون می توانند مفید واقع شوند اما بهتر است که از آنها در زمان مناسب استفاده شود تا بتوان استفاده بهینه از آنها داشت.

خب... خیلی هم سخت نبود، ما فقط مکان های قرمز رنگ منحرف کننده دراگون ها که در عکس فوق مشخص شده اند را شناسایی کردیم و قبل از اتک آنها را پاکسازی کردیم. باید پذیرفت که اگر اینکار به درستی انجام بگیرد تقریباً شانس تخریب کامل بیس دشمن بسیار بسیار بالا می رود، پس در مرحله اولیه باید بیشترین دقت را داشته باشید.

روش های دوم و سوم هم همین ساختار را خواهند داشت، اما نکته کوچکی که وجود دارد این است که در روش دوم، استفاده از اسپل بنفش معمولاً در بیس هایی انجام میگیرد که خانه ها فشرده و به هم خیلی نزدیک چیده شده اند و اینکار باعث می شود تا دراگون ها در کمترین ثانیه، بیشترین خسارت ممکن را به دشمن تان وارد کنند؛ ما پیشنهاد میکنیم از اسپل بنفش در زمانی استفاده نمایید که پایگاه های دفاعی دشمن مانند تسلا، آرچر تاور و خصوصاً ضدهوایی ها در نزدیکی هم قرار گرفته اند. یا به بیان دیگر زمانی که ضدهوایی ها همدیگر را پوشش می دهند آنوقت اسپل هیلینگ ممکن است دیگر جوابگو نباشد و در این حالت بهتر است از اسپل Rage استفاده نمایید، دقت داشته باشید که شرط پخش نشدن دراگون ها در این روش از اهمیت بیشتری برخوردار است.

نکته مهم : بیس های لول 10 که از پایگاه دفاعی Inferno در آن ها استفاده شده، اسپل های زرد را خنثی کرده و اثر ندارد ، در نتیجه دراگون هایتان به سادگی از بین می روند، لذا پیشنهاد می شود در این بیس ها از اسپل بنفش استفاده گردد و خصوصاً در مکانی قرار گیرد که بتوان اینفرنو ها رو هرچه سریع تر منهدم ساخت...

استفاده از روش سوم راحت ترین روش است، به این خاطر که استرسِ زمان استفاده از اسپل ها را دیگر ندارید! در این روش از همان اول کار شما سه تا اسپل آبی خود را روی یکی از ضدهوایی ها گذاشته و آن را کاملاً نابود می سازید! بله... تنها سه اسپل آبی می تواند یکی از ضدهوایی زن های بدجا و مزاحم را نابود کرد.

استفاده از این روش زمانی توصیه می شود که ضدهوایی ها همدیگر را کامل پوشش ندهند، و تنها یکی از ضدهوایی ها در محدوده پوشش یکی دیگر از ضدهوایی ها باشد، در اینصورت یکی از ضدهوایی هایی را که برای شما بیشتر مشکل ساز است را می توانید نشانه بگیرید و اینطوری آنها را از حمایت هم خارج سازید.

می توان از سه اسپل آبی بر روی ضدهوایی استفاده کرد، در اینصورت 10 دراگون دارید و تنها یک ضدهوایی زن که به نظر نمی رسد آن یکی از پس 10 دراگون دیگر برآید.

با این حال در تمام شرایط باید احتیاط لازم رو داشته باشید و دقت کنید که از چه نقطه ای حمله را شروع می کنید و به دنبال تنها یک مسیر مشخص و از قبل تعیین شده، دراگون های خود را هدایت کنید.

دوستان باید توجه داشته باشند تا هرگز به بیس هایی که تمام ضدهوایی های خود را در وسط قرار داده از روش حمله با دراگون استفاده نکنند، چراکه سه ضدهوایی در کنار هم که همدیگر را کامل تحت پوشش قرار می دهند دقیقاً برای دفاع در مقابل دراگون ها چیده شده اند و اینطوری ممکن است حتی یک ستاره هم عایدتان نشود، پس استفاده از دراگون هم در هر نقشه ای پیشنهاد نمی شود.

دوستان همچنان میتوانند از روش های ابتکاری خود کمک بگیرند و از ترکیب اسپل های زرد و بنفش در جایگاه مناسب یک اتک را به خوبی به اتمام برسانند. پس بدانید که استراتژی های زیادی در حمله با دراگون وجود دارد و با تلاش زیاد میتوانید خودتان روش های گوناگونی را بیابید و در اختیار دوستانتان قرار دهید.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP