شنبه 15 اسفند 1394
تعداد بازدید: 1916

نقشه تاون هال هفت با 3 عدد ایردیفنس

همانطور که می دانید بعد از آپدیت بازی ایردیفنس سوم به تاون هال 7 اضافه شد و حملات با دراگون در این تاون هال سخت شد و نقشه های قبلی آن نیز منسوخ شد ضمنا داشتن یک نقشه مناسب برای دهکده از اساس بازی کلش آف کلنز می باشد.

همانطور که می دانید بعد از آپدیت بازی ایردیفنس سوم به تاون هال 7 اضافه شد و حملات با دراگون در این تاون هال سخت شد و نقشه های قبلی آن نیز منسوخ شد ضمنا داشتن یک نقشه مناسب برای دهکده از اساس بازی کلش آف کلنز می باشد - و حالا باید نقشه های جدیدتر با سه عدد ایردیفنس برای این تاون هال بچینیم که امروز به بررسی یکی از خوب ترین نقشه های این تاون هال با سه ایردیفنس می پردازیم و امیدواریم که با بکارگیری آن بتوانید بهتر از قبل نتیجه بگیرید و دشمنان را ناکام بگذارید

کلش آف کلنز

 

نقشه تاون هال هفت از نوع فارمینگ (حفاظت از منابع) بنام Spades یا تک خال پیک در پاسور بازی !

از آنجایی که این نقشه شبیه این ورق تک خال پیک می باشد این نقشه را نیز به همین نام گذاشته اند که وظیفه این نقشه حفاظت از منابع طلا و اکسیر شما می باشد و البته این تشابه شکلی ربطی به پاسور بازی کردن هم ندارد ! و کاری خاص هم انجام نمی دهد و همانند دیگر نقشه ها است.

 

کلش آف کلنز

 

ویژگی ها و کارآیی های این نقشه :

+حفاظت از اکسیر سیاه که به شدت کمیاب است در این نقشه به خوبی رعایت شده است و در مرکز نقشه قرار گرفته است که کمترین غارت را متوجه می شود و تا رسیدن به آن ، دشمن نیروهای زیادی را از دست خواهد داد و غارت کمتری از آن صورت می گیرد چرا که ما در این تاون هال نیاز شدید داریم که زودتر هاگ رایدر و مینیون را ارتقا دهیم.

+با زدن ساختمان های اطراف که 30 درصد تخریب دهکده را تشکیل می دهند ، می توان شیلد گرفت و برای نابودی بیشتر دشمن مجبور است نیروهای بیشتری را پیاده کند.

+مخازن اکسیر و طلا محافظان خوبی برای تاون هال مان نیز هستند و بصورت خوب و متعادل چیده شده اند که بالانس آن رعایت شده است و می توانید جای منابع را تغییر دهید و اگر یک مخزن شما غارت شود دیگری در امان است و غارت کمتری صورت می گیرد.

+دسترسی آرچرها به مخازن اکسیر سخت است و نمی توانند از پشت دیوار آنها را هدف قرار دهند.

+پوشش خوب ایردیفنس ها مانع از حملات با استراتژی جاینت و هیلر می شود و به راحتی هیلر ها مورد هدف و نابود می شوند.

+از این مپ می توانید در کلن وار استفاده کنید و فقط باید جای کلن خودتان را با یکی از مخازن طلا تعویض نمایید.

+قرار گیری خوب مورتارها مانعی برای حملات با استراتژی Barch است و آنها را در هم می کوبد !

+حالت T شکل دیوارها مانعی برای دیوارشکن ها است و نمی توانند بیشتر از یک لایه را بشکنند و حالت نقشه بالا که بصور کج و معوج است باعث می شود که جاینت ها یا دیوارشکن ها به سمت تله ها هدایت شوند .

 

کلش آف کلنز

 

+دشمن جاینت ها و دیوارشکن ها را برای دسترسی به مخازن طلا رها می کنند ولی هیچگاه به آن نمی رسند و جاینت ها دور می چرخند و دیوارشکن ها هم به خاطر T شکل بودن دیوارها به آن نمی رسند و ایردیفنس ها و مورتارها هم در امان می مانند.

+حمله مهاجمان از سمت بالای دهکده با جاینت و هاگ هم ناکام خواهد ماند چرا که قسمت شمالی دهکده توسط جاینت بمب و تله حفاظت شده و مهاجمان به خاطر نزدیک بودن به تاون هال ممکن است این اشتباه را انجام دهند.گزارش دفاعی دهکده

این گزارش دفاعی دهکده فقط برای استفاده دو هفته از این نقشه بود که بنظر می رسه به خوبی امتحان خود را پس داده است .

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

به خوبی در برابر حملات Barch , GiBarch بخوبی جواب داده است و اون سه ستاره با دراگون هم به خاطر این بوده است که ایردیفنس سوم در حال ارتقاء بوده است و دو ایردیفنس بوده است که کار می کرده است.

فراموش نکنید که این نقشه را برای تمام دوستان خود که دوستش دارید به اشتراک بگذارید که از آن استفاده کنند !

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP