چهار شنبه 25 فروردین 1395
تعداد بازدید: 1091

معرفی Bowler سرباز جدید کلش اف کلنز

سرباز  و نیرو جدید کلش اف کلنز به نام Bowler یکی از تغییرات و عناصر جدید کلش می باشد که توسط سوپرسل به بازی اضافه گردیده است؛Bowler  در لغت به معنای “کسی که با  گلوله یا گوی بازی می کنید.

سرباز  و نیرو جدید کلش اف کلنز به نام Bowler یکی از تغییرات و عناصر جدید کلش می باشد که توسط سوپرسل به بازی اضافه گردیده است؛Bowler  در لغت به معنای “کسی که با  گلوله یا گوی بازی می کنید” یک سرباز زمینی می باشد و  موانع رو به روی خود را مورد هدف قرار می دهد و اتک Bowler به صورت دسته جمعی (Splash) هست.

  در واقع این سرباز  جدید کلش تیکه سنگ  در دست دارد که از راه دور(Range) سنگ را پرتاب می کند ، زمانی که گوی یا سنگ را پرتاب می کند ابتدا به یک ساختمان اثابت کرده و سپس به ساختمانی که در پست آن ساختمان اول می باشد برخورد خواهد کرد(سنگ پرتابی در یک خط مستقیم حرکت می کند)  و به آنها ضربه وارد می کند در واقع به دو ساختمان اثابت خواهد نمود، همچنین زمانی که شما بولر را در کلن کستل خود داشته باشید بولر در حالت دفاعی نیز عملکرد خوبی دارد.


بولر یا بوولر از تاون هال ۱۰ (Thown Hall 10) به بعد می توانید در دارک باراکس (Dark Barracks) لول ۷به آن دسترسی داشته باشید و برای ساخت آن به اکسیر سیاه (Dark Elixir) نیاز دارید و مدت زمان ساخت آن ۸ دقیقه خواهد بود. و برای استفاده در وار ها و اتک ها تاثیر زیادی خواهد داشت

 

کلش آف کلنز

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP