یکشنبه 29 فروردین 1395
تعداد بازدید: 1270

استراتژی حمله بچه سوپرکویین

استراتژی حمله بچه سوپرکویین ، یک استراتژی جدید است که در تاون هال 9 بکار می رود.

استراتژی حمله بچه سوپرکویین ، یک استراتژی جدید است که در تاون هال 9 بکار می رود و استراتژی قدرتمند و خوبی برای حمله است که تسلط و استفاده صحیح و به موقع از نیروها ، هنگام حمله ، حرف اول را می زند.

همانطور که گفته شد این استراتژی در تاون هال 9 به کار می رود که به راحتی با آن می توان دهکده های دشمن را سه ستاره کرد . برای اینکه نتیجه خوب و مطمئنی کسب کنیم ، حداقل لول قهرمانانمان آرچر کویین و بربرین کینگ باید 10 باشد که در غیر اینصورت ممکنه نتیجه خوبی کسب نکرد.

 

ترکیب سربازان :

30 عدد کلش آف کلنز  - 60 عدد کلش آف کلنز   -  6 عدد کلش آف کلنز   - 6 عدد کلش آف کلنز    - 6 عدد کلش آف کلنز   - 2 عدد کلش آف کلنز

 کلن کسل :  
1 عدد طلسم کلش آف کلنز  - 2 طلسم کلش آف کلنز  - 1 طلسم کلش آف کلنز - 1 طلسم کلش آف کلنز

 

هدف حمله :

مخزن دارک اکسیرکلش آف کلنز

نحوه حمله :

حمله از دو طرف و یا دو ضلع نقشه حریف انجام می شود که یک ضلع آن توسط هیلر+آرچر کویین تماما پاکسازی می شود و ضلع دیگر توسط نیروهای دیگر که داریم و مقصد هم مرکز دهکده ، منبع دارک اکسیر می باشد ! که قطعا تاون هال حریف هم در کنار آن قرار دارد. و از طرفی که نیروهایمان را پیاده کردیم و لایه اول دهکده شکسته شد (توسط جاینت +والبریکر+بربر + آرچر) برای ورود به لایه دوم دهکده که مرکز است از طلسم پرش استفاده کرده و نیروهایمان را به سمت مخزن دارک اکسیر هدایت می کنیم.طلسم خشم را هم در مرکز دهکده می اندازیم و بیشتر در مواقعی که نیروهایمان در لایه داخلی و یا مرکز هستند و طلسم سلامتی هم هنگامی که دیدید جان نیروهایمان کم شده است. مینیون هم برای پاکسازی در آخر اگر مورد لزوم بود و نیروهایمان با آن تجهیزات فاصله زیاد داشتند و برای سه ستاره کردن حریف لازم می شود ، چون احتمال اینکه وقت کم بیاوریم هم زیاد است.


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP