یکشنبه 29 فروردین 1395
تعداد بازدید: 1368

چگونه با پرنس مقابله کنیم؟CLASH ROYAL

پرنس یکی از قویترین نیرو های بازی هست که معمولا اکثر بازیکنان در همان اوایل کارت آن را دریافت می کنند.

پرنس یکی از قویترین نیرو های بازی هست که معمولا اکثر بازیکنان در همان اوایل کارت آن را دریافت می کنند پرنس اگر به تنهایی به یکی از تاور های حریف حمله کند میتواند آن را نابود کند همچنین توجه داشته باشید که محدوده حمله ای پرنس ۲.۵ است.

 

کلش آف کلنز

 

 


    ..یکی از راه های نابودی پرنس این است که با شلیک توپ آتشین(Fireball) و Arrow او را ضعیف کنیم تا راحت تر نابود شود.


    ..یکی از بهترین راه ها برای نابودی پرنس استفاده از ویزارد است اما با توجه به قدرت پرنس و سلامتی ویزارد شاید قرار دادن ویزارد به طور مستقیم جلوی پرنس فکر عاقلانه ای نباشد پس سعی از یک نیرو دیگر به عنوان سپر برای ویزارد استفاده کنید و تا جایی که ممکن پرنس را از تاور ها دور نگه دارید و اگر دیدید که پرنس در حال نزدیک شدن به تاور ها است باید آن را سریع نابود کنید برای این کار می توانید از راکت و اسپل رعد و… استفاده کنید.


    ..من خودم شخصا دوست دارم که از کارت های ارتش سکلت ها یا جاینت یا… برای مقابله با استفاده کنم.


    ..یکی از ترکیب هایی که از بین بردن آن مشکل است ترکیب پرنس+Bomber است که واقعا از بین بردن آن مشکل است اما این ترکیب یک ضعف بزرگ دارد آن هم این است که در برابر نیروهای هوایی آسیب پذیر است پس استفاده از مینیون ها می تواند راه حل موثری برای این ترکیب باشد.


    ..ترکیب جاینت+پرنس چطور؟ این ترکیب معمولا استفاده نمی شود چون هر دو نیرو نیرو های گران قیمتی هستند اما اگر استفاده شد به راحتی با نیروهای کوچک مانند اسکلت ها یا مینیون ها میتوانید این ترکیب را نابود کنید.


    ..همچنین شما میتوانید با ساختمان های دفاعی نیز بر پرنس پیروز شوید البته حتما برای آن یک نیرو با سلامتی بالا قرار دهید تا آن ساختمان سریع از بین نرود.


    ..همچنین شما اگر برای مقابله با پرنس نیروهای کوچک ندارید می توانید از کارت هایی همچون والکری و ارتش اسکلت ها و Knight و جاینت نیز استفاده کنید.


    ..اگر پرنس در حال حمله به تاور شماست باید سریعا یک نیرو مانند Spear Goblin و Musketeer یا گابلین ها استفاده کنید و نگذارید آن را نابود کند زیرا اگر آن را نابود کند شما یک تاج از دست خواهید داد.

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP