دوشنبه 30 فروردین 1395
تعداد بازدید: 1361

تغییرات در آپدیت بعدی کلش رویال

اخیراً وبسایت رسمی بازی کلش رویال پستی را منتشر نموده که خبر از آن دارد که این تیم قصد دارند تا امکانات بیشتری را برای امکان راه اندازی تورنمنت(نبرد رو در رویی که اکنون در کلن شاهدش هستیم) در بازی کلش رویال فراهم آورند.

بدون شک کلش رویال به دلیل ویژگی هایی همچون آنلاین بودن دو سوی بازی و همچنین حالت مسابقه ی دو طرفه ای که در میدان نبرد بازی دارد می توانیم شاهد تورنمنت های جذابی در این بازی باشیم. اگرچه نکته ای که وجود دارد این هست که در تورنمنت سطح برج ها و کارت های بازیکنان نسبتاً نزدیک به یکدیگر و در بهترین شرایط یکسان باشند چرا که پیروزی بر رقیب لول بالاتر حتی برای بازیکنان ماهر کلش رویال هم کمی دشوار است.

تیم کلش رویال سوپرسل عنوان داشته که هدف اصلی ما در قدم اول آن هست تا شرایطی را فراهم کنیم که همه ی بازیکنان در هر سطحی بتوانند با رقبای تقریباً هم سطح خود به نوعی در تورنمنت ها نبرد انجام دهند.

برای رسیدن به این هدف قوانینی را برای تورنمنت ها در نظر گرفته ایم. بدون شک مهارت، زمانبندی و جایگیری مناسب همیشه از عوامل مهم و تاثیر گذار برای یک رقابت می باشد.

 

کلش رویال

 

فلسفه ی تورنمنت در بازی کلش رویال از زبان تیم سازنده ی بازی اینطور عنوان گشته که هر کسی امکان شرکت در تورنمنت را داشته و پتانسیل پیروزی هم برای همه وجود داشته باشد و تاثیر مهارت و کیفیت هر بازیکنی در تورنمنت بیش از تاثیر سطح کارت هایش باشد. در نهایت وعده ای هم داده شده که در آپدیت بعدی امکان دیدن نبرد هر دونفری در کلن برای بقیه ی افراد کلن مقدور باشد و از آن با عنوان live spectating نام برده شده است که بی شک به هیجان بازی بیشتر اضافه می کنند چرا که از این پس نبردهای تورنمنت می تواند با حضور تماشاگرانی از کلن شما همراه باشد.

علاوه ویژگی های جدید که برای جذاب تر شدن بازی در بالا ذکر دو تغییر دیگر هم وجود دارد که وعده ی عملی شدن آن در آپدیت بعدی داده شده است.

تغییر اول دو برابر شدن پاداش درون صندوق های پادشاهی می باشد که هر ۲۴ ساعت یک بار امکان بازگشایی یکی از آن ها با به دست آوردن ۱۰ تاج برای پلیرها امکان پذیر است.

و تغییر دوم آنکه تیم سازنده کلش رویال مژده داده که در حال ایجاد تغییر در سیستم درخواست و دونیت کارت در بازی هستند که احتمالاً بسته به اینکه در چه آرنایی باشید تعداد و نوع کارت هایی که می توان درخواست داد و یا دونیت کرد تغییر می کند. مثلاً در Royale Arena امکان درخواست ۳۰ کارت معمولی و یا ۳ کارت نادر برای شما وجود خواهد داشت.

 

کلش رویال

 

با این حساب با احتمال بالایی در آپدیت بعدی باید منتظر تغییرات جالبی در بازی باشیم که این بسیار خوشحال کننده می باشد. البته این ها ممکن است تنها بخشی از تغییرات باشد و جزئیات جدیدی هم در آینده به این تغییرات اضافه گردد.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP