دوشنبه 30 فروردین 1395
تعداد بازدید: 1363

استراتژی مقابله با حملات اسپلشی CLASH ROYAL

نیروهایی که حمله ی اسپلشی دارند همانند ویزارد معمولاً باعث دردسر شده و قدرت تخریب زیاد آنها باعث آزار می شود. قصد داریم تا کمی به چگونگی مقابله و نابودی این نیروها بپردازیم.

کلش رویال

 

اینگونه نیروها را محاصره کنید، محاصره نیروهای با سبک حمله اسپلشی می تواند در حداقل زمان ممکن می تواند حملات آنها بی تاثیر کند و فرصت را برای نابودیشان فراهم نماید. بدترین دفاع برای اینگونه نیروها همانند ویزارد فرستادن نیروی تکی رودررو برای نابودیشان است به خصوص اگر قدرت و سرعت تخریب نیروی دفاع کننده متوسط و یا پایین باشد.

سه نوع کارت هستند که با آنها می توان عمل محاصره را انجام داد:

۱- کارت بربریان

۲- ارتش اسکلت ها

۳- گوبلین ها

هر کدام از این نیروها فواید خود را دارند.

بربرها: بربرها به شدت خوی تهاجمی داشته و در نبردهای بزرگ مقاومت بالا و لیاقت زیادی را از خود به نمایش می گذارند. بربرها Hitpoint نسبتاً خوبی داشته و محاصره ی نیروهای دشمن با بربرها در اکثر موارد با نابودی نیروهای دشمن همراه خواهد بود. به جرات می توان گفت شاید بهرین کارت برای نابودی نیروهای اسپلشی همانند ویزارد به کارگیری بربرها باشد.

اسکلت ها: اسکلت ها هم جزو نیروهای پرطرفدار برای محاصره می باشند و دلیل آن تعداد زیاد آنها می باشد. اگرچه Hitpoint پایینی داشته و تنها با یک شلیک نابود می شوند امّا می توانند فرصت زیادی رای برای شما بخرند. مثلاً کارت ویچ برای هر یک از این اسکلت ها یک شلیک انجام میدهد و وقتی اسکلت ها آن را محاصره نموده اند در هر بار تنها یک جناح خود را می تواند مورد حمله قرار دهد و جناح های دیگر برای آسیب رساندن به آن مناسبند.

گوبلین ها: گوبلین ها را شاید گفت به خاطر هزینه ی بسیار کم آنها بدین میزان مورد استقبال پلیرها هستند و هنگامی که فرصت کافی برای منتظر ماندن ذخیره الکسیر ندارید استفاده از این کارت برای انحراف دشمن کمک کننده است.

 
امّا توصیه می کنیم که در مقابل نیروهای اسپلشی ای همچون شاهزاده تاریکی و یا بمبر به دلیل قدرت اسپلش بالایشان از اسکلت ها و گوبلین ها استفاده نکنید چرا که به سرعت نابود شده و هیچ سودی به حال شما نخواهند داشت. بهترین کار استفاده از بربرها برای محاصره آن ها می باشد تا حداقل تاثیری در روند نابودیشان داشته باشند.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP