سه شنبه 31 فروردین 1395
تعداد بازدید: 1197

نکات مهم در چیدن دیوار در کلش آف کلنز

 طراحی بیس و دهکده یکی از اصولی ترین کارهای دفاعی می باشد مخصوصا اگر دائما زیر حمله باشید و منابع پر داشته باشید ، راه فراری نیست و باید به این حملات عادت کنید.

سعی خواهیم کرد چینش دیوارها را جامع تر همراه با شکل ها ی خوب و مفهومی تر مورد بررسی قرار دهیم ، چرا که طراحی بیس و دهکده یکی از اصولی ترین کارهای دفاعی می باشد مخصوصا اگر دائما زیر حمله باشید و منابع پر داشته باشید ، راه فراری نیست و باید به این حملات عادت کنید و با تیز هوشی تا آنجا که می شود حمله ها را دفع کنید و منابع را از غارت بیشتر در امان دارید.

 

یکی از اشتباهات بزرگی که اکثرا انجام می دهند چینش دیوار بصورت چسبیده به هم بصورت شکل یک می باشد !

 

کلش آف کلنز

شکل 1

 

همانطور که ملاحظه می کنید دیوارها چسبیده به هم قرار دارد و اکثر ما فکر می کنیم که این چند لایه بودن دیوار یک استحکام شدید را برای دهکده کلش آف کلنز ما می سازد ، درست است که اگر ما دیوارهای منزل و خانه مان را چندلایه بسازیم یک پناهگاه خوب ساخته ایم از بمب های  آمریکا و اسراییل !!!  لبخند  ولی در دنیای مجازی و کلش آف کلنز این قضیه برعکس عمل می کند ، هرچند که این نوع دیوار چیدن باعث معطلی جاینت ها و یا بربرها می شود ولی یک دیوارشکن به راحتی چند لایه دیوار چسبیده به هم را نابود و راه را برای دیگران باز می کند !

پس راه حل آن چیست ؟ راه حل آن در شکل دو خلاصه شده است ، فاصله دیوارها از همدیگر بطوری که فضایی بین دیوارها قرار داشته باشد.

 

کلش آف کلنز

شکل 2

 

یکی دیگر از اشتباهات رایج چینش دیوار بصورت X یا +  می باشد که بعضی ها درست شاید متوجه نشده باشند شکل سه نشان دهنده یک چینش اشتباه دیوار بصورت x یا + می باشد.

 

کلش آف کلنز

شکل3

 

یک دیوار شکن به راحتی می تواند با ورود به مرکز این نوع چینش هر چهار راه محصور شده را باز نماید و مشکلات ما را دوچندان نماید برای مقابله با چنین چینشی باید از چینش بصورت T استفاده نماییم همانند شکل چهار که در زیر آمده است.

 

کلش آف کلنز

شکل4

 

این کار باعث خواهد شد که برای شکستن دیوار ها از وال بریکر های بیشتری استفاده شود و چه بسا در این بین وال بریکر های دشمن دچار تله ها و ساختمان ها دفاعی ما بشوند و نابود شوند !

مثلا وقتی که منابع و تجهیزات خود را بصورت چینش غلط و به شکل شماره پنج در می آوریم که اشتباه است

 

کلش آف کلنز

شکل5

 

دچار اشتباه بزرگی شدیم و دیوارشکن ها بخوبی راه را باز می کنند و منابع ما را تحت غارت قرار می دهند ...

شکل شماره شش در زیر اشتباه ما را جبران خواهد کرد و مفهوم T را بهتر درک می کنید .

 

کلش آف کلنز

شکل6

 

نکته ای که باید مد نظر داشته باشید چینش دیوار بصورت T باید دو دیوار را شامل شود برای درک بیشتر این مطلب به عکس شماره هفت نگاه کنید :

 

کلش آف کلنز

شکل7

 

شکل A و B یک دیوار چینی اشتباه است چرا که با یک دیوار شکن دو ساختمان ما معرض هدف دشمن قرار می گیرد  ولی شکل C یک دیوارچینی صحیح می باشد البته درست است دیوارشکن راه را برای غارت منبع اکسیر سیاه باز می کند ولی مورتار در امان است و برای باز کردن آن یک دیوارشکن دیگر مورد نیاز است چرا که در قسمت T شکل آن دو دیوار بکار برده شده است ولی شکل C یک دیوار یک دیوار بکار برده شده است و شکل A که اساسا اشتباه است.

 

یکی دیگر از اشتباهات رایج در طراحی دهکده پر نکردن فضاهای خالی و سفید رنگ است که هنگام حمله شما آنها را می بینید و می توان در این نواحی نیرو پیاده کرد و از شر دیوارهای تو در تو نیز خلاص شد به شکل شماره هشت دقت کنید :

 

کلش آف کلنز

شکل8

 

قسمتی که با علامت فلش نشان داده شده یک منطقه آسیب پذیر است و دشمن به راحتی می تواند در این قسمت نیرو پیاده کند و از دیوار های شما در امان بماند ، حتما در بعضی از حملاتی که به شما شده است ناگهان می بینید که جاینت و یا بربرهای دشمن ناگهان بدون هیچ زحمتی از وسط دهکده شما سر در آوردند و در حال نابودی تاون هال شما در مرکز دهکده هستند و حتما فکر می کنید که نیروهای دشمن همگی اکسیر پرواز خورده اند ! چشمک که این از اشتباه شما ناشی می شود و عکس شماره نه این فضای خالی توسط یک تک دیوار پر شده است که البته شما بهتر خواهید توانست نقشه دهکده را طراحی کنید که احتیاجی به این کار نباشد.

 

کلش آف کلنز

شکل9

   


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP