شنبه 04 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1119

محافظت از دیوارها با بمب های کوچک

 اکثر مواقع این بمب های کوچک در بازی نادیده گرفته می شوند و به آن توجه نمی شود و بعضی ها اعتقاد دارند که این بمب ها از پس یک آرچر هم بر نمی آید.

بیشتر کلشرها بمب هایشان را به روش های مختلفی بکار می گیرند :

    گروهی از بمب های کوچک = مثل کنار هم قرار دادن دو جاینت بمب : نتیجه ندارد.
    گذاشتن بمب ها در داخل دهکده برای مقابله با ویزاردها و حملات GoWiPe : نتیجه ندارد.
    قرار دادن بمب های کوچک در کنار کالکتورها و گلد ماین ها برای نابودی آرچرها و بربرها برای ندزدین طلا و اکسیر تولیدی : نتیجه ندارد.
 

این چند مورد گفته شده فقط اعتقادات عده ای برای چیدمان نقشه های خود است که عقیده دارند این موارد استفاده بهینه از بمب های کوچک می باشد ، در صورتی که نیست !

پس از جستجو و بررسی فیلم و مطالب مختلف در مورد بازی کلش آف کلنز به این نتیجه می توان رسید که افراد زیادی هستند که نمی توانند از بمب های کوچک درست استفاده کنند و نمی دانند ! به هر حال این مطلب یک ایده بزرگی است که به ذهنم رسیده است و می توان گفت بهترین راه استفاده از این بمب های کوچک است کـه آن هم محافظت از دیوارهای دهـکـده است و این مورد در تاون هال سطح ۹ نیز تست شده است و برای تاون هال های پایین تر خوب جواب نداده است ، این بمب های کوچک که کم قدرت بنظر می رسند ولی دشمن خوبی برای Wall Breaker (دیوارشکن ها) هستند که در نتیجه با جست و جو های مکرر توانستیم کاربرد صحیح بمب های کوچک را شـنـاسـایی کنیم . بمب های کوچک اگر چه بی استفاده و بدون قدرت به نظر میرسند ولی دشـمـن خـوبـی بـرای دیـوار شکــن ( Wall Breaker ) ها هستند ، می دانیم که جاینت بمب ها همیشه والبریکرها را نابود خواهند کرد و مشکلی بنظر نمی رسد ولی در تان هال ۹ به بعد ، با استفاده از بمب های کوچک می توانیم بر دیوارشکن ها غلبه کنیم.

اگر دو عدد بمب کوچک در کنار هم قرار بدهید بدون شک هر نوع دیوار شکنی را نابود خواهد کرد پس نهایتا برنده شما هستید نگاهی به جدول زیر داشته باشید :

 

کلش آف کلنز

 

می بینید که با یک بمب کوچک میتوان به راحتی چند دیوار شکن را نابود کنید و از این روش برای خراب کردن حمله حریف استفاده کنید. فرستادن دیوار شکن در حملات زمینی همیشه مهمترین بخش از بازی است پس می توان با خراب کردن مسیر آنها حمله حریف را نیز خراب کنید

دیوارشکن ها همیشه برای نابودی دیوارها باید از مسیر بدون ساختمان عبور کنند پس ما می توانیم بین دیوارها با قرار دادن بمب های کوچک دیوارشکن ها را غافلگیر نمایید بدین معنی که شما باید مراحل ورود یک دیوار شکن را همراهی کرده ولی در ناگهان دیوارشکن با بمب های کوچک برخورد میکند و کشته خواهد شد محل جاگذاری خوب بمب های کوچک بدین صورت است که : بمب های کوچک شعاع سه کاشی را مورد هدف قرار میدهند پس باید یک کاشی از دیوار فاصله داشته باشند.

عکس زیر یک مثال خوب برای این گفته هایمان است :


کلش آف کلنز

 

در آخر یکی از بهترین راههای استفاده از بمب های کوچک در بازی کلش اف کلنز پیدا شد شما میتوانید با استفاده از دو بمب کوچک در برخی نقاط نقشه که فکر میکنید دشمن در آن محل دیوارشکن های خودش را رها خواهد کرد حمله آنها را خراب کنید و خوشحال باشید که حمله زمینی دشمن را به خوبی نابود کردید !

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP