دوشنبه 06 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1233

چگونه Air Sweeper را در نقشه دهکده خود بگذاریم ؟

 به بررسی این نکته می پردازیم که این ساختمان دفاعی را در کجای نقشه دهکده خود قرار دهیم و از آن به بهترین نحو استفاده کنیم.


چگونگی عملکرد Air Sweeper در بازی

اول از همه باید بدانیم که Air Sweeper هیچ آسیبی به مهاجمان نمی زد بلکه فقط سرعت آنها را کم کرده و پیشروی آنان به ویژه سربازان هوایی مثل بالن را کند میکند ، Air Sweeper  مانند سایر دیفنس ها داری شعاع دایره ای نیست و تنها در یک محدوده نزدیک به ۱/۸ دایره برد عملیاتی و قابلیت دفاعی دارد پس باید به خوبی از آن استفاده کنید و آن را در بهترین جای ممکن قرار دهید.

شعاع پوششی و شعاع دفاعی Air Sweeper  چیست ؟

شعاع پوششی به معنای شعاع دفاعی نیست. شعاع پوششی (۱۲۰ درجه تا ۱۵ بلوک)  بسیار خوب به نظر می رسد اما شعاع حمله واقعی، کوچک تر از این مقدار است. در تصویر زیر که شعاع پوششی و شعاع حمله مشخص شده است، این تفاوت بسیار واضح است.

 

کلش آف کلنز

 

در تصویر بالا می بینیم که شعاع موثر حمله ای تقریبا یک سوم ناحیه ای است که این ساختمان پوشش می دهد. همین مورد باعث می شود تا در برابر سربازان کوچک و سریع مثل مینیون زیاد کارآمد نباشد.

محل قرار گیری Air Sweeper در نقشه ، کجا است ؟

حال به بررسی این موضوع می پردازیم که این ساختمان را در کجای نقشه تعبیه نماییم ، مسلما" هر چه در مرکز باشد عملکرد بهتری خواهد داشت که میتوان سه دلیل برای این موضوع آورد :


- قدرت و عملکرد هوشمندانه نیروهای هوایی دشمن محدود می شود البته اگر نیروهای هوایی در شعاعش قرار بگیرند.

- به خاطر سرعت حمله پایین این ساختمان که ۵ ثانیه است ، تعداد نیروهای بیشتری را می تواند به عقب هل دهد .

- توسط دشمن نابود نمی شود مگر اینکه حریف از ۳ طلسم صاعقه (Lightning Spell) و یا از طلسم خشم (Rage Spell) استفاده کند که در این حالت هم تعدادی از اسپل های دشمن به هدر می رود.

 

کلش آف کلنز

 

شما مطمئن باشید که در صورت هرگونه حمله هوایی به شما ، هیچ نیروی حمله کننده عاقلی از روبروی ایر سویپر به شما حمله نمی کند مخصوصا حمله های لاوالنیون ، و همگی نیروهای هوایی خود را پشت ایر سویپر و در جایی که در معرض فشار هوای آن قرار نگیرند پیاده می کنند و این یک تله خوب می باشد که پشت ایر سویپر را با تله های هوایی پوشش دهید و اینگونه حملات هوایی محدودتر می شود.

به شرطی که ایر سویپر را طوری در نقشه جای دهید که توسط نیروهای زمین کوچک هم مورد آسیب قرار نگیرد ، چرا که در برابر یک گوبلین هم نمی تواند از خود دفاعی داشته باشد و در کل بر روی نیروهای زمینی تاثیری ندارد !

 

کلش آف کلنز

 

شما می توانید ایر سویپر را طوری طراحی و تنظیم کنید که فشار هوای آن باعث شود که نیروهای حریف را به سمت ایردیفنس ها هدایت کند و ضربه های مهلکی به آنها وارد کند ، البته مهندسی طراحی و تنظیم آن در نقشه بسار مهم است ، می توانید فیلم حمله هایی که به شما توسط نیروهای هوایی می شود را با دقت بازبینی کنید و بهترین نقطه را برای هدایت دشمن به سمت ایردیفنس ها تعبیه کنید. فراموش نکنید که تله های هوایی را در پشت ایر سویپر قرار دهید.

 

کلش آف کلنز

 

برداشت آخر از Air Sweeper
بنا به درخواست خیلی از کلش بازها مبنی بر نابودی دهکده آنها توسط حملات هوایی سوپرسل در این آپدیت یک ساختمان دفاعی جدید به اسم Air Sweeper وارد بازی کرد که تاحدودی دهکده ها را در مقابل حملات هوایی مستحکم تر میکند اما باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که فقط یک Air Sweeper در بازی قرار داده شده و آن هم مساحت کمی را پوشش میده به نظر من Air Sweeper تاثیر خیلی زیادی در مقابل حملات هوایی ندارد اما با این وجود اگر به خوبی آن را در چیدمان زمین خود قرار دهیم به یک عامل برای بی اثر یا کم اثر کردن حملات هوایی تبدیل می شود.


 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP