سه شنبه 07 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 8673

شما بن شدید

بالاخره سوپر سل روز دوشنبه ششم اردیبهشت 95 وعده خود را عملی کرد و شمار بسیاری از کاربران را در کل جهان به علت استفاده از ایکس مود و یا ربات کلش آف کلنز بن کرد.

سوپرسل شمار بسیاری از کاربران را در کل جهان به علت استفاده از ایکس مود و یا ربات کلش آف کلنز بن کرد.مدت زمان بن برای این تخلف کاربران در حال حاضر برای مرتبه اول 2 هفته و در صورت تکرار به صورت دائم بن خواهند شد و اکانت بازی خود را از دست خواهند داد . بنظر می رسد با این عمل سوپرسل دیگر به مرگ ایکس مود و ربات های اتوماتیک کلش آف کلنز نزدیک خواهیم شد و به نظر نمیرسد که سازندگان برنامه ایکس مود و ربات دیگر بتوانند به آسانی فعالیت خود را داشته باشند و سوپرسل به شدت به مقابله با این افراد و همچنین کاربران متخلف خواهد پرداخت !

وعده و قول هایی که سازندگان برنامه های ایکس مود و ربات مبنی بر انتشار نسخه های غیر قابل شناسایی توسط سوپرسل به آن پرداخته اند ، بنظر نمی رسد که عملی شود و اگر بازیکنی به بازی خود علاقه داشته باشد ، دیگر جرات نصب این برنامه ها را روی سیستم های خود ندارد. همچنین شنیده شده است که افرادی که ایکس مود را در گوش خود داشته باشند و آنرا در بازی های دیگر سازنده شرکت های دیگر اجرا کنند نیز توسط سوپر سل بازی های کلش آف کلنز شان بن شده است.

در حال حاضر داشتن برنامه ایکس مود بر روی گوشی خطر بزرگی برای بازی های شما محسوب می شود و توصیه می شود آنرا بدون اجرا کردن هر چه سریعتر عزل نصب کنید و پاک کنید !

 

کلش آف کلنز

 

قابل توجه بن شدگان » هیچ نوع ایمیل و درخواستی برای سوپرسل و پشتیبانی بازی نفرستید که ترتیب اثری ندارد و درخواست نوشتن ایمیل هم از ما نکنید ، چون ارسالش هیچ فایده ندارد ! تنها چاره کار این است که دوهفته صبر کنید و هرگونه برنامه ربات و ایکس مود را از گوشی و سیستم کامپیوتر خود پاک کنید.


 

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP