سه شنبه 07 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1190

چگونه جستجویی سریعتر داشته باشیم؟

حتما در زمانهایی که سربازخانه ها را بوست می کنید ، می خواهید که حداکثر استفاده را از آن نمایید و زمان کمتری را به هدر دهید و از شر این ابرهایی که هنگام جستجو  ظاهر می شود.


حتما در زمانهایی که سربازخانه ها را بوست می کنید ، می خواهید که حداکثر استفاده را از آن نمایید و زمان کمتری را به هدر دهید و از شر این ابرهایی که هنگام جستجو  ظاهر می شود ،خلاصی یابید! و یکی از مسائلی که زمانبر است همین گزینه جستجو برای حریف یابی مورد نظر است .
به صورت معمولی در حالتی که به دنبال روستاهایی با منبع مورد نظرتون می گردید و از دکمه سرچ استفاده می کنید صفحه نمایش ابری شکل ظاهر می شود و معمولا 3 تا 5 ثانیه هم طول می کشد تا هدف را پیدا کند و به فرض اینکه شما جستجویی در حدود 20 بار انجام دهید تقریبا 80 ثانیه طول خواهد کشید !

 

 

 

در این فیلم کوتاه شما می بینید که اگر سر 27 ثانیه شما دکمه سرچ را بزنید حریف بعدی خیلی سریعتر پیدا میشود ولی اگر سر 30 ثانیه دکمه سرچ را بزنید ، پیدا کردن حریف و پدیدار شدن شکل ابرهای جستجو بیشتر می شود و حتی بعضی مواقع با سرچ های سریع تر سیستم ضد روبات بازی فعال می شود و شما را از بازی بیرون می اندازد و یا Error های نامربوط می دهد! پس همیشه به یاد داشته باشید که برای حریف یابی سریعتر باید چند ثانیه تحمل کنید که بهترین زمان آن همین بین 26 تا 28 ثانیه شمارش معکوسی می باشد که در بالای نقشه حریف برای بازدید شما از نقشه حریف به شما مهلت داده می شود.


 

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP