شنبه 11 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1690

موج بن شدن همچنان ادامه دارد!

همانطور که اطلاع دارید و قبلا هم اطلاع رسانی کرده بودیم ، سوپرسل با نصب یک نرم افزار مخصوص بر روی سرورهای خود ، تمام بازیکنانی که در بازی های خود ، اعم از کلش آف کلنز ، کلش رویال و بوم بیچ از برنامه های ایکس مود و یا ربات استفاده می کنند و یا حتی از برنامه های جانبی دیگر در کنار این بازی ها استفاده می کنند،بن خواهد کرد.

ما تسلیم نخواهیم شد !

 

کلش آف کلنز

 

ایکس مود نیز در امروز در مورد اقدام جدید سوپرسل سخن گفت و مدعی شد که در آپدیت بعدی هر سه بازی کلش اف کلنز، کلش رویال و بوم بیچ از داخل ایکس مود وارد بازی نشوید و منتظر بمانید که Mod اپدیت شود و مدعی شد که ما تسلیم نخواهیم شد و فقط احتیاج به زمان بیشتری داریم برای انتشار مود جدید و نسخه ضد شناسایی از طرف سوپر سل ! و آرامش خود را حفظ کنید و ما سخت در تلاشیم که تجربیات جدید بازی کردن را فراهم کنیم .

 

کلش آف کلنز

 

ایکس مود در ادامه می گوید که : تغییرات در بازی صرفا چیزهای بدی نیستند بلکه به ما کمک میکنند که تجربیات جدیدی از بازی کسب کنیم و شاید به ما کمک خواهد کرد که از بازی بیشتر لذت ببریم.

 

 

کلش آف کلنز

 

البته یکی از کارمندان سوپرسل قبلا طی یک مصاحبه ایی اظهار داشته بود که سوپرسل تصمیم گرفته که بعضی از امکانات xmodgame و imod را در حالتی که به بازی کردن کلشرها لطمه ای نزند را به بازی کلش اف کلنز اضافه کند ، مثل : کپی کردن مپ دیگران که البته هوز تصمیم قاطعی گرفته نشده است که دلیل این کار سوپرسل را جلوگیری استفاده از نرم افزار های کمکی xmod و imod دانسته است که شاید بتوان گفت که دلیل دیگر هم از بین بردن رقیبان جانبی است که برای خود پروبالی گرفته اند و سوپر سل قصد دارد بازی را کاملا در اختیار خود داشته باشد.

آیا گوگل با سوپر سل همکاری کرده است ؟

بنابر تحقیقاتی و شایعاتی که در فضای مجازی پیچیده شده است که ، شرکت گوگل در یک حرکت بی سابقه با سوپرسل برای شناسایی کاربرانی که برنامه ی Xmod را نصب نموده اند همکاری نموده و لیست افراد را تقدیم سوپرسل کرده و این شرکت نیز کاربران را بن کرده است.

 

کلش آف کلنز

 

البته حدود 1 هفته پیش بود که گوگل به دستگاه هایی که برنامه ی ایکس مود را بر روی آنها نصب بود اخطار داد باید هرچه سریعتر برنامه را پاک سازی نمایند ولی خیلی ها به این اخطار توجه نداشتند و باعث بن شدن آنان از بازی شد.

گوگل همکاری خود را با سوپرسل رد کرد.
گوگل به صورت رسمی و در کمترین زمان ممکن این شایعه را رد کرد و آنرا بی محتوا خواند در متن منتشر شده که مدیر روابط عمومی شرکت عظیم گوگل در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده اعلام کرده است که : ما هیچ وقت حریم خصوصی کاربران خودمان را در اختیار هیچ فرد حقیقی و حقوقی قرار نخواهیم داد و با هیچ شرکتی در هیچ موضوع همکاری نخواهیم کرد چون این نقض حریم خصوصی کاربران ما است .

البته در  این بیانیه گوگل اسمی از شرکت سوپرسل برده نشده است ولی موضوع را کاملا روشن بیان کرده است که منظورش این شرکت است.

سوپرسل همچنان بی رحمانه بن می کند !

در ابتدای کار سوپر سل بیانیه ایی که منتشر کرد و قوانین بن شدن را اعلام کرد ، اینگونه اظهار کرد که جریمه بن شدگان به شرح زیر بود :
* مدت زمان بن شدن به سه دسته تقسیم شده است :
- اولین بار / بن به مدت 2 هفته
- دومین بار / بن به مدت 1 ماه
- سومین بار / بن برای همیشه

 

کلش آف کلنز

 

ولی دوباره این قوانین را تغییر داد و قانون بن شدگانی که از ایکسمود و برنامه های جانبی استفاده می کنند را تغییر داد که به شرح زیر است :
- اولین بار / بن به مدت 2 هفته
- دومین بار / بن برای همیشه

و این بن شدن ها هم غیر قابل مذاکره است ( ایمیل زدن به آنها و خواهش التماس هم درست نمی شه !)

 

کلش آف کلنز

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP