چهار شنبه 15 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 988

حرفه ایی شدن در استفاده از طلسم خشم

سومین طلسم (Spell) که در کارخانه طلسم سازی (Spell Factory) خود می توانید بسازید طلسم خشم یا Rage Spell است و این هم یکی از مهمترین تجهیزات بازی است.

سومین طلسم (Spell) که در کارخانه طلسم سازی (Spell Factory) خود می توانید بسازید طلسم خشم یا Rage Spell است و این هم یکی از مهمترین تجهیزات بازی است که ما می توانیم از آن برای تقویت سرعت نیروهایمان و تخریب بیشتر حریف از آن بهره ببریم ، اما آیا می دانید بهترین زمان برای رها کردن آن چه موقع است ؟ می دانید که از این طلسم در مورد کدام نیروهایمان باید استفاده کنیم که بهترین نتیجه را بگیریم ؟

نحوه رها کردن طلسم خشم

انتخاب محل رها کردن طلسم خشم بصورت صحیح خیلی مهم است . همیشه طلسم را طوری رهاکنید که نیرو هایتان در حال حرکت به آن سمت هستند و درست در محل حضور و روی سر نیروهایتان نزنید و برای درک بیشتر طوری طلسم را بزنید که فقط نیم دایره و یا کمی کمتر از نیم دایره روی سر نیروهایتان باشد و بقیه طلسم ، نیم دایره آن به سمت مسیری باشد که نیروهایتان در حال حرکت به آن سمت هستند . این عمل به طول عمر و نهایت استفاده بهتر از طلسم مان کمک خواهد کرد - همچنین طلسم را خیلی دور تر از نیروهایتان بکار نبرید ، چرا که ممکنه نیروهایتان تا رسیدن به محل طلسم کشته شوند و الکی یک طلسم را از دست خواهید داد بدون هیچگونه استفاده مفیدی !

 

کلش آف کلنز

 

اگر دارای چندین طلسم خشم هستید باید فاصله زدن ( از نظر مسافت ) طلسم خشم اول تا طلسم خشم دوم ، سه تا چهار کاشی ( اندازه فضای یک ساختمان ) باشد و از لحاظ زمانی هم (Time) باید معمولا چهار ثانیه صبر کنید و بعد طلسم را بزنید .

معمولا طلسم خشم را در لایه دوم دفاعی حریف بکار می برند و مثلا موقعی که نیروهایمان از لایه اول دیوار گذشته اند و در لایه دوم دیوار حریف قرار دارند و در حال تخریب هستند.

 

کلش آف کلنز

 

می توانید همزمان هم طلسم دیگری در داخل طلسم خشم بکار ببرید مثلا می توانید در داخل طلسم خشم،طلسم شفا دهنده نیز به کار ببرید که همزمان هم نیروهایتان شفا و سلامتی شان بیشتر می شود و هم قدرت و خشم آنها! و برای چند ثانیه نیروهای وحشتناکی را بوجود خواهید آورد هم قدرتی و هم جان سخت!

بهترین سربازانی که می توانید با طلسم خشم بکار ببرید

طلسم خشم را باید با نیروهایی بکار ببرید که سرعت کمی دارند و بوسیله آن می توانید نقطه ضعف آنها را بپوشانید ، اکثرا نیروهایی که سرعت کمی دارند ، داری قدرت تخریبی بالا هستند .

طلسم خشم را می توانید با سربازانی از جمله : P.E.K.K.A - Balloon - Dragon - Giant بکار ببرید ، چرا که آسیب رسانی و قدرت تخریبی آنها بالا است و استفاده از طلسم خشم می تواند قدرتی باورنکردنی به این نیروها برای چند ثانیه بدهد !

مثلا با یک طلسم خشم سطح پنج  و یک عدد P.E.K.K.A سطح سه -  در عرض چند ثانیه تاون هال حریف را خراب کنید !

هیچ وقت طلسم خشم را با سربازانی که دارای سرعت بالا و یا دائم در حال حرکت هستند بکار نبرید مثل : Hog Riders و یا Archer و Barbarian و Goblin و ...

چند چیز که همیشه باید هنگام استفاده از طلسم خشم به یاد داشته باشید :

+ استفاده از دو طلسم خشم بر روی هم ، روی نیروها اثری 4 برابر نمی گذارد و فقط به اندازه یک طلسم خشم اثر می کند ! پس مراقب باشید و طلسم ها را هدر ندهید و روی هم نزنید و با فاصله رها کنید.

+ وقتی از بربر شاه استفاده می کنید در سطح پنج این خودش یک نیروی مشابه طلسم خشم دارد (مشت آهنین)  که چند نیروی بربرین به اطراف بربرشاه میریزد و یک طلسم خشم مخصوص خود دارد ( جدای از طلسم خشم که در اسپل فکتوری داریم ) که اگر در این زمان هم طلسم خشم را بر روی بربر شاه بزنیم نیرو و قدرتش 4 برابر نمی شود .

+ طلسم خشم بر روی طلسم شفا دهنده هم فعال می شود و می توان آنها را روی همدیگر زد.

+ وقتی که طلسم خشم را روی هیرو های خود می زنید ، قد و هیکل آنها بزرگ می شود و رشد می کنند - که این رشد قد چه از مشت آهنین خودشان استفاده کنید و چه طلسم خشم را روی آنها بزنید ، مشاهده می شود . و طلسم خشم را هم می توانید بر روی هیرو ها بکار ببرید و قدرت آنها را دوبرابر کنید قبل از اینکه از قدرت درونی خودشان استفاده کنید.

+ هنگام استفاده از طلسم خشم ، شما یک صدای غرش می شنوید که جذابیت خاصی به بازی و حمله شما می دهد !
 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP