دوشنبه 20 اردیبهشت 1395
تعداد بازدید: 1318

عواملی که باعث بن شدن یا نشدن می شود

اولین موج بن شدن در مورد افرادی که از ابزارهای تقلب در کلش آف کلنز استفاده می کردند و قربانیان زیادی را گرفت و آنها بزودی قادر به بازی کردن خواهند بود.

نرم افزار های 3rd Party باعث بن شدن شما می شوند.

یکی از سؤالاتی که خیلی‌ها می‌پرسند این است که عبارت Third Party که خیلی جاها می‌بینیم به چه معناست؟ خیلی ساده است، برنامه یا سرویس Third Party یا شخص ثالث، سرویس یا برنامه‌ای است که نه شما ساخته‌اید و نه شرکت طرف حساب شما و یا نه شما می‌شناسید و نه شرکت اصلی طرف حساب شما طبیعی است که در این مواقع امکان دارد یک هکر یا شرکتی که احتمالاً چندان مهارت ندارد آن درایور یا سرویس یا نرم افزار  را ساخته باشد، پس گاهی وقت ها که می بینید سیستم شما ابتدا سؤال می کند و اجازه می گیرد تا نصب شود و البته در این مطلب ما قصد معرفی نرم افزارها و لیست آنها که در این مورد برای تقلب در بازی کلش آف کلنز کار می کنند را نداریم چرا که ممکن است کلشر ها تشویق به استفاده از آن شوند و سوپرسل با توجه به قوانین آن ، آنها را بن کنند و البته بعضی از این نوع ابزارها هنوز غیر قابل تشخیص توسط سوپر سل هستند.

به عنوان یک قاعده کلی می توان گفت که هر ابزاری که به شما قدرتی بیشتر در بازی کلش نسبت به دیگران که از آن استفاده نمی کنند ، می دهد ممنوع می باشد حال چه شناسایی توسط سوپرسل شود یا توسط سوپرسل شناسایی نشود این یک ابزار 3rd Party یا شخص سوم است.

ابزارها و نرم افزارهای ضبط صفحه نمایش سیستم شما

نگران نباشید، ضبط از صفحه نمایش یا Screen Capture ممنوع نیست، بنابراین شما لازم نیست که ترس هر چیزی را به خود راه دهید ، چه بسا عده ایی برای آموزش و یا موارد دیگر بازی های خود را که به دیگر دهکده ها حمله می کنند را ضبط و سیو می کنند.

Root یا Jailbroken گوشی شما

معمولا این عمل برای استفاده از نرم افزارهای کرک شده و یا برنامه هایی که احتیاج به تغییراتی در بازی دارند و یا نصب نرم افزارهای تقلب کاربرد دارند که کلا انجام دادن عمل روت یا جلبریک از نظر سوپرسل ممنوع نیست ولی نصب نرم افزارهای تقلب که باعث تغییر در فایلهای بازی می شود ممنوع است و هرگونه تغییری در فایلهای بازی توسط سرورهای سوپر سل قابل تشخیص است که ممکن است باعث بن شدن شما شود.

بازی توسط شبیه سازها (Emulators) بر روی سیستم کامپیوتر و یا مک اینتاش

استفاده از شبیه سازهای اندروید مثل: (بلواستکس،دروید،نوکس،اندی و ...) تا زمانی که از برنامه های Third Party و یا cheating و یا mod یا روبات استفاده نکنید ، مشکلی ندارد ، فقط تنها مشکلی که هست اینه که سوپرسل از بازی هایی که با شبیه سازها انجام می شود ، حمایت نمی کند ، مثلا در صورت هک شدن بازی ، اگر نام گوشی را ، یکی از شبیه سازها اعلام کنید ، سوپرسل با شما همکاری نمی کند و بازی تون را برنمی گرداند و بازی دیگر متعلق به هکر می شود !

 

کلش آف کلنز

 

داشتن چندین اکانت بازی کلش آف کلنز

داشتن چندین اکانت بازی کلش آف کلنز باعث بن شدن شما نمی شود و مشکلی ندارد ولی به هرحال مانند قبل نباید انتظار داشته باشید که سوپر سل در صورت هک شدن اکانت های بازی شما ، با شما همکاری کند و بازیتون را برگرداند چون به هر حال این کار ممنوع است ولی بن نمی شوید.

چگونه در امنیت بازی کنیم ؟

اگر یکبار با استفاده از برنامه های تقلب و مد بصورت موقت مثلا یک هفته با اخطار سوپرسل بن شدید ، در صورت استفاده از برنامه های تقلب برای مرتبه دوم ، بصورت دائم بن خواهید شد و هیچگونه جای بحث و مذاکره ایی نیز برای آزاد کردن اکانت وجود نخواهد داشت و سوپرسل در این کار خود فاطعانه عمل خواهد کرد و فرد متقلب را مجازات سنگینی خواهد کرد .

این مسائل زیر را هم در نظر داشته باشید :

1- اطمینان داشته باشید که هیچ برنامه تقلب و مد یا cheating روی گوشی یا سیستم شما نصب نشده باشد حتی داشتن آن روی گوشی می تواند شناسایی شود و به سادگی باعث بن شدن شما شود !

2- در صورتی که قبلا بن شده اید و یا این نوع نرم افزارها را روی گوشی داشتید بهتر است بازی کلش آف کلنز را یکبار پاک کنید و دوباره نصب کنید ، چرا که ممکن است فایلهای بازی را قبلا تغییر داده باشد و دوباره باعث بن شدن شما شود! البته امیدواریم که بازی خود را Save کرده باشید و بر روی گوگل پلی یا گیم سنتر متصل کرده باشید که در صورت پاک کردن بازی ، مشکلی برایتان پیش نیاید و بازی دوباره از مرحله یک آغاز نشود .

3- پاک کردن cache اپلیکیشن ها از قسمت setting گوشی خود برای امنیت بیشتر.

4- Install برنامه ها و بازی های خود همیشه از مارکت های معتبر منجمله AppStore یا Play Store گوگل.

*به خاطر داشته باشید که سوپرسل برای بار اول اکانت شما را دائم بن نخواهد کرد و Supercell همیشه در حال مبارزه با برنامه و نرم افزارهای تقلب و مخرب است و همچنان ادامه خواهد داشت . در این قسمت بیانیه رسمی خود Supercell را در این مورد با هم مرور خواهیم کرد که چه چیزهایی نوشته است و قوانین آن چیست :

 1.نرم افزارهای THIRD PARTY

به طور کلی هز ابزار و برنامه ای  و نرم افزاری که باعث فرق میان بازیکنان شود جزء این دسته از نرم افزارهاست و THIRD PARTY تلقی می شود که باعث بن شدن می شود و اکانت آنها و یا دیگر افراد را در خطر قرار می دهد.

نرم افزارهای THIRD PARTY شامل :

    هک، "مدها"، و یا برنامه هایی که ناعادلانه تغییر در ساختار بازی انجام می دهند.
    رباتها "، و یا نرم افزارهایی که خدمات اتوماتیک انجام می دهند در گیم پلی و یا استفاده از اسکریپت های متفرقه.
    هر برنامه ای که باعث شود که ناخواسته و بدون دخالت شما باعث پیشرفت بازی شود.

2. سایت های غیر مجاز فروش GEM که باعث پیشرفت اقتصادی و سوء استفاده می شوند.

استفاده و بهره برداری غیر مجاز از داده های پخش خصوصی و کارت های اعتباری به سرقت رفته، وب سایت ها و افراد خاص به فروش ارز در بازی برای درآمد و کسب پول باشد.استفاده از اطلاعات غیر مجاز برای ورود به سیستم و دسترسی آن به حساب خود و خرید جم با ارز و کارت های اعتباری سرقتی و تقلب در پرداخت آن که باعث صدمه دیدن دیگران می شود بدون نگرانی از عواقب آن.

مهم: وارد شدن احزاب غیر قانونی به بازی شما، نه تنها بازی شما را ممنوع می کند ، بلکه باعث به خطر افتادن امنیت مالی شما نیز شود و آن را به یک وضعیت پر خطر تبدیل می کند.

3. خرید و فروش اکانت بازی

فروشندگان اکانت و یا تبلیغ اکانت پیشرفته، و بازیکنانی که طعمه قرار می گیرند و مشتاق به پیشرفت سریع در گیم پلی با وعده وسوسه انگیز و غیر واقعی است.

خطرات خرید و فروش اکانت به شرح زیر است :

    فروشنده ممکن است پول شما را بگیرد اما اکانتی به شما ندهد.
    شما نمی توانید مطمئن باشید که فروشنده به بازی شما وارد نشود و مزاحمت ایجاد نکند.
    فروشنده می تواند علاوه بر فروش اکانت به شما این اکانت را به چندین نفر دیگر بفروشد.
    وضعیت اکانت مشخص نمی باشد و ممکن است اخطار بن گرفته باشد و یا بن شده باشد.
    این اکانت ممکن است به هر دلیلی امن نباشد و Supercell در این مورد نمی تواند کاری انجام دهد.
    ممکن است برای این اکانت Gem خرج کنید ولی باز هم مطمئن نیستید که این بازی می تواند متعلق به شما باشد و یا نباشد.نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP