شنبه 01 خرداد 1395
تعداد بازدید: 1160

محدودیت تغییر نقشه در روز آماده سازی وار

تغییرات و محدودیت هایی در تغییر نقشه ها اعمال شد که قبل از این محدودیت استفاده از آن که موجب می شد تقلبی در وار ها صورت بگیرید و عملا خود بازی کلش آف کلنز تبدیل به یک ایکس مود گیمز شود.

کلشرها به سوپر سل نکته ای را یادآوری کردند که گویا خوده سوپر سل متوجه آن نشده بود که ویژگی جدید نبردهای دوستانه باعث می شد بتوان از کپی برداری از نقشه وار حریف و استفاده از آن در نبرد های دوستانه بتوان به حریف حمله تستی زد ! که ما در مطلب معرفی نبردهای دوستانه نیز به آن اشاره کرده بودیم که انجام چنین کاری باعث درست کرن نقشه شبیه سازی شده حریف خواهد شد !هر چند که با اعمال محدودیت باز هم می توان این کار را برای بعضی از تاون هال ها انجام داد که مسلما در سرنوشت وار اهمیت خواهد داشت.

محدودیت عوض کردن نقشه وار

درخواست های شما راجع به اینکه رقابت های دوستانه چگونه می تواند دینامیک وارها را تغییر دهد بیشتر از حد ممکن به ما کمک کرد! چیزی که وار را هیجان انگیز می کند حمله کردن دهکده شما برای اولین بار در وار است استفاده از این ویژگی جدید برای بی نهایت امتحان کردن روی هر نقشه ای نباید جای برنامه ریزی و مهارت درست برای حمله را بگیرد.
نبردهای دوستانه باعث می شد که بازیکنان نقشه وار حریف را بگذارند و حمله تستی به آن بزنند اما سوپرسل زمان تغییر نقشه ها را هر 24 ساعت یکبار کرده است،بنابراین نقشه هایی که در 24 ساعت گذشته دستخوش تغییراتی شده باشند برای نبردهای دوستانه در تاون هال 9 و 10 و 11 به بالا در دسترس نخواهند بود ولی استفاده از این ویژگی جدید در تاون هال 8 به پایین شامل این محدودیت نمی باشد و نقشه های خود را هر وقت که خواستند تغییر دهند.

تغییر در روز آمادگی وار

برای تاثیر بیشتر محدودیت 24 ساعته ، ما همچنین تغییراتی را نیز در روز آماده سازی وار انجام داده ایم در روز قبل از وار، شما دیگر نمی توانید نقشه وار حریف خود را ببینید و به جای آن ، نقشه عادی دشمن را می بینید تا به اینصورت نتوانید نقشه وار حریف را بازسازی کرده و با ویژگی جدید نبرد دوستانه آن را آزمایش کنید و حمله تست به آن بزنید و بهتر اینکه نقشه شما برای حریف نیز غافلگیرکننده است ولی در خود روز آغاز وار این محدودیت دیگر اعمال نمی شود پس از شروع وار شما میتوانید مپ وار او را ببینید این محدودیت ها برای جلوگیری هرگونه تقلب برای تستی حمله کردن به نقشه وار حریفان در نبردهای دوستانه اعمال شده است.

اما چرا ما این کار را انجام دادیم ؟
اگر ما این کار را نمی کردیم ، محدودیت تغییر در نقشه  را باید 48 ساعت می کردیم تا احتمال حمله تستی در وار به صفر برسد.

تصاویری از ادیتور جدید نقشه بازی

در این قسمت هم تصاویری از ادیتور نقشه دهکده را مشاهده می کنیم که قبلا اعلام شده بود که این ادیتور تغییرات زیادی کرده است :

* حالت View Walls که در آن فقط دیوار چینی نفشه دهکده خود را تماشا می کنید که اگر کم و کاستی داشته باشد می توانید برطرف کنید:

 

کلش آف کلنز

 

* جابجایی کل نقشه بعد از چینش که در بعضی مواقع ما نقشه را به زحمت می چیدیم ولی یک طرف آن بیشتر به لبه ها نزدیکتر بود و طرف دیگر فاصله زیاد بود و حالا می توانیم به راحتی نقشه دهکده را بصورت کامل به هر طرف مایل کنیم و یا آن را در وسط قرار دهیم.

 

کلش آف کلنز

 

* منوی چت جدید در نبردهای دوستانه،دکمه درخواست نیرو و نتایج نبردهای دوستانه،درخواست ایجاد شده و دکمه نوشتن رو مشاهده می کنید

 

کلش آف کلنز

 

به احتمال زیاد در خواست نبرد دوستانه ممکن است چیزی همانند تصویر زیر باشد :

 

کلش آف کلنز

 

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP