دوشنبه 03 خرداد 1395
تعداد بازدید: 17095

معدنچی ( Miner )

با Miner (معدنچی) آشنا شوید! یک نیروی دیگر که از بازی کلش رویال به بازی کلش آف کلنز انتقال داده شده است و قبلا هم حدس هایی زده شده بود.

 این بیل زن مرموز، راه خود را با حفر تونل از زیرزمین  پیدا می کند و آنسوی دیوارها درست کنار هدفش ظاهر می شود! این نیرو در تاون هال 10 باز میشود و زمین را حفر میکند و حمله می کند ، ماینر دارای چهار لول می باشد و در سطح 12 باراکس و توسط اکسیر  ساخته میشود
وی قادر به نفوذ و حمله در مناطق قرمز مپ حریف نخواهد بود.پنج فضا را در کمپ اشغال میکند. این نیرو از زیر زمین جا به جا میشود و در طول مسیری که به سمت ساختمانها می رود از ساختمان های دفاعی دشمن در امان است و نمی توانند آنرا زیر آتش بگیرند همچنین ماینر قادر است از زیرزمین و از دیوار ها عبور کند و با استفاده از طلسم سرعت (Haste) بر روی ماینر، می توان بر سرعت حفر کردن زیر زمین به آنها کمک کرد تا زودتر و سریعتر زمین را حفر کند و به هدف خود برسد و آنرا مورد حمله قرار دهند ، ماینر شبیه والکری حمله می کند ولی تفاوتی که دارد این است که فقط به یک ساختمان ضربه میزند و هنگام حمله از ساختمانی به ساختمان دیگر به زیر زمین میرود .

در تصویر زیر حرکت ماینر را می بینید که از زیر زمین به سمت هدف تونل حفر میکند :

 

clash of clans

 

ماینر همیشه به سمت نزدیکترین هدف حمله می کند و آنرا نابود میکند و پس از آن بصورت زیرزمینی تونلی دیگر حفر می کند و به سمت یک ساختمان دیگه نزدیک و در دسترس حمله می کند و آنرا از بین می برد ، هنگامی ماینر زیر آتش قرار می گیرد که از زیر زمین بیرون بیاید و مشغول تخریب ساختمان دشمن است !

 

clash of clans

 

این نیرو 5 فضا اشغال می کند و آموزش آن 5 دقیقه زمان می برد و  4 سطح دارد همچنین هنگامی که زیر زمین است همه طلسم ها بر روی آن تاثیر دارند در تاون هال ده دو اپگرید میشود و در تاون هال 11ماکس می شود.

 

 در زیر فیلمی از این نیروی ویژه را مشاهده کنید :

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP