سه شنبه 04 خرداد 1395
تعداد بازدید: 8814

طلسم Clone

طلسم جدید"کلون" که با اکسیر بنفش ساخته می شود و وقتی آنرا روی یک سرباز بیاندازید , چند سرباز همانند آن چند لحظه ظاهر میشوند و حمله میکنند

طلسم جدید"کلون" که با اکسیر بنفش ساخته می شود و وقتی آنرا روی یک سرباز بیاندازید , چند سرباز همانند آن چند لحظه ظاهر میشوند و حمله میکنند ولی زود محو میشوند ! طلسم کلون فقط برای تاون هال 10 و 11 در دسترس است ، این اسپل دایره ای تولید میکند که نیروهایی که به آن وارد می شوند کپی شده و دوبرابر خواهند شد! که همراه با محدودیت زمانی است نیروهای کپی شده دقیقا مثل نیروهای اصلی هستند با این تفاوت که آبی و روح مانند هستند و طول عمر محدودی دارند.

 

clash of clans

 

طلسم کلون چهار لول دارد که لول 4 آن ، 44000 اکسیر برای ساخته شدن نیاز دارد برای ساخت این طلسم ، نیازی به آپگرید کردن اسپل فکتوری نیست و در همان اسپل فکتوری لول 5 اضافه خواهد شد.  این طلسم 4 سطح دارد که در هر سطح به ترتیب به اندازه فضای جای گیری 20 و 25 و 30 و 35 سرباز تولید می کند.برای مثال در سطح 1 ، پنج ویزارد تولید می کند همچنین بیاد داشته باشید این اسپل دقیقا هرچه در آن وارد شود را کپی نمی کند ، بلکه مثلا فقط یک جاینت در آن وارد شود شروع به کپی میکند تا ظرفیت (20 تا 35 عدد) تکمیل شود.

 

clash of clans

 

لول مکس این طلسم مدت 7 ثانیه دوام دارد و از هر سرباز 8 سرباز دیگر ظاهر می شود ! سرباز هایی که با این طلسم ظاهر می شوند پس از دریافت کمترین صدمه میمیرند! آپدیت این طلسم بدین صورت است که در تاون هال 10 تا سطح 2 و بقیه در تاون 11 قابل ارتقا می باشد.

 

clash of clans

 

طلسم کلون روی همه سرباز ها به جز قهرمانان (بربرین کینگ و آرچر کویین و گرند واردن) اثر میکند و 4 فضا در اسپل فکتوری اشغال می کند! یعنی به اندازه 2 عددطلسم معمولی.

 

clash of clans

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP