چهار شنبه 05 خرداد 1395
تعداد بازدید: 1104

معرفی نبردهای دوستانه

امروز سوپرسل نبردهای دوستانه را در بازی معرفی کرد ! البته قبلا یکی از دست اندرکاران سوپرسل گفته بود که بعضی از امکانات خوب و قابل قبول برنامه ایکس مود گیمز به بازی کلش آف کلنز اضافه خواهد شد که شاید بتوان گفت این اولین آن باشد.

 

clash of clans

امروز سوپرسل نبردهای دوستانه را در بازی معرفی کرد ! البته قبلا یکی از دست اندرکاران سوپرسل گفته بود که بعضی از امکانات خوب و قابل قبول برنامه ایکس مود گیمز به بازی کلش آف کلنز اضافه خواهد شد که شاید بتوان گفت این اولین آن باشد ! نبردهای دوستانه با هم کلنی های خود که در قسمت sandbox برنامه ایکس مود گیمز چنین قابلیتی بود و بوسیله آن می توانستید علاوه بر حمله آزمایشی به هم کلنی های خود به دیگر افراد دیگر هم حمله آزمایشی انجام دهید که شرکت سوپرسل آن را تحت عنوان Friendly Challenge به بازی کلش آف کلنز اضافه نمود.
معرفی نبرد دوستانه یا Friendly Challenge

نبرد یا چالش های دوستانه قسمت جدیدی از بازی است که اجازه حمله بین همکلنی ها رو به شما خواهد داد که عملی تمرینی یا رقابت و یا فقط جنبه سرگرمی را برای شما خواهد داشت. این نبردها را به صورت نامحدود می توان انجام داد و شما برای انجام آن نیاز به صرف هیچگونه هزینه کردن طلا و یا مصرف کردن سربازها، اسپل ها و یا بازسازی تله و قهرمانان پس از نبرد نخواهید داشت واین نبردها هیچگونه منابع،افزایش تروفی و یا پاداش برای شما نخواهد داشت و ثبت نخواهد شد . (همانند یک حمله آزمایشی می ماند)

درخواست برای نبرد دوستانه:
برای دعوت هم کلنی های خود به این نبردها، کافیست دکمه جدید "Challenge" را در بالای صفحه قسمت چت در کلن خود را فشار دهید.شما می توانید نقشه فعال و کنونی خود یا هر مپ دیگری،از جمله نقشه های وار را انتخاب نمایید.برای درخواست نبرد دوستانه می توانید در صفحه درخواست نبرد متنی به دلخواه بنویسید یا متن پیش فرض آن را ارسال کنید. پس از درخواست شما، هریک از اعضای کلن می تواند درخواست نبرد شما را قبول کند تا برعلیه هم مبارزه کنید و ضمنا نگران سربازها و منابع خود نیز نباشید چرا که پس از این نبرد هیچکدام از منابع طلا یا اکسیر شما دزدیده نخواهند شد و یا کاپ های شما در صورت شکست یا پیروزی تغییری نخواهد کرد.
همچنین هر نیرویی که در کلن کسل شما وجود داشته باشد پس از حمله دشمن واقعی برای دفاع استفاده خواهند شد ، اما پس از نبرد دوستانه شما آنها را از دست نمی دهید و دوباره به کلن کسل شما برخواهند گشت و هیچ چیز تغییر نمی کند.


پذیرش برای نبرد دوستانه:
هنگامی که شما یک نبرد دوستانه را قبول می کنید، می توانید به دهکده همکلنی خود با سربازانی که در آن لحظه در کمپ خود داشتید حمله کنید و تمام نیروهایی که استفاده می کنید پس از تمام شدن حمله دوباره به دهکده شما بازمیگردند،پس از همه نیروهای خود می توانید استفاده کنید و می توانید ترکیب های مختلف سربازها و استراتژیهای مختلف را امتحان کنید و یا حتی یک ترکیب عجیب و دیوانه وار را امتحان کنید !
نتیجه نبردهای دوستانه در کلن نمایش داده می شود و ویدیو نتیجه این نبرد دوستانه پس از اتمام در صفحه چت کلن نمایش داده خواهد شد. البته اگر اعضای کلن نمی توانند صبر کنند تا منتظر نتیجه باشند می توانند این نبرد را به صورت زنده تماشا کنند. نبردهای دوستانه یک راه عالی برای بهبود مهارت های حمله شما خواهد بود،همچنین مناسب برای بهبود نقشه های دفاعی خود برای پیدا کردن نقاط ضعف نقشه خود،آزمایش نیروهای مختلف و یا فقط جنبه سرگرمی خواهد بود ترکیبات مختلف حمله را امتحان کنید،ایده جدید در نقشه های دفاعی خود بچینید و یا هر چیز دیگری را که دوست دارید! از دیگر مواردی که می تان اشاره کرد کلن ها می توانند مسابقاتی را برای اعضای خود ترتیب دهند جایزه بدهند و یا فقط بصورت دوستانه دوئل کنند!

البته ما امیدواریم که شاهد نبردهای دوستانه به طور گسترده ای باشیم! توانایی تمرین حمله در هر زمان دلخواه، موجب ایجاد انگیزه در انتخاب روش های جدید حمله و گزینش استراتژی های جدید دفاعی خواهد شد و اعضای کلن برای بازی های بهتر با همدیگر کمک خواهند کرد.

نتیجه گیری :

این یک ویژگی بسیار مناسب است بدلیل اینکه شما خیلی بیشتر می توانید بازی کنید و خود را در معرض آزمایش قرار دهید ، شما قادر هستید با این نبردهای دوستانه تفریح کنید ، یک تورنومنت راه اندازی کنید و طرح ها و نقشه ها و ایده های خود را تست کنید و استراتژی های مختلف را امتحان کنید ، بدون اینکه هزینه ایی کنید و همچنین در زمان ClanWar نقشه حریف خود را که توسط دوستتان شبیه سازی شده است ، به آن حمله کنید و ببینید با چه ترکیبی می توان به حریف خود حمله کنید (البته اگر حریفتان نقشه اش را بعدا تغییر ندهد!). همچنین این قابلیت نبردهای دوستانه شما را از چت کردن های بی مورد نجات می دهد و از فرصت استفاده می کنید و بازی تان را تقویت می کنید ، و مزایای دیگری که خودتان به مرور پیدا می کنید و سوپرسل با این عمل تحولی بزرگ در بازی ایجاد کرد و البته نباید فراموش کرد که ایده اصلی این کار از برنامه ایکس مود گیمز است !


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP