دوشنبه 10 خرداد 1395
تعداد بازدید: 1162

پس لرزه حداکثر حفاظت از اکسیر سیاه TH9

س لرزه نام این نقشه فارمینگ برای تاون هال 9 است که نوع چینش این نقشه ، جهت حداکثر حفاظت از منبع اکسیر سیاه است.

پس لرزه نام این نقشه فارمینگ برای تاون هال 9 است که نوع چینش این نقشه ، جهت حداکثر حفاظت از منبع اکسیر سیاه است. این نقشه برای افرادی که در لیگ های بالای کریستال و مستر هستند بسیار مناسب است که این نشان دهنده قدرت این مپ می باشد ! که توی این لیگ ها بیشتر استراتژی های GiWi, GoWi, GiWiVa بکار می رود و حفاظت و احتیاج به اکسیر سیاه بسیار لازم است.این نقشه بسیار خوب کار می کند برای دهکده ماکسیمم شده در تاون هال 9 و اگر این نقشه را برای خودتان چیدید و دیدید که غارت در این نقشه زیاد است و شکست می خورید ، علتش این است که دهکده تان به ماکسیمم نرسیده است.پس ساختمان های دفاعی باید ماکس باشد (ارتقا یافته باشد)

 

کلش آف کلنز

 

 Aftershock نهایت حفاظت از اکسیر سیاه

ویژگی های این نقشه :

ضد آرچر کویین (به سمت مرکز) : یکی از اولین کارهایی که دشمن برای دستیابی به اکسیر سیاه ما انجام می دهد ، هدایت ملکه کماندار به سمت مرکز دهکده و رسیدن به اکسیر سیاه ما را دارد ، که این نقشه ضد همین استراتژی چیده شده است و امکان دسترسی ملکه کماندار به مرکز دهکده کم است و چینش نقشه بصورتی است که ملکه را به سمت ساختمان های اطراف ، هدایت می کند.

ضد جاینت : جاینت ها که معمولا دسته ایی حرکت میکنند و از پشت توسط سربازان دیگر دشمن حمایت می شوند ، با ورود به این نقشه نمی توانند به سمت مرکز بروند و حتی نیروهای حامی آن نیز نابود می شوند با چرخشی که در نقشه می زنند! و ساختمان های اطراف را می زنند.

ضد دیوارشکن : این نقشه در برابر دیوارشکن ها بخوبی کار می کند و بیشتر مواقع هنگامی که یک دیوار شکن یک دیوار را اول می شکند ، دیوارشکن  های بعدی به سراغ دیوارهایی که تنها و تکی هستند ، می روند که بیرون نقشه اند بنابراین دیوارهای داخلی را هدف قرار نمی دهند و این بسیار خوب است.

تولید کننده ها (همانند خندق) : کار اصلی آنها حفاظت از اکسیر سیاه است.همانند یک حلقه هستند که حفاظت بین لایه بیرونی دهکده و هسته دهکده را انجام می دهند.و دهکده را محافظت میکند از سربازهایی که به سمت مرکز می خواهند یورش ببیرند.

تسلاهای مخفی :جایگیری آنها بسیار مناسب است و در برابر ویزارد ها نیز بخوبی عمل می کند و حدس زدن محل قرار گیری آنها توسط دشمن هم سخت است

ترسیدن دشمن : این یک نقشه بزرگ است که همه فضا را گرفته است و دشمن با دیدن آن شوکه خواهد شد. و پیاده کردن نیرو برای دشمن در هر جای نقشه ، بسیار سخت و دلهره آور خواهد بود.

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز

 

کلش آف کلنز


نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP