دوشنبه 17 خرداد 1395
تعداد بازدید: 2284

راهنمای طلسم اسکلت

طـلـسـم اسـکـلـت که در ورژن جدید بازی به آن اضافه شده است و توسط کارخانه طلسم ساز سـیـاه تولید می شود ، دارای تنوع زیادی در استفاده از آن در حملات می باشد.

طـلـسـم اسـکـلـت که در ورژن جدید بازی به آن اضافه شده است و توسط کارخانه طلسم ساز سـیـاه تولید می شود ، دارای تنوع زیادی در استفاده از آن در حملات می باشد که بهترین استفاده از آن در درجه اول برای منحرف کردن آتش ساختمان های دفاعی دشمن است و سپس برای محافظت از نیروهای کلن کسل خودمان می باشد.

هنگامی که طلسم اسکلت معرفی شد ، قادر بود که نیروهای داخل کلن کسل حریف را به بیرون بکشد ، ولی قبل از انتشار ورژن جدید بازی ، اعلام شد که این ویژگی از بین رفته است ، بنابراین توجه داشته باشید که دیگر نمی توانید بوسیله این طلسم بر روی یا کنار کلن کسل حریف ، نیروهای داخل آن را بیرون بکشید و اثری نخواهد داشت و نیروهای کلن دشمن بیرون نمی آید!


طلسم اسکلت در چه مواردی استفاده می شود؟

طلسم اسکلت ، طلسمی است که شما قادر هستید (همانند دیگر طلسم ها) آن را در هر نقطه دهکده دشمن بزنید ، حتی در مناطق قرمز رنگ دهکده حریف که نیرویی نمی توانید پیاده کنید و همین مسأله خودش مزیتی خوب است.طلسم اسکلت نقاط ضربه یا hitpoints ندارد ولی اندازه آسیب رسانی با تعداد جمعیتی و گروهی که حمله می کند ، زیاد است و با شرایط استفاده از آن با استراتژِی های قدیمی که قبلا حمله میکردید  را بررسی می کنیم.
منحرف کردن ساختمان دفاعی حریف

بعضی از ساختمان های دفاعی ، وقتی در برابر چندین نیروی کوچک ما که گروهی مورد حمله قرار می گیرند ، بسیار ضعیف عمل می کنند ، مثلا تسلاهای مخفی یا برج های دوزخی (اینفرنو) در حالت تک هدف.

استفاده خوب و زدن طلسم اسکلت در محل مناسب در کنار یک همچنین ساختمان دفاعی هایی ، به ما کمک می کند تا با تلفات کمتری ، حمله خود را به پیش ببریم.

 

کلش آف کلنز

 

به خاطر داشته باشید که چارچوب اولیه استفاده از طلسم در این جورمواقع رها کردن آن قبل از استفاده از نیروهای اصلی است ، چرا که در ابتدا نیروهای طلسم اسکلت زیر آتش قرار می گیرند و ساختمان ها را مشغول می کنند و سپس رها کردن نیروهای اصلی با اندکی تاخیر در کنار نیروهای طلسم اسکلت می باشد و هر عملی غیر از این ، موجب زیر آتش قرار گرفتن نیروهای اصلی هم می شود بدون آن که از این طلسم استفاده مفیدی کرده باشیم.


منحرف کردن قهرمانان حریف

مشکل اصلی که قهرمانان دارند این است که در صورت محاصره شدن با تعدادی زیادی از نیرو حتی کوچک و ضعیف ، ضربه زیادی خواهند دید ، چرا که یکی یکی باید با همه آنها درگیر شود و دیگر نیروها از فرصت استفاده کرده و ضربات خود را می زنند و باعث نابودی قهرمان نیز می شوند! و یا حتی اگر قهرمانان با یک نیروی دشمن مواجه شوند ، با آن درگیر می شوند و تا آن را نابود نکند ، پیشروی نخواهد کرد و در مورد ساختمان های دفاعی حریف هم به همین صورت می باشند و ضربه خواهند خورد ، استفاده خوبی که می توان کرد این است که قهرمانانمان را همراه با طلسم اسکلت همراهی کنیم تا ضمن محافظت از قهرمان و زیر آتش قرار دادن نیروی دشمن یا ساختمان دفاعی دشمن ، آسیب کمتری ببیند و پیشروی سریعتری کند و اسکلت های کوچک به عنوان یک ارتش ،  قهرمان را اسکورت و محافظت کند! و نیروهای خود را بیشتر ذخیره کنید و تلفات کمتری ببینید.


طلسم اسکلت و استراتژی Queen Walk

طلسم اسکلت را می توان در سبک حمله Queen Walk هم مورد استفاده قرار داد.استفاده از ملکه همراه با چندین شفا دهنده ، استراتژی قوی و خوبی است (استراتژیQueen Walk) . اما در بعضی از مواقع که ملکه کماندار زیر آتش قرار می گیرد و در حال کشته شدن است و حتی طلسم خشم هم ندارید ، این طلسم اسکلت به کمک شما خواهد آمد.


منحرف کردن نیروهای کلن کسل حریف

درست است که گفته شد نمی توان نیروهای کلن کسل حریف را بیرون کشید و فریب داد و من هم از این وضعیت خوشحال هستم ، ولی می توان از نیروهای کلن کسل خود محافظت نماییم و یا نیروهای کلن کسل حریف را نابود کنیم در واقع میتوان سه کار در مورد نیروهای کلن کسل انجام دهیم:

فریب دادن آنها و هدایت به خارج از دهکده

کشیدن نیروهای کلن کسل حریف به بیرون - با نیروهای دیگرمان ( هوگ رایدر ، بربر شاه و ...)  همانند قبل و هدایت آنها به گوشه دهکده و سپس کشتن آنها توسط طلسم اسکلت به مراتب خیلی بهتر از این است وسط دهکده دشمن و در میان ساختمان های دفاعی آنها را نابود کنیم.

مشغول کردن آنها

همزمان با پیاده کردن نیروهای کلن کسل مان و طلسم اسکلت ، می توان نیروهای کلن کسل حریف را در گوشه زمین مشغول کرد و یا آنها را نابود کرد و هچنین این کار برای نیروهای داخل کلن کسل حریف که سرعت کمی هم دارند نیز مناسب است و می تواند نیروهای حریف را در کنار دهکده مشغول نگه داشت تا نیروهای دیگرمان در قسمتی دیگر به حملات و پیشروی خود ادامه دهند و این باعث تلفات کمتری خواهد شد.

همراهی طلسم اسکلت با طلسم سم

نیروهای کلن کسل حریف که در حالت بیکار هستند و اگر طلسم سم بر روی آنها بیاندازید ، حتما می دانید که فرار می کنند ! شما با استفاده از طسم اسکلت و هنگامی که نیروهای حریف در حال مبارزه با اسکلت ها هستند ، می توانید از طلسم سم استفاده کنید و این برای نیروهای زمینی دشمن مخصوصا آرچر ها و جادوگران برای نابودی آنها بسیار مناسب است و زمان آن هم هنگام درگیری برای نابودی به اندازه کافی است و شما باید طلسم اسکلت را قبل از طلسم سم استفاده کنید.

 

کلش آف کلنز

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP