چهار شنبه 23 تیر 1395
تعداد بازدید: 2133

نقاط رخنه یک دهکده!

شما در جستجوی دهکده برای حمله همیشه اولین کاری که می کنید توجه به نوع چیدمان دهکده دشمن است که چگونه به آن حمله کنید ولی در بعضی مواقع دهکده هایی را می یابید که در چیدمان آن دقت نکرده اند


دهکده های دارای نقاط رخنه در بازی کلش آف کلنز

در قدیم الایام رسم بر این بود که دشمن نقاط رخنه ایی را به منظور جلب توجه شما تعبیه می کرد و اطراف این نقطه را با انواع ساختمانهای دفاعی پوشش می داد که مهاجم با حمله به این نقطه در تله بیفتد و نیروهایش را از دست بدهد و با اینکه هنوز از این روش منسوخ شده استفاده می شود ولی شما یاد می گیرید که چگونه با این روش مقابله کنید و به نفع خود نتیجه را تغییر دهید .

 

کلش آف کلنز

 

یک جشن همراه با افکتهای مختلف از بمب و تله و رعد تسلاهای مخفی و ... برایش تدارک چیده شده بود و با اصرار بیشتر و پیاده کردن نیروی بیشتر هم بیشتر و بیشتر نیروهایش را از دست می داد و چون حمله کننده ها نیز هنوز مبتدی بودند ، کاری از پیش نمی بردند و تا مقداری در آن زمان این استراتژی موثر بود .

اما دیگر این مورد به خوبی جواب نمی دهد و باید آرزوی ما این باشد که یک نقطه رخنه در دهکده دشمن پیدا کنید.

استفاده خوب از نقاط رخته در دهکده حریف

راه های مختلفی در استفاده از این نقاط برایمان وجود دارد که برایتان شرح می دهیم که در صورت برخورد با نقاط رخنه در دهکده حریف چکار کنید :


ارسال نیروی کلن کسل به سمت رخنه

وقتی که شما یک نقطه رخنه مشکوک در دهکده حریف می بینید ، بهترین کار - رها کردن نیروی کلی کسل در داخل این نقطه است ، البته درست است که شما نیروهای تکی دیگری چون بربر و آرچر دارید اما بهتر است از نیروی کلن کسل استفاده شود ، چرا که یک نیروی تک واحدی نمی تواند تمامی بمب ها و تله ها را خنثی کند و مجبورید چندین نیرو را ارسال کنید که باعث ضعیف شدنتان می شود و از طرفی اگر کلن کسل را رها کنید بهتر است چون نیروهای داخل آن می تواند علاوه بر خنثی کردن بیشتر بمب ها و تله ها به ساختمانهای دفاعی هم خسارت وارد کند و در مرحله بعد و در حمله نهایی بتوان آن را نابود کرد ولی اگر از نیروهای کلن کسل استفاده نکنیم، در طول جنگ نیروهای کلن کسل را رها کنیم آنها نمی توانند خسارت زیادی به نیروهای دشمن بزند.


از بین بردن هسته دهکده دشمن

اگر تا به حال شما از Valkyries استفاده کرده باشید و در کلن وار هم آن را تجربه کرده باشید می توانید با این سرباز قسمت مرکزی دهکده دشمن را نابود کنید و همچنین با کمک گرفتن از یک اسپل خشم لول 6 تا 8 هسته دهکده حریف را در عرض چند ثانیه به خاک یکسان کنید که البته باز هم بسته به شانس شما می توانید بعد از نابودی هسته با یک طلسم پرش والکایری ها را از مرکز به اطراف دهکده برای نابودی حریف و خسارت زدن بیشتر استفاده کنید.


نقطه رخنه ای در دهکده نداشته باشید!

متوجه شدید که نقاط رخنه یک امتیاز بزرگ برای مهاجمین است و نقطه ضعفی برای هر دهکده ایی می باشد ولی بعضی مواقع این نقاط رخنه ناخواسته پیش می آید و بیشتر این نقاط توسط تله ها و تسلاهای مخفی پیش می آید که آن هم یک تصادفی و غیر عمدی است.

 

کلش آف کلنز

 

یک روش آسان برای بررسی اینکه نقطه رخنه ایی دارید و یا خیر ، استفاده از ابزار جدید ادیت نقشه است که با راحتی با استفاده از گزینه نمایش دیوار و یا View Walls میتوانید نقاط رخنه را در دهکده تان پیدا کنید.


نتیجه گیری:

در این مطلب چند نکته اصلی وجود داشت :

+ برای بررسی رخنه های حریف (بیشتر در مرکز) از نیروی کل کسل استفاده کنید.

+ با داشتن نیروی خوب و قوی می توانید هسته دشمن را به راحتی نابود کنید.

+ هیچ وقت حتی برای گذاشتن تله ، از رخنه در نقشه هایتان استفاده نکنید.

البته بیشتر کلشر ها هنوز این نقاط رخنه را جدی نمی گیرند و بررسی نمی کنند و به سادگی از کنار آن می گذرند ولی این بازی دیگر بازی 3-2 سال پیش نیست و تغییرات و پیشرفت های زیادی داشته است و این موضوع دیگر یک موضوع ساده نیست و به یک ابزار برای حمله تبدیل شده است.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP