چهار شنبه 30 اردیبهشت 1394
تعداد بازدید: 3364

کدام اسپل با کدام نیرو بهتر است ؟

در این مطلب می خواهم در مورد Spell ها و اینکه کدام اسپل با کدام نیرو بهتر است توضیح دهم ، اسپل ها نقش بسیار مهمی در حمله های ما دارند بخصوص در سطوح بالاتر که بدون اسپل عملا نمیشه کاری کردم حتی اگر تمام نیروها مکس باشند.

آموزش استفاده از اسپل ها در کلش

اسپل به ۵ نوع مختلف تقسیم میشود:

 اسپل آبی (Lightning) : این اسپل فقط آسیب فزیکی به ساختمان یا نیروهای داخل کلن کستل حریف میزند و میزان تخریب آن به سطح آن بستگی دارد.

سپل زرد (Healing) : اسپل زرد نقش هیلر را بازی میکند ولی به طور موقت اما تاثیرگذار تر.در منطقه ای که این اسپل را میزنید نیروهایتان جان تازه ای میگیرند!

اسپل بنفش (Rage) : این اسپل سرعت و قدرت نیروهایتان را چند برابر میکند و بسیار کاربردیست.با این اسپل میتوانید مپ حریف را سریع تر تخریب کنید.

اسپل سبز (Jumping) : اسپل سبز که کمتر مورد استفاده قرار میگیرد ولی بسیار مهم است.با این اسپل میتوانید بدون تخربب دیوار ها از روی آنها بپرید.

اسپل برفی (Freeze) : آخرین و جالبترین اسپل،اسپل سفید است که با آن میتوانید ساختمان های دفاعی دشمن را برای مدت کوتاهی به یخ تبدیل کنید!

خب فکر میکنم به اندازه کافی با اسپل ها آشنا شده اید !!

دقت کنید من حتما نمیگم چیارو ببرید یا نبرید !! ولی میگم حداقل این موارد لازمه حالا بقیشو هرچی که دوست داشتید ببرید.

حمله با بربر:در این حمله از اسپل آبی استفاده کنید بخصوص سطح پایین تر که ممکنه فقط همین اسپل یا اسپل زرد داشته باشند ولی برای از بین بردن مورتار یا نیروهای داخل کلن کستل بسیار کارآمد است.

 

حمله با آرچر:دوباره مانند حمله با بربر از اسپل آبی استفاده کنید !

 

حمله با بالن:بالن ابتدا سراغ دفاعی دشمن میره ولی جونش کمه و سرعتش پاین پس تا نمرده باید ازش استفاده کرد! پیشنهاد من به شما اسپل بنفش میباشد.

 

حمله با دراگون:دراگون برخلاف بالن سراغ دفاعی نمیره و هرچی نزدیکش باشه میزنه اما زورش و جونش زیاده پس اینجا اسپل بنفش بیشتر به دردمون میخوره تا دراگون هدفشو زودتر بزنه و نمیره!

 

حمله با جاینت: جیانت اول دفاعی میزنه ولی جونش خیلی زیاد نیست و سرعتش کمه پس اینجا حتما اسپل زرد و اسپل بنفش بدردتون میخوره.

حمله با گولم: دیگه گولم و همه میشناسن که هم جا زیاد میگیره هم خیلی کنده هم خیلی زورش کمه ولی به اندازه یه گله جیانت جون داره(بگذریم که وقتی میمیره تولید مثل میکنه)و خودشو به دفاعی میرسونه!!

گولم بیشتر برای مپ های اینفرنو دار ساخته شده که حواس اون رو پرت کنه ولی اگر از اسپل سبز و اسپل سفید استفاده کنید خیلی میتواند کمکتون کنه!!با سبز از دیوار ها بپرید و با سفید برای مدت کوتاهی دفاعی دشمن را از کار بندازید.

 

حمله با هوگ رایدر:هوگ که دیگه همه چی تمومه فقط یکم لاجونه.خیلی میگن که یک دونه اسپل آبی ببرید برای نیروهای کلن کستل حریف و بقیه اسپل هارو زرد ببرید ولی من پیشنهاد میکنم همرو زرد ببرید خیلی بهتره !!!

 

حمله با پکا:اینم که سالارتون اسپل هم نبردین مهم نیست مپو میخوره واستون ولی یکم خنگه واسه این که دور مپ نچرخه اسپل سبز ببرید که از دیوار بپره و به وسط برسه و دفاعی های مپ رو بزنه.

 

 

حمله با لاوا:من به شخصه خیلی حال نمیکنم با این نیرو ولی تجربه ثابت کرده اسپل آبی بدرد میخوره ولی اسپل سفید هم خیلی به کمکتون میاد!!

 

دوستان امیدوارم این مطلب به شما در حمله هایتان بخصوص در وار کمک کند.

نیروهای دیگر هم وجود دارند اما به عنوان مثال نمیشه ۲۰۰ تا گوبلین ببریم حمله تازه اسپل هم بزنیم !! سایر نیروها مکمل نیروهای اصلی هستند و درواقع پشتیبان آنها میباشند تا به کار سرعت دهند.

در پایین عکسی برای شما قرار میدهم که کنار هر نیرو اسپل متناسب با آن قرار دارد میتوانید این عکس را همراه خود داشته باشید و در حمله هایتان از آن کمک بگیرید.

در صورتی که احساس میکنید ایده شما در مورد اسپل ها مناسب تر است میتوانید آن را در قسمت نظرات درج نماید.

 

سوالی بود در پایین همین مطلب در قالب یک نظر ارسال کنید .

موفق و پیروز باشید .

نظرات کاربران
علیرضا خوان یغما

خیلی ممنونم ازت

  • امتیاز کاربران : 5
    تعداد رای : 1
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP