دوشنبه 28 تیر 1395
تعداد بازدید: 1036

راهکارهای کوچ آسان از آرنای۶ به آرنای۷(قسمت سوم P.E.K.K.A Deck)

ممکن است این دک را زیاد دیده باشید که از سوی حریفانتان مورد استفاده قرار گیرد. به نوعی این دک از دک های متشکل از پکا هست که در آرنای۵ بسیار کارا می باشد.

کارت های تشکیل دهنده ی این دک عبارتند از:

    پکا
    اسپل اررو
    بیبی دراگون
    بربرها
    ویزارد
    گابلین نیزه دار
    اسپل فایربال
    بُمب

 

کلش آف کلنز

 

همانطور که از ترکیب کارت ها احتمالاً متوجه شده اید کار پکا نقش محوری در این دک دارد بدین دلیل که هم از هیتپوینت فوق العاده ای برخوردار بوده و هم هر ضربه ی پکا صدمه ی زیادی به نیروها و یا برج های حریف وارد می کند.

دی بین کارت های این دک ما سه کارت با حمله ی اسپلشی داریم کارت اول ویزارد که حملاتی عالی را در مقابل نیروهایی که دسته ای حمله می کنند حتی نیروهای هوایی همانند گوبلین هورد دارد و کارت دیگر ارزان امّا قوی این کارت بمبر هست که یکی از بهترین کارت ها برای مقابله و نابودی بربرها می باشد. سومین کارت اسپلشی این دِک بیبی دراگون هست که اگر از بک آپ خوبی برخوردار باشد تاثیر عالی در حمله خواهد داشت و در دفاع هم کاربردی می باشد.

اررو را برای نابودی یکجای حملات نیروهای ریز در هنگام دفاع در دک قرار داده ایم و گابلین را جهت انحراف نیروهای تهاجمی حریف و خریدن فرصت برای جمع شدن الکسیر. اسپل فایربال هم که چه در حمله و چه در دفاع یکی از بهترین کارت ها بوده و بدون شک از نحوه ی استفاده از آن آگاه هستید.

نحوه ی حمله بدین شکل هست که کافیست ابتدای کار پکا را از پشت برج خود رها کرده و به ترتیب نیروهایتان را از پشت آن راهی میدان نبرد کنید. از خوبی های این دک آنکه حالت های حمله ی متفاوتی را می توانید با این دک شکل دهید.

کارت بربر هم از بهترین نیروها برای جلوگیری از حمله ی کارت هایی همانند هوگ رایدر و پرنس می باشد که خوشبختانه آن را هم در دک خود داریم.

نظرات کاربران
  • امتیاز کاربران : 0
    تعداد رای : 0
  •  
  •  
  • به اين مطلب چه امتيازي مي‌دهيد؟ ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

تگ ها

خرید جم ارزان,خرید جم کلش آف کلنز,حل مشکل خرید جم,خرید جم کلش رویال, خریداپل آیدی Apple ID

خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم ایران,ایران کلش,خريد جم بازی کلش

خرید جم کلش اف کلنز ,خريد جم بازی کلش,خرید جم برای کلش خرید گوگل پلی,فروش gem الماس هی دی
خرید جم و الماس کلش رویال Clash Royale و الماس و دیاموند Clash of clans , Dominations , Hayday , Jungle heat , GEM ,Apple ID
جمز خرید در آپارات

آپارات جم ز خرید GemsKharid

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پرداخت و خرید جم کلش توسط کلیه بانک های عضو شتاب

درگاه هاي عضو شتاب

پشتيبانی از همه كارت های عضو شتاب

پیاده سازی شده توسط گروه برنامه نویسی آوا - Powered By AVASHOP